Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha én is jóképű lennék és...

Ha én is jóképű lennék és magas és izmos, akkor nekem is lenne jó életem? Barátnőm, munkám, stb?

Figyelt kérdés

Mert nekem az egész életem egy nagy lemaradás. Bekerültem egyetemre valami gyenge középiskolából, meg is buktam föbb tárgyakból, de utólag meg tudtam tanulni, csak ugye már igy az elején elcsuszva nem az igazi a dolog.


Csajozni is későn tanultam meg, munkát találni meg még később fogok, pedig már végeztem...


Másokon meg azt látom, hogy csak éldegélnek, minden történik a maga idejében nekik, barátnőjük is csak ugy lesz magától (nekem be kellett probálkoznom több száz nőnél mig lett csajom)...


Na és elvégzik az iskolát és 2-3 honap mulva már dolgoznak, ha nem már az egyetem alatt be lett biztositva a munkahelyük...Ja és boldogok és jól néznek ki és gazdagok. Én meg csak kuncsorgok, mert sosem leszek ilyen, vagy max akkora eröfeszitéssel, hogy azt ezek a szép és gazdag emberek sztem sose tennének meg! Akkor miről beszélünk? Gyűlölöm öket, hogy előnnyel indultak az éeltben!


2013. ápr. 11. 23:23
 71/125 A kérdező kommentje:
a csajozás terén eleget estem pofára, hogy valamennyire képbe legyek.
2013. ápr. 12. 00:36
 72/125 anonim ***** válasza:
Kérdező 190 centi vagyok és elég jó kiállásom van. Meg tudom védeni a nőt, bármilyen esetben. Miről beszélünk? Szívesen rendeznék Veled egy szópárbajt az emberi természetről :D
2013. ápr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/125 A kérdező kommentje:
hát az nem jelent semmit, hogy mekkora vagy, mert vannak nagy darab emberek, csak annyira gyámoltalanok, hogy hamar beijednek. De most nem csak fizikai védelemre kell gondolni, hanem arra, hogy helyt kell állnod szitukban, szociális rátermettséget vár el töled a nő. Pl hogy ha van valami balhés vagy ciki helyzet, akkor ilyen like a boss fejjel végezd a szitut.
2013. ápr. 12. 00:42
 74/125 anonim ***** válasza:

Először is néhány tévhitet ki kell törölnöd magadból


Nem kell se magasság,se izom


Ahhoz hogy valaki sikeres legyen a jó nőknél jóképűség,pénz vagy jó kapcsolatok kellenek


De ugye ott vannak még a ronda és átlagos kinézetű csajok.Köztük nézelődj ne a luxusk*rvák közül válogass


Mindenki a saját szintjén nézelődjön


Tudom igazságtalan az élet de ez van


Van akinek semmit se kell csinálni és mégis minden nap más nőt dughat,viszont van akinek ezért keményen meg kell dolgozni


De az a lényeg hogy jó nőt szerezni nem lehetetlen dolog.Ha egy genetikai hulladéknak lehet jó nője akkor neked miért ne lehetne?Csak akarni kell.Változz meg

2013. ápr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/125 anonim ***** válasza:
Ha lesz nőm, készítek egy fotót neked egy kínos szituban a like a boss fejemről :D
2013. ápr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/125 A kérdező kommentje:

vagy mérlegeljen, hogy megéri e neki egy darab jó nőért beáldozni soksok időt és energiát, amit mondjuk ugy keserül meg, hogy nyugdijasként nem tud megvenni 5 féle gyógyszer helyett csak 3at. Mert ha 20 évesen dolgozott volna, akkor lett volna rá pénz...:(


na csak ennyi.

2013. ápr. 12. 00:44
 77/125 A kérdező kommentje:
te most kinevetsz, de pl ha egy csajjal kavarnál és az ismerösei megprobálnának neked keresztbe tenni (irigy pasik, irigy lányok, akármi), akkor azt le tudnád kezelni? Mert lépten nyomon vannak ilyen akadályok, amit te és az áhitott nö közé állnak. És ha BÉNA vagy, akkor a csajnak már nem fogsz annyira tetszeni. Sajnos mindenki megprobál neked keresztbe tenni, még akkor is, ha joképü vagy, csak épp joképüként annyira sok a lehetöséged és könnyü a dolgod, hogy nem fáj szinte semennyire a bukás. Időd meg mint a tenger.
2013. ápr. 12. 00:47
 78/125 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen lekezelni? Ki nem szarik rá, ki mit kavar? Ha én tökös vagyok, határozott, a nő úgyis nekem hisz. Túl misztifikálod a dolgot.
2013. ápr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/125 A kérdező kommentje:
ezek a dogmák ugyan szépen hangzanak leirva meg egyszerünek tünnek, de a gyakorlatban nem ennyire letisztultam látszik, hogy most mivan... :(
2013. ápr. 12. 00:51
 80/125 anonim ***** válasza:
67%
NE rinyálj. UTÁLOM ha egy férfi rinyál.
2013. ápr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!