Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogosan érzem magam egy nulla...

Jogosan érzem magam egy nulla senkinek, amiért képtelen voltam 24 év alatt viszonyt kialakítani lánnyal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim válasza:
100%

Szégyellhetnéd magad férfi létedre, hogy 24 évesen kell feleszmélned, hogy nincs rendben valami és ahelyett, hogy ténylegesen tennél érte, elkezdesz kifogásokat keresni.


Remélem te sem gondolod, hogy a legnagyobb problémád az, hogy szűz vagy és nincs csajod. A probléma súlyosabb amit úgy hívnak önértékelés. Amíg ezen nem tudol változtatni addig ne számíts nagy változásokra. Keress fel egy pszichológust mert fel kéne fogni, hogy segítséggel gyorsabb lesz ha gyáva vagy ezt a lépést is megtenni akkor elégedj meg a jelenlegi állapottal.


És jegyezd meg jól senki de senki nem kap többet az élettől mint amennyit belefektetett. Gondolkozz el ezen!

2012. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim válasza:

Az előzőnek igaza van, pszichológushoz kell menni, az rendbe rakja a lelkedet.

Az informatika szak elég jó, bármi lehet még, pénzed lesz, nem mint egy bölcsésznek, vagy közgázosnak, akik még munkát se találnak, akkor meg már jönnek a lányok is.

Ha korábban eszmélsz fel, akkor már mostanra párkapcsolatban élsz, de nem 24 évesen kellett volna ezen kétségbe esni, hanem 18 évesen.

De nem késő még, irány egy szakember, pszichológus.

És ahogy előttem mondták, eddz, olyan sportágban, amiben nőkkel is érintkezhetsz. Tenisz, konditerem ilyesmik.

2012. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim válasza:

21

Az informatika az egyik legjobb és legkeretesebb szak innen is látszik, hogy mennyire nem vagy tisztában a dolgokkal.


A barátnő nem lesz megoldás a problémádra mert képtelen leszel bármilyen kapcsolatot kialakítani ha belül nincs rendben a személyiséged. Komolyan gondoltam a pszichológust mert nem lesz kellemes és sok kudarc és fájdalom fog még érni de legalább lesz valami esélyed a változásra.


Ezt a gyúrd ki magad hülyeséget meg felejtsd el ezek csak külsőségek lehetsz te kigyúrva ha a nő látja az arcodon a megkeseredettséget és az életundort. A probléma ki van vetítve az arcodra ami nem csak a nők de egy középkorú férfi is lát az utcán rajtad... tedd meg a lépést mert így szomorú és keserves sors vár rád mert magától semmi nem fog megváltozni...

2012. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:

"Megvan bennem minden olyan tényező, ami miatt minden nő utál, és sz*rnak gondol."


igen. valóban. ezt a hozzáállást tényleg minden nő utálja.

20/L

2012. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
0%

Én is elcsesztem egy csomó időt és 24 évesen vesztettem el. Aztán 2 hónap alatt megdugtam 15 izgató nőt. Volt köztük egy fél éves is, aki aztán pattintott. Még mindig csajoznék ha nem jövök össze az egyikkel akkor. :S


Amúgy a tájfutókat nem értem. A táj szép de futni utálok.

Szerintem az ilyen atléták más agyműködésűek és ezért másfajta csajokkal is jönnek össze.


Amúgy meg eléggé agresszív tahónak tűnsz a korábbi ingerült válaszaid alapján és ezt a legtöbb nő nem bírja!


Jogosan nem azért kéne ostoroznod magad mert nem jött össze hanem mert most is csak önsajnálatba burkolózol ahelyett hogy próbálkoznál! Én itt a gyk-n 4-5 nőt szedtem össze az utóbbi 2 hónapban. Pedig valószínűleg, a jelen kapcsolatom bármilyen kimerült és haldokló is, a távolságok és hasonlók miatt esélytelennek tűnnek.

De vannak lehetőségeim! Ráadásul nem is akármilyenek! Talán siránkozás helyett te is elkezdhetnél dolgozni azon hogy sikeresebb legyél!

29F

2012. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 A kérdező kommentje:

,,Amúgy meg eléggé agresszív tahónak tűnsz a korábbi ingerült válaszaid alapján és ezt a legtöbb nő nem bírja!"


A tahóság néha stimmel, de agresszívnak nem mondanám magamat, mert nem verekszek és üvöltözök az ismerősi körömben, kivéve, ha nagyon elszakad a cérna.

2012. júl. 17. 22:39
 27/85 A kérdező kommentje:
Rendszerint inkább visszafojtom, ami lehet, nem túl előnyös dolog.
2012. júl. 17. 22:40
 28/85 anonim ***** válasza:

Hogy nem találtál még magadnak való párt, nem véletlen. Te az a fajta lehetsz, ki majd csak az igazival fog. És ahhoz még egyáltalán nincs késő.


Gyúrd ki magad? Válts sportágat, mert az jobban tetszik a nőknek? Ugyan már... aki AZÉRT fog felfigyelni rád, mert ezt vagy azt sportolsz, azzal úgysem lesz tartós a viszonyod.


Előbb-utóbb megtalálod azt, aki a JELLEMEDRE figyel fel. Miért hiszi az ember 24 évesen, hogy el van veszve? Huszonnégy évesen! Hát még eleve tanulsz! Még el sem kezdődött az életed!


Hova ez a rohanás?


Ne érezd magad értéktelennek. Ha szeretnél párt, keress, és igenis fogsz találni.


"Lenéznek, mert szűz vagyok, lenéznek, mert nem csajozok, lenéznek, mert vékony vagyok, és nem egy kigyúrt, vagy kövérkésebb ember"


Aki ezekért lenéz, az nem érdemli meg, hogy egyáltalán csak foglalkozz is vele. Ellenben, vannak még normális nők, akik ezeket nem rossz tulajdonságoknak könyvelik el, és köztük bizonnyal akadnak olyanok is, akiknek pont ezek fognak bejönni.


Megvan benned minden olyan tényező, ami miatt sok nő értékesnek tarthat.

2012. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:

Egyrészt tapló vagy. Ez először abból jött le, hogy "amire a mai nők nedvesednek". Ez milyen stílus már? Kezd el tisztelni a nőket, mert addig hiába vársz. Persze, ismerjük azt a városi legendát, hogy a nők a bunkókra buknak, de ugye ez így nem igaz. Bár ha olyan nőre vágysz aki a bunkókra bukik, akkor meg gyúrj még egy kicsit bunkóságra is meg testre is.

"foci, jéghoki, meg mondjuk a vízilabda."

Na ezeket én pl. ki nem állhatom.

Egyébként meg azt érzel amit akarsz. Ha nullának érzed magad, akkor az is vagy. Ez a te döntésed.

2012. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 A kérdező kommentje:
Ha én is tele vagyok előítéletekkel, mégis hogyan tudjam tisztelni őket? Ránézek egy szép lányra, és gyakran azt gondolom, hogy hetente más férfiakkal bújik ágyba, és olyan igényei vannak, hogy nem is érdemes hozzá közeledni. Tudom vannak kivételek, de akkor is egyre kevesebb. Engem is elítélnek hülye kis homokosnak, és töketlennek, mert nem kérem el kapásból a telefonszámukat, és nem csinálok feltűnő módon hátsót a számból.
2012. júl. 18. 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!