Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha én is jóképű lennék és...

Ha én is jóképű lennék és magas és izmos, akkor nekem is lenne jó életem? Barátnőm, munkám, stb?

Figyelt kérdés

Mert nekem az egész életem egy nagy lemaradás. Bekerültem egyetemre valami gyenge középiskolából, meg is buktam föbb tárgyakból, de utólag meg tudtam tanulni, csak ugye már igy az elején elcsuszva nem az igazi a dolog.


Csajozni is későn tanultam meg, munkát találni meg még később fogok, pedig már végeztem...


Másokon meg azt látom, hogy csak éldegélnek, minden történik a maga idejében nekik, barátnőjük is csak ugy lesz magától (nekem be kellett probálkoznom több száz nőnél mig lett csajom)...


Na és elvégzik az iskolát és 2-3 honap mulva már dolgoznak, ha nem már az egyetem alatt be lett biztositva a munkahelyük...Ja és boldogok és jól néznek ki és gazdagok. Én meg csak kuncsorgok, mert sosem leszek ilyen, vagy max akkora eröfeszitéssel, hogy azt ezek a szép és gazdag emberek sztem sose tennének meg! Akkor miről beszélünk? Gyűlölöm öket, hogy előnnyel indultak az éeltben!


2013. ápr. 11. 23:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/125 A kérdező kommentje:
hádde én azt hittem, hogy a kutatóskodáshoz a legmagasabb szintü természettudományi tudás kell, merthát elvégre az emberiség ismereteit akarod böviteni, ehhez meg az kell, hogy ismerd a területedet nagyon mélyrehatóan. Na de jó tudni, hogy nem kell phd a kutató pozicióhoz, mert én eddig ugy tapasztaltam, hogy a BSc=hülyegyerek, a MSc=kapizsgálja, PhD=kolléga
2013. ápr. 11. 23:56
 32/125 anonim ***** válasza:
81%
Nem is arról beszélek. Hanem ez a nőktől való idegenkedés meg a nők blamálása és hibáztatása az, ami piszkálja a csőrömet.
2013. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/125 anonim ***** válasza:

pl. Győr, Audi. Ide mindig keresnek gépészeket.

Jelentkezhetsz gyakornoki évre is, az sem szégyen. Lehet, hogy túl sokat kérsz.

De nem vagyok munkatanácsadó, ezért csak annyit mondok, hogy elég gázok ezek a mondataid:

>Gyűlölöm öket, hogy előnnyel indultak az éeltben!

>Ja és boldogok és jól néznek ki és gazdagok

... és még egy csomó az írásaid közt.

Magaddal törődj, ne azt nézd - jó magyar szokás szerint - hogy másnak mi jutott.


Szerintem tényleg lépj le külföldre, jót tenne neked a környezetváltozás. Akár ha nem szakmabeli munkát találsz, 1 évet még önéletrajzban is indokolhatsz nyelvtanulással.


Na, szép álmokat!

2013. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/125 A kérdező kommentje:
jaj nekem itt pesten van lakásom, ha itt lenne munkám akkor havi netto 100.000nek már annyira örülnék, hogy őrület. És félre tudnék tenni még 100.000ból is 20at minden hónapban. Persze ilyen 120-150nettókat mondok mindig pályakezdőnek nem mondták még azt hogy sok. Mert nyilvánvaloan nem sok. Csak ugye nem értek semmi kézzelfogható dologhoz (az iskolában ugyanis nem tanitanak meg semmit olyan szinten, hogy azt a VALÓSÁG is dijazza)
2013. ápr. 11. 23:59
 35/125 anonim ***** válasza:

Kérdező nagy hülyeséget írtál.

Nem pozíciót írtam, hanem oklevél szerinti minősítést, végzettséget. Az oklevélen van az írva, hogy alkalmazott környezetkutató víz és talajvédelem szakirányú specifikációval 4.00-es diplomaátlaggal.

Én nem kutattam, csak a végzettségem szerint vagyok kutató. És egyébként ez BSC alapdiploma. Nem egy büfészak, mert a kémiát, fizikát, matekot, bioszt, stb reál tárgyakat mind vágni kellett nagyon is. Még toxikológiát is tanultunk. Nem minden BSc diplomás ember hülye. Pl. a biológus bsc iszonyat nehéz szak.

Nem a fokozat dönti el, hogy ki a hülye. Én az MSC-vel folyamatban vagyok, de most demotivál az, hogy csomó már végzett msc-s (geográfus) diplomás nehezen, alig talál munkát, ha talál.

2013. ápr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/125 A kérdező kommentje:
Jó, hát én azt hittem, hogy doktori iskolát végeztél, de BSc-sböl dunát lehet rekeszteni jelenleg. Na, de örülj, hogy még van jogviszonyod, mert tanulsz vagy nemtom. VAlahogy keress gyakornoki programot. Én azért nem tudok elmenni sehova, mert nincs jogviszonyom. Megprobálnám a felvételit MSc-re, csinálnék két 0kredites félévet, mert elvégezni nem akarom, de legalább lenne jogviszonyom.
2013. ápr. 12. 00:04
 37/125 A kérdező kommentje:
de most tényleg, nekem kb a kutató az olyan szinten hatott, mintha azt mondanád valakinek, hogy medikus vagy...rögtön visszakérdezne, hogy ORVOS? Te meg mondanád, hogy á nem hanem csak ilyen laborsegéd.
2013. ápr. 12. 00:05
 38/125 anonim ***** válasza:

Ha Pesten nincs munka, mehetsz Győrbe, vagy máshová. A pesti lakásod pedig ki tudod adni.


A nőkhöz visszatérve. Ha nem árad belőled kedvesség, megbízhatóság, akkor ne csodálkozz, hogy nincs barátnőd. De elkésve nem vagy.

2013. ápr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/125 A kérdező kommentje:
de van csajom már vagy 5 honapja
2013. ápr. 12. 00:06
 40/125 A kérdező kommentje:
(gondolom ti is csak ugy kiadnátok a lakásotokat HA LENNE, hogy idegenek verjék szét)...hát hogyne
2013. ápr. 12. 00:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!