Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha én is jóképű lennék és...

Ha én is jóképű lennék és magas és izmos, akkor nekem is lenne jó életem? Barátnőm, munkám, stb?

Figyelt kérdés

Mert nekem az egész életem egy nagy lemaradás. Bekerültem egyetemre valami gyenge középiskolából, meg is buktam föbb tárgyakból, de utólag meg tudtam tanulni, csak ugye már igy az elején elcsuszva nem az igazi a dolog.


Csajozni is későn tanultam meg, munkát találni meg még később fogok, pedig már végeztem...


Másokon meg azt látom, hogy csak éldegélnek, minden történik a maga idejében nekik, barátnőjük is csak ugy lesz magától (nekem be kellett probálkoznom több száz nőnél mig lett csajom)...


Na és elvégzik az iskolát és 2-3 honap mulva már dolgoznak, ha nem már az egyetem alatt be lett biztositva a munkahelyük...Ja és boldogok és jól néznek ki és gazdagok. Én meg csak kuncsorgok, mert sosem leszek ilyen, vagy max akkora eröfeszitéssel, hogy azt ezek a szép és gazdag emberek sztem sose tennének meg! Akkor miről beszélünk? Gyűlölöm öket, hogy előnnyel indultak az éeltben!


2013. ápr. 11. 23:23
 81/125 anonim ***** válasza:

Neked mindenre van magyarázatod :D

Figyelj, nem te mondtad, hogy nem éri meg energiát és pénzt ölni a nőbe? Ha meg olyan kretén, hogy másoknak hinne, a kavaróknak, velem szemben, akkor meg miért érné meg mellette maradni? Hiszen ha annyira tökös vagy, biztosan lelépnél. Akkor meg azért tartanának losernek, mert sikerült az akadályoztatás. Minden érmének két oldala van és én még nem láttam olyan érmét ami megállt volna függőlegesen az asztalon...

2013. ápr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/125 A kérdező kommentje:
ha egy férfi jóképü, magas és izmos, akkor következésképpen már tini korától zsonganak érte a nők, a személyisége határozottá válik, és halad előre az életben...akkor miért rinyálna? Ja és ezzel ugy gondolom megmagyaráztam a jó külső = élet dolgot.
2013. ápr. 12. 00:56
 83/125 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/125 A kérdező kommentje:
azért mert az elején még a barátait ismeri jobban, te csak egy senki vagy számára...ja meg nem tünhet könnyüvérünek a barátai elött, ezért inkább leráz téged és neked kell kiakrobatikázni, hogy ne tünjön könnyüvérünek de veled foglalkozhasson. MErt a nők kajak képesek lerázni a pasikat, ha a haverok cikizik öket a fiu miatt (persze jóképüeknél ez ritkán fordul elő)
2013. ápr. 12. 00:58
 85/125 A kérdező kommentje:
hát a csajozási problémák azok a tragédiák előszele am...
2013. ápr. 12. 01:00
 86/125 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 12. 01:09
 87/125 anonim ***** válasza:
69%

Ezaz


Hány nő van összesen a világon?Kb olyan 3-4 milliárd


Ebből egy csaj leírt egy ilyen kérdést (ami valószínűleg csak provokatív kérdés) és te már abból azt szűröd le hogy minden csajnak magas pasik kellenek?


Elmondom hogy mi a baj.Az a baj hogy gyerekes gondolkodásod van!A saját magad ellensége vagy!Keress fel egy normális pszichológust AZONNAL!

2013. ápr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/125 A kérdező kommentje:

jártam másfél évig, igaz sztem nem a legjobbhoz.


De amugy ha holnap ugy ébrednék fel, hogy joképü vagyok és magas és izmos és a farkam is nagy, akkor tuti aznap este már fel tudnék szedni egy teljesen korrekt csajt valami kocsmába erölködés nélkül!

2013. ápr. 12. 01:20
 89/125 anonim ***** válasza:
92%

változz meg


menj pszichológushoz


rossz a kisugárzásod, azért nem megy


ezek mind BULLSHIT dumák

2013. ápr. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/125 A kérdező kommentje:

azért nem megy, mert:


nem

nézel

ki

jól

2013. ápr. 12. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!