Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha én is jóképű lennék és...

Ha én is jóképű lennék és magas és izmos, akkor nekem is lenne jó életem? Barátnőm, munkám, stb?

Figyelt kérdés

Mert nekem az egész életem egy nagy lemaradás. Bekerültem egyetemre valami gyenge középiskolából, meg is buktam föbb tárgyakból, de utólag meg tudtam tanulni, csak ugye már igy az elején elcsuszva nem az igazi a dolog.


Csajozni is későn tanultam meg, munkát találni meg még később fogok, pedig már végeztem...


Másokon meg azt látom, hogy csak éldegélnek, minden történik a maga idejében nekik, barátnőjük is csak ugy lesz magától (nekem be kellett probálkoznom több száz nőnél mig lett csajom)...


Na és elvégzik az iskolát és 2-3 honap mulva már dolgoznak, ha nem már az egyetem alatt be lett biztositva a munkahelyük...Ja és boldogok és jól néznek ki és gazdagok. Én meg csak kuncsorgok, mert sosem leszek ilyen, vagy max akkora eröfeszitéssel, hogy azt ezek a szép és gazdag emberek sztem sose tennének meg! Akkor miről beszélünk? Gyűlölöm öket, hogy előnnyel indultak az éeltben!


2013. ápr. 11. 23:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/125 A kérdező kommentje:
akkor most mi a siker? Az, ha lefekszik velem sok nö, vagy az , hogy lesz egy rakás beszélgetöpartnerem?
2013. ápr. 12. 00:19
 62/125 anonim ***** válasza:

"nem pozitivkodni kell, hanem jólkinézni, képzettnek lenni, stb...ezek logikus észérvek arra, hogy miért sikerülnek dolgok. Minden más csak reménykedés."


JÓ. Legyen így. Igen, így van. Szerencsétlen lúzer vagy, sose lesz munkát, ilyen savanyún fogsz meghalni, a jóképű ismerőseid meg hawaiira mennek egy hosszúhétvégére. Ha ezt elhiteted magaddal, jobban érzed magad?

2013. ápr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/125 anonim ***** válasza:
A 60-as kifejtésemen elsiklottatok?
2013. ápr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/125 anonim ***** válasza:
Nem, olvastam az okfejtésedet, nem tudok rá, mit mondani. Ha nincs egy nő se a városban, akkor nincs egy nő se a városban.
2013. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/125 anonim ***** válasza:
:D:D:D Ezen jót nevettem 81%-os :D Sajnos huszonéves szabad, értelmes, viszonylag csinos lány nincs :D
2013. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/125 anonim ***** válasza:
De egyébként engem most hidegen hagynak a nők. Komolyan. Nincs bajom velük, de nem érdekelnek most. A legfontosabb az egzisztenciám megteremtése lenne, a helyem megtalálása a világban. A nő másodlagos nekem.
2013. ápr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/125 A kérdező kommentje:

de hát ez tényleg igy lesz....


am:


"Én egy nagyon régi vágású férfi vagyok huszonéves létemre."


ezzel csak az egódat véded...mert ez tipikusan kedvesfiu szindróma. A férfiasság az mindig ugyanazt jelentette, max a társadalom huzgál rá mindenféle bőröket. Most nem azt mondom, hogy nem vagy normális, mert biztos jofej vagy, csak arra probálok rávilágitani, hogy a tökösség sokat dob az eredményességen. Nem kell finomkodni a nökkel annyira mint gondolod. Ez csak egy tanács. MOst meg ha régivágásu férfiakról van szó, akkor pl a keresztapa karakter elég régivágásu? :D:D:D Vagy valami falusi fószer az 1930-as évekböl? Biztos van közelbe valami város, ahova el tudsz menni bulizni vagy csak járkálni és ugy lehet ismerkedni. AZtán ha már ott összeszedsz egy csajt, akkor lehet hogy ott tudsz nála aludni.

2013. ápr. 12. 00:24
 68/125 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondom, hogy sok esetben a keménykedős srácok csak megjátsszák a keményfiút, mert félnek, hogy önmagukárt nem kellenének a kutyának sem. Igazad van, egy pancser vagyok, mert tisztelem a nőket és sajnos nem szarok arra, amit mondanak. Lehet, hogy több sikerem lenne, ha olyan lennék, mint te. De nem tudok olyan lenni. S talán nem is akarok. Az nem én lennék. S ha lehull a lepel? Kiábrándulna a csaj, mert valójában nem is egy gyök.r vagyok, hanem egy bensőséges karakter? Ezért kéne megjátszanom a parasztot? :)
2013. ápr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/125 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, szerintem te ne oktasd ki a 60-as válaszolót, mert inkább te tanulhatnál tőle.

Szerintem te full pszichopata vagy. Te akarsz itt kioktatni másokat, mikor se normális magánéleted, se karriered?

2013. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/125 A kérdező kommentje:

sztem a kapcsolatom nem olyan rossz. Meg azért elég durva szalmabáb, hogy rögtön tajparaszt trogernak vagyok beállitva...


én full öszintén csajozom, nincs megjátszás. Nincsenek csajozós szövegek meg semmi, csak az öszinteség. Amit akarok az összefüggésbe legyen nagyjából azzal amit csinálok. Én is "bensőséges karakter" vagyok, de ez csak egy illuzio, hogy a férfias srácok nem azok. Csak ők tökösek és mellettük biztonságba is érzi magát a nő.

2013. ápr. 12. 00:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!