Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogosan érzem magam egy nulla...

Jogosan érzem magam egy nulla senkinek, amiért képtelen voltam 24 év alatt viszonyt kialakítani lánnyal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer, hogy burkoltan leb*ziztál. Csakis azért, mert nem álltam neki 14-15 évesen úgy dugni a csjaokat, mint a nyulak egymást.
2012. júl. 18. 22:45
 42/85 anonim ***** válasza:

nem te vagy a legszerencsétlenebb, csak a legönsajnáltatóbb, panaszkodósabb, egoistább, magadat leértékelő fiú


te jobban élvezed az önsajnálatot, mint a nők társaságát, ez a baj veled


az alatt az idő alatt, amíg itt panaszkodsz, már régen csinálhattál volna 10 regisztrációt társkereső oldalakon, elmehettél volna randizni, bulizni

de nem, te panaszkodsz


melyik nő tudna ennek ellenállni?!


még annyit, hogy a csóróknak, sittes bűnözőknek, fogyatékosoknak, mozgássérülteknek is van párja a legtöbbnek... te meg gondolom egészséges vagy, mégis szerencsétlen? nem kellene ezen elgondolkozni?

2012. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 A kérdező kommentje:
Tudod, én akkor élvezném a nők társaságát, ha látnám, hogy jól érzik magukat velem. Sajnos olyan témám sincs, amivel hosszú távon le tudnám kötni őket, nemes egyszerűséggel unalmas vagyok.
2012. júl. 18. 22:50
 44/85 anonim ***** válasza:

# 41


nem 14-15 évesen nem álltál neki dugni, hanem 14 éves korodtól 24-ig nem voltál képes semmire


ez mi?

2012. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 A kérdező kommentje:
Irígykedve nézem mindazokat, akik remekül improvizálnak. Ez bennem soha nem volt meg.
2012. júl. 18. 22:51
 46/85 anonim ***** válasza:

# 43


akkor keress unalmas lányt magadnak

senki sem tud 24 órában érdekes lenni


nem igaz, hogy semmi férfiasság nem szorult beléd...

2012. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:

legalább az élet más területein sikeres vagy?

pénz, tanulás, diplomák, munka, sport, lakás, kocsi, utazás, divatosan öltözöl?

hidd el az emberek nem attól érdekesek általában, ami belőlük jön, hanem azoktól az attribútumoktól, amiket magukra aggatnak: kocsi, jó állás, diploma, műveltség, sportok, utazás, élmények

2012. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 A kérdező kommentje:
Nincs saját egzisztenciám, a szüleimmel élek, és a tanulással se végeztem még, holott már kellett volna normális esetben. Mindig ki voltam nyalva a szüleim által, ezért az öltözkedéssel nincs komolyabb gondom. A sportban bezzeg van sikerem. El vagyok veszve, és már ezzel is elvágtam magam a nők java részénél.
2012. júl. 18. 22:59
 49/85 A kérdező kommentje:
Élményként annyit felhozhatok, hogy teljesen egyedül nem vagyok, mert vannak haverjaim/barátaim is, akikkel ha nem is minden hétvégén, de el szoktunk járkálni erre-arra.
2012. júl. 18. 23:18
 50/85 A kérdező kommentje:
Egyszerűen amiatt vagyok elkeseredve, hogy képtelen voltam a nőkkel jó viszonyt kialakítani ennyi év alatt. Majdnem mindenre rányomja a bélyegét, és részben emiatt már az iskola sem érdekel túlzottan.
2012. júl. 18. 23:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!