Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogosan érzem magam egy nulla...

Jogosan érzem magam egy nulla senkinek, amiért képtelen voltam 24 év alatt viszonyt kialakítani lánnyal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
Ha előítéleteid vannak másokkal szemben, ne is várj cserébe mást. Ha mindenkiről csak rosszat tudsz feltételezni, ne is várj cserébe mást. Tudod, a változást amit magad körül szeretnél látni, először magadban kell létrehoznod. Vállald a felelősséget a tetteidért és önmagadért, és ha nem tetszik az életed meg a helyzeted, akkor változz meg. Ennyi.
2012. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 A kérdező kommentje:
Nem csak a rosszat látom mindenkiben, de ha az átlagnál akár egy kicsit szebb lányról van szó, egyből kételyek merülnek fel bennem.
2012. júl. 18. 22:34
 33/85 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező miért zavar, ha egy szép lány mindig más pasik ágyába bújik hetente?

Mert nem vagy a kiválasztottak között?

Elég súlyos arcnak kell lenni, hogy még egy lány se kívánjon meg 24 év alatt.

Nem azt mondom, hogy a legszebbek, de még a legcsúnyábbak se... valami nagyon nincs veled rendben.

Fiúkkal próbáltad már? Lehet az a te utad, nem kellene ellene tiltakozni.

2012. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 A kérdező kommentje:
Biztos van kivétel, de tudom, hogy a legtöbb nő ismerősöm nullának néz, mert nem volt bátorságom komolyabb szándékkal közeledni hozzájuk. Szétkürtölik még a barátnőiknek is, hogy milyen jellem vagyok, és egyből mégtöbben ábrándulnak ki belőlem.
2012. júl. 18. 22:37
 35/85 A kérdező kommentje:
Hogy közeledjek a fiúkhoz, ha nem vonzódom hozzájuk szexuálisan...
2012. júl. 18. 22:38
 36/85 A kérdező kommentje:
Igazából tudja a jó édes kis f*szom, melyik nő kívánt meg, és melyik nem. Évek óta egyhez se közelítettem olyan szándékkal, hogy többet akarok.
2012. júl. 18. 22:39
 37/85 anonim ***** válasza:

Akkor mondjuk ne a legszebb lányoknál kezdeményezz, igyál buli előtt kicsit, az lemulasztja a gátlásokat, vagy menj el prostihoz, az felold sok gátat benned, ha már nem vagy szűz, akkor nem félsz a lányoktól.


Annyi férfi van, aki csak úgy fűzi a nőket, és nem is jó pasik. Egyszerűen nem értem, hogy a 21. században hogy lehet valaki ilyen szerencsétlen. Nője mindenkinek lehet... ha nem is topmodell, de valamilyen lehet.

2012. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 A kérdező kommentje:

,,Fiúkkal próbáltad már? Lehet az a te utad, nem kellene ellene tiltakozni."


Ezzel most mocskosul megsértettél. Remélem többet nem írsz ide.

2012. júl. 18. 22:41
 39/85 A kérdező kommentje:
Láthatod, itt vagyok én. Én vagyok ebből a szempontból a világ legszerencsétlenebb embere, tessék.
2012. júl. 18. 22:43
 40/85 anonim ***** válasza:

"Évek óta egyhez se közelítettem olyan szándékkal, hogy többet akarok."


Akkor mégis mit vársz? Ha nem kezdeményezel, abból semmi sem lesz.

A fiú szerelem meg nem vicc, lehet, hogy a férfiak részéről több elfogadást találnál. Nem sértésnek szántam.

Valami oka csak van, hogy nem kezdeményezel a nőknél, van benned egy gát. Ezen segít a prosti.

Aztán meglátod.

2012. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!