Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha kamasz gyereked...

Mit tennél, ha kamasz gyereked beismerné neked, hogy a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 09:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%
Mit tennék? Semmit, örülnék hogy elmondta és nem titkolózik előttem, attól hogy saját neméhez vonzódik még ugyanolyan ember mint bárki más, ugyanúgy a gyerekem marad. Sőt segíteném amiben tudom, mert több meleg fiatalt ismertem már akik saját magukat is nehezen fogadták el, pedig semmi gond nincs ezzel.
2008. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%
Elcsodálkoznék, talán kicsit csalódott is lennék, hogy nem olyan lett, amilyennek elképzeltem, de természetesen nem bántanám mitta, és elég hamar napirendre térnék felette. Nem csinálnék semmit, mert akármilyen, akkor is az én gyerekem és szeretem (amúgy van gyerekem, csak még nagyon kicsi).
2008. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%
Bátorítanám hogy fogadja el önmagát, ne legyenek gátlásai miatta.
2008. jún. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
65%
Az senkiben sem merül fel, hogy ennek valami komoly lelki trauma is lehet az oka? Jó persze, elfogadni szép dolog, de ha vkit megerőszakolnak, vagy csak annyira pocsék az első szexuális élménye, hogy ettől a saját neméhez kezd el vonzódni, azon nem kéne inkább valahogy segíteni? Semmi bajom a homoszexuálisokkal, de azért azt nem hiszem, hogy mindegyikük annak születik. Kedvesem egyik barátja (lány), pont azért lett leszbikus, mert gyakorlatilag a pasija megerőszakolta az első alkalomnál. Azóta lányokkal van. Az ok senkit nem érdekel, csak az elfogadás? Persze, ha ezvisszafordíthahatlan, akkor el kell fogadni, ugyanolyan ember mint a többi.
2008. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
92%

Én bisexuális vagyok, vagyis érdekelnek a pasik mellett a lányok is.Nemrég mondtam el anyukámnak, aki nem mondott rá semmi rosszat.Azt mondta elfogadja, hiszen akkor is a gyereke vagyok, akármilyen vagyok.Sőt meg is hallgatott a dologgal kapcsolatban.

Szerintem én is így tennék.

2008. jún. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
14%
Ha fiú befizetném két luxuskurvához, és ha még mindig biztos a dolgában akkor tényleg reménytelen.
2008. jún. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
39%
nem nyugodnék bele. az én gyerekem nem lesz buzi. le lehet húzni, meg lehet mondani, hogy szabad döntés meg mitt tudom én. de ez az én véleményem
2008. jún. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
10%
Kurvára picsán rúgnám
2008. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
94%

Semmitnem tennek! Semmi kozom, hogy a haloszobajaba mit vagy kivel csinalja!

Szoval ugyan ugy szeretnem tovabb mint addig!

Egy kicsit azert hianyolnam az unokakat:))

2008. jún. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%
Biztos meglepődnék, ha mondjuk a fiam(ami nincs) így toppana elém. Dehát könyörgöm, annyi jópofa meleg pasi van, csak megértenénk egymást. Mellesleg, a melegek, vagy a nemmeleg, de túlságosan előzékeny, kedves pasasok még mindig jobbak, mint némelyik nő.
2008. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!