Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha kamasz gyereked...

Mit tennél, ha kamasz gyereked beismerné neked, hogy a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 09:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%
Támogatnám, és örülnék neki hogy így megbízik bennem.Sokan mikor rájönnek hogy a saját nemükhöz vonzódnak elszöknek otthonról, vagy öngyilosok lesznek mert szégyenfoltnak érzik magukat, pedig szerintem sok hetero szégyenletesebb!!
2008. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
84%

Én azokon kívül, hogyy megpróbálnám elfogadni, segíteni őt, (mint ahogyan sokan írták), nekem azt hiszem az első feladatom:


Jó pár kört futni a férjemmel, hogy Ő elfogadja valahogy...


Azt hiszem, ha végre a fiam venné a bátorságot, hogy elmondja, nem örülne az apja reakciójának, talán még jobban meg is ijedne, ezt próbálnám meg elsőként megtenni.

Utána beszélgetnék vele, ha előtte érdekelték a lányok, lehet, hogy tényleg valami lelki trauma, és ez tényleg orvosolható (sokan lehet lepontoznak emiatt), de ha "született" meleg, szerintem - mivelhogy az anyja leszek - valahol biztos sejteni fogom már jóval azelőtt, hogy elmondaná...

2008. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem verném meg az tuti. De először megdöbbennék, mint mindenki más. Leülnék vele megbeszélni a dolgokat és kész.
2008. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg elfogadnám, elvégre az anyja lennék nem a menyasszonya / vőlegénye... Ugyanúgy ahogy nem tagadnám ki a fetisiszta gyerekem, a melget sem. Persze valószínűleg aggódnék érte, mert sok meleget kiközösítenek, illetve máshogy kezelnek, meg sok dolgot nehezebben élnek meg. Persze a megdöbbenés és elfogadás után, ami remélem nagyon hamar menne... Ha mégsem elég hamar, legalább megpróbálnék jó képet vágni a dologhoz addigis.
2008. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
85%
Leülnék vele beszélgetni...ha komolyan gondolja,csinálhatja.
2008. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

énis megverném és nem értem h mér van minden ilyen válasz eltüntetve, mi van veletek emberek, mér fogadjátok el a világ romlásást, az Isten elötti gusztustalanságot??

Hogyan lehet ezt elfogadni, nincsene hagyományaitok , múltatok, vallásotok???kúltúrátok?? hova jut ez a világ ilyen emberekkel?

2008. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
84%

Először biztosan azt hinném, hogy csak ugrat. Aztán biztosan arra gondolnék, hogy hol rontottam el. Aztán valószínüleg rájönnék, hogy én nem hibáztam, és ő sem semmiben, egyszerüen ő ilyen.

Aztán felmerülne bennem a csalódottság, de csak mert saját, vérszerinti unokám nem lesz:(

De én őt is, és a barátnőjét/barátját el, és befogadnám. Ha őt választotta magának, akkor hozzá tartozik, így hozzám is.

Nekem lányom van, sokszor gondoltam erre, hogy ha majd eljut ebbe a korszakba, és erre jön rá, hogy a lányokat szereti, mit csinálnék. Örülnék, hogy elmondta, így legalább nem lesznek kínos kérdések, félreértések.

Én szeretini fogom továbbra is a lányom, ha bevallja.

(Valószínűleg, ha fiam lenne, ugyanígy állnék hozzá.)

2008. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
58%
Szerintem mindenkeppen csalodott lennek, mert ha az embernek szuletik gyermeke, mar akkor eljatszik a gondolattal, hogy majd egyszer az unokait is a kezeben tarthatja, amit ez a dolog igencsak nehezkesse tenne. Termeszetes es osztonos igenye az embernek az a tudat, hogy a genjei nem vesznek el. Nincs gyerekem, lehet hogyha lenne, maskepp latnam, de mar regebben is elgondolkoztam ezen, es erre jutottam.
2008. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
90%
Idegszanatóriumba vonulnék.
2009. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ha egy anya anya,és egy szülő,igazi szülő,akkor sosem lenne

képes emiatt kitagadni,megverni a saját gyermekét,hiszen a gyilkosokhoz is járnak látogatni a saját szüleik a börtönbe.

2011. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!