Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van óriási önbizalomhián...

Miért van óriási önbizalomhiányom? 15/F

Figyelt kérdés

Nem vagyok se bunkó, se rossz tanuló, sőt csupa négyes ötös. Nem vagyok fekete(bőrű), nem cigizem, rendszeresen indulok versenyeken (több-kevesebb sikerrel). Jól mondok verset, van jogsim kismotorra. Ezek mind szép is jó dolgok, de nagyon kevés önbizalmam van ! (önbizalom=0)


Mit tegyek ? Szeretnék én is "menőbb" lenni, csajozni, barátkozni !



2012. ápr. 25. 18:57
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
A probléma nem azzal van, hogy ne tudnék magamról sok jó dolgot mondani, hanem az önbizalmammal.
2012. máj. 10. 16:54
 22/22 anonim válasza:

Barátokat szerezni nagyon is könnyű. Ki kell menni a szobából és ismerkedni. Cseten vagy neten ismerkedni? Ugyanmár. Az erős komfort zóna.

Át kell lépni a saját korlátaidat, így növeled a komfort zónádat.

Az önbizalomhiány a félelemből fakad. Fél az ember odamenni egy lányhoz, mert elutasíthatja, ezért inkább oda sem megy.

Fél az ember belevágni valamibe, mert megsértülhet, ezért inkább el sem kezdni.

Ennek ellenszere a cselekvés!


Szeretnél csajozni, és barátkozni? Mi tart vissza?

Csináld és kész! Odamész egy lányhoz és leszólítod. Odamész egy sárchoz és elkezdtek beszélgetni, közös érdeklődési kört keresni.

Ne függj az eredménytől! Mi van ha a csaj elküld? Nem dől össze a világ? Magyarországon vannak a legszebb lányok, bőség van! Egy elküld, mész a következőhöz és ismerkedsz vele.


Itt vannak cikkek és könyvajánlások, amik segíthetnek az önbizalomhiányos embereken:

[link]


Minden jót!

2012. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!