Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha én is jóképű lennék és...

Ha én is jóképű lennék és magas és izmos, akkor nekem is lenne jó életem? Barátnőm, munkám, stb?

Figyelt kérdés

Mert nekem az egész életem egy nagy lemaradás. Bekerültem egyetemre valami gyenge középiskolából, meg is buktam föbb tárgyakból, de utólag meg tudtam tanulni, csak ugye már igy az elején elcsuszva nem az igazi a dolog.


Csajozni is későn tanultam meg, munkát találni meg még később fogok, pedig már végeztem...


Másokon meg azt látom, hogy csak éldegélnek, minden történik a maga idejében nekik, barátnőjük is csak ugy lesz magától (nekem be kellett probálkoznom több száz nőnél mig lett csajom)...


Na és elvégzik az iskolát és 2-3 honap mulva már dolgoznak, ha nem már az egyetem alatt be lett biztositva a munkahelyük...Ja és boldogok és jól néznek ki és gazdagok. Én meg csak kuncsorgok, mert sosem leszek ilyen, vagy max akkora eröfeszitéssel, hogy azt ezek a szép és gazdag emberek sztem sose tennének meg! Akkor miről beszélünk? Gyűlölöm öket, hogy előnnyel indultak az éeltben!


2013. ápr. 11. 23:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/125 anonim ***** válasza:

én sem vagyok másképp.

gyakorlatilag nekem sem zajlik az életem. más dolog, ha valaki él, és más, ha csak létezik. pedig én is egyetemet végeztem kutatói szakon de manapság annyira le van még maradva hazánk a környvédelmi projektekben kérdésekben, hogy sehol sem alkalmaznak ilyen jellegű munkaerőt. azért tanultam, hogy külföldön boldoguljak? milyen már ez?

én is ezt látom, hogy másoknak minden összejön, sikerül. akkor nekem miért nem? bekerülnek ismerős révén jó munkahelyekre, buliznak, csajoznak, pasiznak, én meg sorstársaimmal szerencsétlenkedek. csak mert apám anyám nem gazdag, és ismerőseink sincsenek. ráadásul nem egy nagyváros, ahol élünk.

nem tudom miért lehet ez? mert azt mondom, ha nem lennék értelmes, ha nem tanultam volna, ha nem érdekelne sok minden, akkor járjak úgy ahogy, de hogy ennek ellenére így járok, sose értem meg.

2013. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/125 A kérdező kommentje:
tudod mit mondanak erre? Hogy nem küzdesz eléggé. Mert tényleg kimehetnél külföldre. Hát miért ne? Csak épp a világot az nem érdekli,hogy feléd mennyire unfair, hogy szétkockultad a seg-ged és nem kapsz állást. Még egy éhbéreset se.
2013. ápr. 11. 23:33
 13/125 anonim ***** válasza:
65%

A legtöbb nőnél a gyűlölködős hangvételed, a fásultságod miatt simán kibuksz. Ha nem is mutatod, megérzik rajtad ezt.

Légy kedves, vidám, vicces és lesz barátnőd. Ha olyan merev vagy, hogy mindig csak azt gondolod külső+pénz számít... sosem lesz barátnőd.

A munkára pedig ugyanez igaz. Engedd el magad és élvezd az életet.

2013. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/125 anonim ***** válasza:
88%
dolgoztam éhbérért tavaly fél évet. egy olyan helyen dolgoztam, ahol az irodában egyaránt takarítói szerepet és adminisztrációs szerepet is betöltött egy buta takarítónő, aki ráadásul pletykás is volt. megkeseredett emberek voltak ott és szerencsétlen sorsú emberek ügyeivel foglalkoztunk. ezzel nincs is gond, tanultam sokat az életben ezen munkahely által, de könyörgöm, kb 60 ezer forintos nettóért kutató diplomával? Nemár. Szóval dehogynem küzdöttem én. :D Csak nekem nem dobják le ingyen a segítség csomagot...
2013. ápr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/125 anonim válasza:
59%
Hát TV-ben legtöbbször a legmagasabb pozícióban lévő emberek inkább rondák mintsem átlagosak a jóképűtől pedig még messzebb vannak. Kinézetnek nincs semmi köze ehhez, igen persze megesik, hogy a szingli HR-s kiscsaj a CV közül szeretne férjet keresni de nem ez a jellemző ugyanis komolyabb helyeken tapasztalt 30-40 éveseket alkalmaznak akik arcra osztályoznak. A sulin elcsúszás meg neharagudj de a te hibád... Barátnőnek meg örülni kéne nem pedig azon elmélkedni mennyit tettél érte meg milyen áron ...
2013. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/125 A kérdező kommentje:
a küzdést ugy értettem, hogy elmész csuszva mászva kapcsolatokat épiteni meg megprobálsz magadból olyan embert csinálni, mint akiknek BEJÖN az élet. ÉRtem ezalatt elsősorban a külsőt. Ha már JÓL nézel ki, akkor csak elég odatolni a seg-gedet a sikeres emberek köreibe és utána már felszippant a dolog. Csak ugye, hogy ez rengeteg munka, azt senki sem fogja fel. Nagyon nagy keserüség amikor az embernek azért kell güriznije, hogy legalább az átlag szintet elérje ugy összességében.
2013. ápr. 11. 23:39
 17/125 anonim válasza:
egy "nem" kimaradt :D
2013. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/125 A kérdező kommentje:
Csak már tudjátok unom, hogy állandoan sablon állásinterjukra kell járnom, behivnak, mert kell a létszám, meg hogy legyen meg a látszata, hogy a HR-es csinál valamit. Én is behivnám a legalább 50%-ban megfelelő egyéneket is interjura...mert másképp csak ülnék az irodában és feltünne a cégnek. És 100ból felvesznek 1et! Hülyeségeket kérdezgetnek, megy a protokoll...eddig 1 helyen voltam, ahol szakmabeliek interjuztattak és rendes szakmai kérdések voltak, nem HR-es sablon duma! (de persze nem vettek fel arra az állásra, pedig szolidan elegáns cuccokba mentem meg buta sem vagyok annyira. Nem is idegeskedem állásinterju miatt)
2013. ápr. 11. 23:43
 19/125 anonim ***** válasza:
52%
Változtass a gondolkodásmódodon, különben írtó megkeseredett és sz.r életed lesz.
2013. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/125 A kérdező kommentje:
hát te csak ezt igy mondod, mert szép közhely, meg te lány vagy és neked szépen bejött az élet, fogalmad nincs arról, hogy milyen rossz, amikor az ember felnöttként ide jut...a lányok sosem fogják megérteni...nektek tök más lehetöségeitek vannak a társadalomban mint nekünk himnemüeknek.
2013. ápr. 11. 23:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!