Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van óriási önbizalomhián...

Miért van óriási önbizalomhiányom? 15/F

Figyelt kérdés

Nem vagyok se bunkó, se rossz tanuló, sőt csupa négyes ötös. Nem vagyok fekete(bőrű), nem cigizem, rendszeresen indulok versenyeken (több-kevesebb sikerrel). Jól mondok verset, van jogsim kismotorra. Ezek mind szép is jó dolgok, de nagyon kevés önbizalmam van ! (önbizalom=0)


Mit tegyek ? Szeretnék én is "menőbb" lenni, csajozni, barátkozni !



2012. ápr. 25. 18:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Részletesebb leírás rólam itt -->> http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__28993..

(nem akarom mégegyszer leírni a kérdéshez igazítva, most más dolgom lenne...=/ )

2012. ápr. 25. 19:01
 2/22 anonim válasza:

Szia! Ez általában a mai fiataloknál előfordul gyakran de nálad viszont csak annyit kell csinálni, hogy szerez barátokat és próbálj meg sokat velük lenni ez segíthet hidd el.

Még annyit írnák, hogy pontosan ilyen vagyok én is csak én már 21 éves vagyok.

2012. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, akkor te biztosan tudod hogy ez milyen érzés. De hogyan szerezzek barátokat, ha ehhez sincsen önbizalmam ? =/

Van egy barát szerűségem, akinek ugyan az a baja mint nekem, csak kocka, de azzal, hogy vele barátkozom, csak még jobban leégetem magamat. Van 2 barát szerűségem, akik külön nagyjából jó fejek velem, de ők egymásnak nagyon jó barátai kis koruk óta. Ha együtt vannak, akkor megint én vagyok a célpont, akit lehet csesztetni. Lányok közül nyilván van aki tetszik, de hozzájuk szólni sem merek, ha csak köszönök valamelyiknek, akkor már azon jár az agyam, hogy "most mit gondol rólam hogy én köszöntem neki", "milyen hülye hangon köszöntem már megint", stb...

2012. ápr. 25. 19:23
 4/22 A kérdező kommentje:
Szóismétlés -,- Ebből látszik már megint hogy csak "barát szerűségeim" vannak =/
2012. ápr. 25. 19:24
 5/22 anonim válasza:

Első vagyok:


Hát igen barátokat szerezni nagyon nehéz személyesen. Én szerintem meg kell próbálni neten keresztül és itt nem a idióta chat meg ilyen társkeresőkre gondolok hanem valami olyat ahol sokan vannak mint pl. egy fórum vagy játék ahol lehet beszélgetni és ugy lenne téma mindég. És akkor ha ez megvan akkor ez fog tovább menni ez magától.

Remélem érted, hogy mire gondolok...

2012. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Egyszer voltam már nagyon jó barátságban egy sráccal, mind ketten MMORPG-t játszottunk tavaly nyáron. Személyesen soha sem láttam. Ő kiírt valamit közös chat-be, akkor volt kezdő, én válaszoltam, aztán beszélgettünk, fejlődtünk, stb. Utána jött neki az, hogy ugyan csak a játékban szerelmes lett egy csajba, aki nálam, és nála is sokkal idősebb. Ekkor már csak azt tudta írogatni, hogy "mikor jön már fel..."

A csaj megcsalta őt, és ekkor nagyon depressziós lett, és meg akarta ölni magát. Nagyon komolyan gondolta a dolgot, én hiába próbáltam visszafogni, egyre betegesebb lett az állapota, végül már szörnyen idegesített. Ezután egy nagyon jó haverja kért tőle cuccokat, és nem adta vissza. Ezekről a "cuccokról" azt lehet tudni, hogy neki ezt kb. fél évi kő kemény játékába került összeszedni. Utána feltörték a kariját, és azután hónapokig nem beszéltük. Ha B-n ráírok, le sem szarja amit mondok, mondtam hogy nézzen meg valamit, egy hét múlva még mindig rá sem ment a linkre, csak mentegetőzik. Már kb. fél éve rá sem írtunk egymásra. Azóta nem szeretek sem MMO-t játszani, sem online barátokat szerezni. Az ilyen játékban általában az a nyerő, menő és vagány, akinek prémium cuccai vannak, és több tíz ezer forintokat költ játékra. Én pedíg átéltem már a kocka életmódot, és rájöttem, hogy hiába küzdök napi több órát, nem fogom összeszedni azokat a dolgokat, amiket más két kattintással megrendel magának. MMO kilőve, maradnak a fórumok. Milyen fórumokra gondoltál ? Nem akarok veszélyes helyekre tévedni, ahol akár személyes adataimat is ellophatják hackerek.

2012. ápr. 25. 19:40
 7/22 anonim válasza:

Olyan oldalakra gondoltam amit tégedet is érdekel pl. testépítés vagy bármi más ami tégedet is érdekel.

Másik amit tehetsz ha elmész pszichiáterhez néha és akkor azt mondják, hogy ez szokott segíteni de ezt én nem tudom mert én nem tudnék erről beszélni sem már. :/

2012. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát eljárni ilyen kezelésre nem szeretnék, max levelezni (e-mailben) egy megbízható szakemberrel. Ami érdekel az az informatika, testépítésről annyi hogy ha eszembe jut, lenyomok annyi fekvőt amennyit csak tudok, és ennyi volt a testépítésem. Ha sokszor "eszembe jut" esténként, akkor akár 35-ig is eljuthatok, de az átlag az 10-15.
2012. ápr. 25. 19:51
 9/22 anonim válasza:
Én is próbáltam ilyen emailes orvosos dolgot de az nem igazán jött be. De ha gondolod még velem is irkálhatsz hiszen egyszer élünk és az idő az fut és fut.
2012. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom, hasonló helyzetben vagyok önbizalom nuku... próbálkoztam sporttal hátha meghozza az önbizalmat, de semmi. Kommunikáció emiatt nem megy, kezdeményezés az emberek felé maga a rémálom. Magány, ami leginkább jellemező a napjaimra. Ha valakinek esetleg van kedve beszélgetni, akkor írjon.

21/F

2012. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!