Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha én is jóképű lennék és...

Ha én is jóképű lennék és magas és izmos, akkor nekem is lenne jó életem? Barátnőm, munkám, stb?

Figyelt kérdés

Mert nekem az egész életem egy nagy lemaradás. Bekerültem egyetemre valami gyenge középiskolából, meg is buktam föbb tárgyakból, de utólag meg tudtam tanulni, csak ugye már igy az elején elcsuszva nem az igazi a dolog.


Csajozni is későn tanultam meg, munkát találni meg még később fogok, pedig már végeztem...


Másokon meg azt látom, hogy csak éldegélnek, minden történik a maga idejében nekik, barátnőjük is csak ugy lesz magától (nekem be kellett probálkoznom több száz nőnél mig lett csajom)...


Na és elvégzik az iskolát és 2-3 honap mulva már dolgoznak, ha nem már az egyetem alatt be lett biztositva a munkahelyük...Ja és boldogok és jól néznek ki és gazdagok. Én meg csak kuncsorgok, mert sosem leszek ilyen, vagy max akkora eröfeszitéssel, hogy azt ezek a szép és gazdag emberek sztem sose tennének meg! Akkor miről beszélünk? Gyűlölöm öket, hogy előnnyel indultak az éeltben!


2013. ápr. 11. 23:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/125 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! én csak annyit mondanék, hogy próbálj meg olyat csinálni, amitől ez a pesszimista hangulatod oldódik,

kérlek ne azzal foglalkozzál mások hogyan élnek, ezt el kell fogadni mindig lesznek akik jobban, lesznek olyanok akik sokkal szarabbul, találni fogsz munkát, mindig az adott helyzetben ne a rosszat lásd meg, mert akkor ez lesz mint most, fiatal vagy ez is nagy előny, még ha nem is hiszed,

2013. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/125 anonim ***** válasza:
Van barátnőd? Tudja, hogy őt hibáztatod azért, mert nem adnak neked munkát? Elvégre, ő is lány. Neki az ölébe hullik minden?
2013. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/125 A kérdező kommentje:
hát, ahogy nézzük. Neki nem kellett éveket küszködni egy barátért, mert csak ugy lett neki (mármint én)...elment diszkóba és megismert engem. Én meg eljártam számtalanszor diszkóba aztán megismertem egy rakás nőt csak épp mindegyik lerázott elöbb utóbb.
2013. ápr. 12. 00:09
 44/125 A kérdező kommentje:
pedig a legtöbbel smároltam is.
2013. ápr. 12. 00:10
 45/125 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor tuti én vagyok a fos, mert kutatói szakra mentem. :D Na mindegy,.


Noni33: azért légy szíves ezeket a közhelyeket ne már! Nem tudom megszámolni, hányszor voltam érdeklődő, kedves, figyelmes a nőkkel...cserébe kukán hallgattak. :D

Én tényleg érzékeny férfi vagyok, szóval az az idealista, ami a szerelmet is illeti. De hidd el, hogy a korombeli lányok 99%-a már elkelt, foglalt, a 16-17 éveseket meg hadd ne mutassam be :) Érted?

2013. ápr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/125 anonim válasza:
az én barátom magas, izmos, jóképű, de legfőképpen nem ezért szeretem.nyálasan, sablosan hangzik, de lesz egy lány aki önmagadért szeret majd.a gondolkodásodon változtass.nézd azt, hogy mi adatott meg neked, ami a gazdagoknak nem.és ne siránkozz, hanem harcolj, küzdj! :)
2013. ápr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/125 A kérdező kommentje:

hát nekem annyi a szerencsém, hogy egy tróger senkiházi csavargó vagyok és ugy érzik a nök (bizonyos nök), hogy akkor engem meg kell javitaniuk. Az állandoan kedveskedő, jolelkü pasi az nem izgatja a nöket, mert semmi kihivás nincs vele kapcsolatban. Ettöl függetlenül én is vagyok megértö a barátnömmel és sokat törödöm vele, de nem vagyok az a fajta aki a tenyerén hordozza a nöket.


am ok hogy a tini lányok gázok, de ilyen 18-19 évesekkel már csak lehet kezdeni valamit.

2013. ápr. 12. 00:12
 48/125 anonim ***** válasza:

Ha rólam a párom azt mondaná, hogy van "csajom", elmehetne a búsba. Ha olyat írna, hogy

"ok. elkezdtem csajozni, hogy legyen csajom. Lett csajom, csak épp olyan irreális áron, hogy átlag emberek sztem nem küszködnének rajta ennyit." (ezt te írtad)... akkor is.

Most csajod van vagy kedvesed?


Egyébként teljesen komolyan ajánlom neked az alábbit:

[link]


Egyébként pedig mindenki úgy szúrja el az életét, ahogy akarja.

2013. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/125 anonim ***** válasza:

De egyébként komolyan nem látjátok, hogy a nőkhöz való hozzáállásotok a probléma? Nem úgy kéne rájuk gondolni, mint valami vadra, amit el kell ejteni, de nem is úgy, mint trófeára, amit meg kell szerezni. mi lenne, ha a változatosság kedvéért megismerni próbálnánk egy lányt, és nem azért felszedni valakit, mert jól néz ki?

Kérdező: tehát a csaj rakja össze a két kezét, hogy te hajlandó voltál odamenni hozzá a buliban és felszedni. Remek elgondolás, tényleg...

Másik válaszoló: Ha kinyitnád a szemed, meg normális helyen ismerkednél, akkor találnál barátnőt. Egyetemista vagy, ha egy egyetemista nem tud becsajozni, akkor senki. Hajrá.

2013. ápr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/125 A kérdező kommentje:
jaj, ezek a naiv hozzászólások...:'(
2013. ápr. 12. 00:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!