Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogosan érzem magam egy nulla...

Jogosan érzem magam egy nulla senkinek, amiért képtelen voltam 24 év alatt viszonyt kialakítani lánnyal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim válasza:

Felnőtt ember vagy ne a szüleidtől várd már el, hogy kezedbe nyomjanak pénzt ők már megtették a magukét felneveltek még ha el is baszták pár dologban de soha nem foghatod rájuk mert mindig a te érdekeidet nézték ahogy sok más szülő is.


Egészséges ember vagy, itt a nyár menni kell dolgozni rá is fog férni a kényelmes életedre és egy kis megmérettetés. Egy olyan dolog ami kihívást jelent ez ad önbizalmat az embernek nem az, hogy hány nőt dugsz meg.

2012. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim válasza:

A kifogásokat gyártod egymás után. Mit fog szólni a másik ember? Hát mi köze van hozzá? És mit foglalkozol másokkal?

Nem voltunk még ilyen mélyen? Te azon kívül tudol mást csinálni minthogy támadod azokat akiknek feltetted a kérdésedet?


Ki mondta, hogy vagyonokat költs prostira? Egyszer elmész, hogy megdugd de ilyen állapotban csak annyi fog történni, hogy leengedett zászlóval a prostinak mondod el a bajaid aki meg olyan helyzetbe kerül amit a szakmája miatt még sose tapasztalt. Aztán ő fog pszichológushoz menni helyetted.


Meddig akarod még ezt csinálni? Mi fizessük neked a prostit? Vagy két nap múlva felteszed megint a kérdésed egy másik névvel, hogy ne ismerjünk rád?

2012. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs mástól kérnem pénzt prostira. De mindegy is, volt már más jellegű dolog, amit megoldottam önállóan, és ez is menni fog, ha nagyon elszánom magam, még ha esetleg kicsit nehezebben is. Igyekszek minél könnyebb, és ésszerűbb úton megtenni.
2012. júl. 19. 11:52
 74/85 anonim ***** válasza:

"Szerinted nem akarok boldog és elégedett lenni magammal?"

NEM! Nagyon is élvezed a helyzetet amiben most vagy.


"Úgy érzem, csak egy nő tudna nekem önbizalmat adni, semmi más."

Téves! Téged senki és semmi nem tudna boldoggá tenni. Azt csak te tudod megoldani magadnak EGYEDÜL! Ha így nem megy, akkor a legtutibb nő a világon sem tud segíteni rajtad!


"Meg hogy akkor lesz nő, ha rendben leszek. Szerinted mennyi olyan van, aki úgyszintén nincs rendben, és van nője? Hitlernek hogy volt felesége?"

Hogy jön ide Hitler? Attól, amit csinált ő még teljesen rendben volt. Úgy érzem volt egy picike önbizalma pl.


"Volt, hogy már elpanaszoltam a gondjaimat. Tudod mi volt a válasz rá? Hogy hozzam rendbe, tegyek érte."

Mivel ez az egyetlen megoldás, mit vártál?


Fogd meg magad, menj be egy könyvesboltba, vegyél egy önsegítő könyvet, CSINÁLD MEG AMIT LEÍRNAK BENNE, és ennyi. Nem az, hogy nekem nem megy, meg az hülyeség, meg úgysem segít, meg nem nekem való, meg nem tudom melyiket, meg mi értelme van, meg bla bla... Vagy szokd meg és dugulj el!

2012. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 A kérdező kommentje:

,, Te minden szempontból reménytelen vagy és neked nem jár az élettől a boldogság mert tévedésben vagy ha azt hiszed, hogy ez minden embernek jár."


Ezt amúgy kikérem magamnak, mert egyrészt nem vagyok teljesen reménytelen, másrészt megérdemlem a boldogságot, ha teszek érte! Emberből vagyok ugyanúgy annak ellenére, ha esetleg több hibám is van, mint a legtöbbnek.

2012. júl. 19. 12:06
 76/85 anonim ***** válasza:

"Nem voltunk még ilyen mélyen? Te azon kívül tudol mást csinálni minthogy támadod azokat akiknek feltetted a kérdésedet?"


Hát ha a válaszadók is csak támadó hangon tudnak "segíteni", akkor igen.


Jó, talán igazuk van sokmindenben az előttem válaszolóknak. De nem minden ember egyforma, nem mindenkin segít a kemény hangú értékelés, van akibe LELKET KELL ÖNTENI. És ez részben független attól, hogy milyen volt anyagi tekintetben az eddigi élete. Nem veszitek észre, hogy sokmindenben értékes ez a fiatalember? Ti rámutattok a hibáira, és nullának, senkinek, szánalmas alaknak nevezitek, mikor a jó tulajdonságait nem ismeritek.


Mondom, sokmindenben igazatok van, és azt is megértem, hogy jólesik kemény hangon megmondani a véleményeteket. Nektek jólesik. De neki nem biztos. És az ő kérdése alatt gondoljatok arra is, hogy neki hogy esik. Egyébként meg nem muszáj annyi embernek válaszolni, válaszoljanak csak azok, akiknek van hozzá türelmük.


Szerintetek a pszichológus is, akit annyian ajánlotok, ilyen hangon beszélne vele? Persze, aztán egy betege sem lenne a jövőben.


"Te minden szempontból reménytelen vagy és neked nem jár az élettől a boldogság mert tévedésben vagy ha azt hiszed, hogy ez minden embernek jár."


Ezt pedig határozottan elutasítom.

2012. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 A kérdező kommentje:
A jó tulajdonságaim egy részét már leírtam. Nem ütök-bántok senkit fizikailag, tudok alkalmazkodni a barátaim igényeihez, mindig szívesen végighallgatom őket, bármilyen gond van. Szeretem a barátaimat, és a szüleimet is a hibáik ellenére. Tudok szeretni, és ezért kijár nekem is a boldogság.
2012. júl. 19. 12:11
 78/85 anonim ***** válasza:
Igen, helyesbítek, nem ismerik vagy figyelmen kívül hagyják azokat a tulajdonságaidat, amelyekben meg esetleg ők szenvednek hiányt.
2012. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:

"megérdemlem a boldogságot, ha teszek érte!"

Hát akkor tegyél érte, bakker!

2012. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim válasza:

"Ezt amúgy kikérem magamnak, mert egyrészt nem vagyok teljesen reménytelen, másrészt megérdemlem a boldogságot, ha teszek érte! Emberből vagyok ugyanúgy annak ellenére, ha esetleg több hibám is van, mint a legtöbbnek."


Na! Végre, hogy kezded belátni a hibáid! Tudod amit leírtál abban már van egy kis elhatározás!


Abban pedig nem értek egyet, hogy is finomkodni kell veled. Ha elkezdenénk azt, hogy jaj szegény gyerek tudom mit érzel majd lesz nőd kitartás akkor becsapunk téged mert ha téged ha nem kezded el magadat is keményen helyrerakni akkor mindig nyitva tartasz egy kiskaput magadnak ami a könnyebb útvonal. Nem! Hiszem azt, hogy csak kemény véleménnyel lehet észhez téríteni az embereket! És csak közlöm én még nem találtam olyan pszichológussal aki segíteni fog neked ha nem vagy hajlandó tenni is érte. Amint azt hallja, hogy egy nulla vagyok akkor megköszöni és befejezi a kezelést nem fogja az idejét rabolni veled.


Tudod két dolog nem mindegy. Vagy beletörődsz a jelenlegi helyzetbe de akkor ne várj változást mert nem lesz. A másik, hogy elfogadod. Ha el fogadod magad akkor képes leszel az összes hibádat látni DE! a lehetőségeidhez mérten tudol is tenni érte!


Vásárolhatsz könyveket de vedd azt figyelembe, hogy nagyon tudatosan kell a könyveket használni. A te esetedben ez azért nem fog megoldás lenni mert amint jön egy nő egyből szerelembe esel és képtelen leszel onnantól kezdve az eddig megtanult dolgokat cselekedni. Ezért van szükség a pszichológusra mert ő gyakorlatban is tud segíteni de ehhez neked kell elhatározni magad és akkor végig kell csinálni.


Én hiszem azt, hogy van benned még erő máskülönben nem bizonygatnád nekünk, hogy igenis érsz valamit de akkor ne a seggedből csinálsz szájat hanem tényleg cselekdj! A türelmetlenség nem vezet jóra először el kell fogadni azt, hogy nincs most szükséged a nőre az majd jön ha itt az ideje. 24 évesen ha elhatározod magad és rendben leszel még vár rá minimum 50 valószínűleg sokkal szebb év akkor nem meg érné? És inkább legyen egy jó önértékelésed mint, hogy 28 évesen élj egy olyan nővel akivel csak a szarakodás megy és képtelen vagy élni az életed egyedül csak támasz lesz neked mindenben.

2012. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!