Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha én is jóképű lennék és...

Ha én is jóképű lennék és magas és izmos, akkor nekem is lenne jó életem? Barátnőm, munkám, stb?

Figyelt kérdés

Mert nekem az egész életem egy nagy lemaradás. Bekerültem egyetemre valami gyenge középiskolából, meg is buktam föbb tárgyakból, de utólag meg tudtam tanulni, csak ugye már igy az elején elcsuszva nem az igazi a dolog.


Csajozni is későn tanultam meg, munkát találni meg még később fogok, pedig már végeztem...


Másokon meg azt látom, hogy csak éldegélnek, minden történik a maga idejében nekik, barátnőjük is csak ugy lesz magától (nekem be kellett probálkoznom több száz nőnél mig lett csajom)...


Na és elvégzik az iskolát és 2-3 honap mulva már dolgoznak, ha nem már az egyetem alatt be lett biztositva a munkahelyük...Ja és boldogok és jól néznek ki és gazdagok. Én meg csak kuncsorgok, mert sosem leszek ilyen, vagy max akkora eröfeszitéssel, hogy azt ezek a szép és gazdag emberek sztem sose tennének meg! Akkor miről beszélünk? Gyűlölöm öket, hogy előnnyel indultak az éeltben!


2013. ápr. 11. 23:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/125 A kérdező kommentje:

elcsépelt közhelyek, stb.


ti nem értitek, hogy milyen az, amikor mindenkivel zajlik az élet magától, te meg csak lemaradsz egyre jobban. Pedig te is felkelsz minden nap csinálod a kis dolgodat csak éppen te máshova jutsz.

2013. ápr. 12. 00:14
 52/125 anonim ***** válasza:
Kedves 45-ös, pedig fogsz találálni. :D
2013. ápr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/125 A kérdező kommentje:
van több ismerösöm joképü srácok, és ugy beszélnek a nöjeikröl, hogy "fogom, leveszem a fogasról, megnézem divatba van e még"...aztán sirnak utánuk ezek a nök...és olyan nökröl van szó, hogy a legtöbb férfi odaadná a fél karját bármelyikért. bcso.
2013. ápr. 12. 00:16
 54/125 anonim ***** válasza:
De nem arról van szó, hogy lassan haladsz egyről a kettőre, hanem hogy tiszteletlen vagy, nincs önbecsülésed, ezért másokat se nézel semmibe. Meg se próbálod a dolgok jó oldalát nézni, vagy a szarból jót csinálni, magadon kívül minden másban hibát keresel, hárítod a felelősséget, sajnáltatod magad. EZ a probléma, nem az, hogy csúsztál egy évet az egyetemen.
2013. ápr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/125 A kérdező kommentje:
amikor nőztem, akkor mindig azt feltételeztem, hogy kellek az adott nönek és pozitiv voltam. Mindaddig, amig nem rázott le sorba a 5-6odik csaj...
2013. ápr. 12. 00:17
 56/125 anonim ***** válasza:

Na jó, én nem győzködlek tovább. Akkor maradjunk abban, amit te akarsz hallani, egyáltalán nem kedves kérdező.

Lúzer vagy, és az is maradsz. Ronda vagy és az is maradsz. Ez így most jobb?

2013. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/125 A kérdező kommentje:
nem pozitivkodni kell, hanem jólkinézni, képzettnek lenni, stb...ezek logikus észérvek arra, hogy miért sikerülnek dolgok. Minden más csak reménykedés.
2013. ápr. 12. 00:18
 58/125 anonim ***** válasza:
50%
mert "nőzöl", nem pedig ismerkedsz.
2013. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/125 A kérdező kommentje:
az is nőzik aki megdug minden hétvégén egy uj csajt.
2013. ápr. 12. 00:19
 60/125 anonim ***** válasza:

49-es:


Nem akarok azzal a közhellyel jönni, hogy nem ismersz engem. Mert bár igaz, de sablon duma lenne. Csak azt akarom mondani, hogy egyáltalán nincs gond a nőkkel való kommunikációmban, amikor már adott egy helyzet. Nekem csak ezzel a színészkedős odatáncolok, megszólítom, mondok valami kamu szarságot szövegekkel van gondom. Ha már társaságban vagyunk, semmi feszültség nincs bennem. Tehát van, akinek az esélyért is meg kell küzdeni. S ez kicsit demotivál már.

Nem tekintek vadként rájuk, nem tekintek trófeaként, nem csak az van bennem, hogy megb.szom és otthagyom. Én egy nagyon régi vágású férfi vagyok huszonéves létemre. Én nem lerohanok egy nőt, hanem meg akarom ismerni. De mint írtam, nem lehet megismerni olyan nőt, aki nem akar kölcsönösen ismerkedni. Ergó ne mmegyek oda ismeretlen csajokhoz, mert minek erőlködjek én a mélyebb megismerésben, ha 99%-uk csak kuka vagy a saját dolgával foglalkozik? Azt hiszem, a fogalmazásomból leszűröd, hogy nincs gondom a kommunikációval.


Az én szemem nyitva van, sajnos túlságosan is látok. Ez a gond. Nem ragozom újra és újra. De tényleg a huszonéves lányok 99%-a már elkelt vagy elment a városomból. Érted?

2013. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!