Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem a koromnak megfelelő a...

Nem a koromnak megfelelő a felfogásom? Tényleg prűd lennék?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy nem éltem ki magam 23 évesen, mert nem jártam bulizni, mint a velem egykorúak. Nem iszok alkoholt, és nem is dohányzom. Nem veszek fel olyan ruhákat, amik közönségesnek hatnak. Nem szoktam csúnyán beszélni. Nem tudom normális-e hogy így viselkedek.
2014. aug. 25. 17:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
54%
9es: ez a kapuzárási pánik
2014. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
20%
#4! Gondolom mindezt kemény munkával keresett pénzből tetted!
2014. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

"Hát eddig nekem nem tűnik úgy hogy egyáltalán értékelnének."

Ha elolvasod az itteni hozzászólásokat, máris lehet sikerélményed, hiszen sokan melletted érvelnek.

Az, hogy a környezeted esetleg másként látja a dolgokat, ne foglalkoztasson. A másoknak való megfelelési kényszer ritkán vezet jó eredményre.

Az értékes emberek mindig is kisebbségben voltak.

2014. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
94%

a kiélés miért csak mindig a piára/szexre/drogra értik?

kipróbáltad amiket ki akartál? megtetted amit akartál? boldog vagy? elégedett? kiegyensúlyozott? ha igen, akkor éltél, nem csak vegetáltál! ha nem, akkor jöjj rá mit akarsz és tedd meg!

2014. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
Az ivás-bulizás és a csöndes egyedül otthonülés közötti átmenet lenne az ideális szerintem. Ha ez megvan, vannak barátaid, eljársz szórakozni, kirándulni, akkor nincs semmi gond.
2014. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
Még előtted az élet. Járhatsz bulizni, ihatsz alkoholt, dohányozhatsz, vehetsz fel kivágott ruhákat, beszélhetsz csúnyán. Csak ne 40 éves kor felett család mellett kezd!
2014. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kérdező, az a gond, hogy te tele vagy előítéletekkel és beidegződésekkel.

Attól, hogy valaki nem bulizik, nincs káros szenvedély, nem beszél csúnyán, még lehet emberileg egy szép nagy kövér nulla. És aki iszik alkoholt, netán talán dohányzik, és ki is szalad a száján az a bizonyos b betűs szót, attól még lehet értékes ember.....


A normális viselkedést nem ezek a tényezők határozzák meg, hanem azt, hogy milyen emberi kapcsolataid vannak és azokban hogy viselkedsz.


Én szoktam bulizni, társastánc estekre járok, ilyenkor alkoholt is fogyasztok, nő létemre akár csúnyán is szoktam beszélni, persze nem úgy, mint egy kocsis. Élvezem az életem, sok jó barátom van.

A közönséges öltözködés...... ez is előítélet, hiszen a ruha alapján döntesz valakiről.

Én bátran felveszek egy kivágott felsőt, mert szép melleim vannak és nem félek megmutatni. Ettől függetlenül nem célom azt üzenni a férfi társadalomnak, hogy hajrá meg lehet engem dugni. Ez sokkal inkább rólam szól, hogy én jól érzem magam, és tetszeni akarok a páromnak, akivel 8 éve vagyok együtt.


Ne legyél ennyire előítéletes, mert így egyetlen normális emberi kapcsolatot sem lesz, és egész életedben egy magános ember leszel, barátok és szerelem nélkül....

2014. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

17!

Igazad van, hogy önmagában ezek a dolgok nem jelentik azt, hogy valaki tökéletes. De az ellenkezőjét sem. Mindenesetre a szenvedélyektől való mentesség, tartózkodás inkább egy nemesebb jellemet feltételez.

Érdekelne, hogy ezt a kijelentésedet mire alapozod:"...így egyetlen normális emberi kapcsolatot sem lesz, és egész életedben egy magános ember leszel, barátok és szerelem nélkül...."

Ha már előítéletekről beszélünk...

2014. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
17. A néha iszok és a minden hétvégén iszok között van átmenet, van aki utálja a dohányzást rosszul van a szagától ezért például sohasem járna olyannal aki cigizik. A csúnya beszéd szerintem szintén nem egy erényes dolog. Ha már az előítéletekről van szó.
2014. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
90%

12: Kanadába a nagynéném hívott meg.

Norvégiába a vőlegényemmel utaztunk téli pihenésre.

Vietnamban meglátogattam egy barátom.


És akkor nem is említem a tavalyi párizsi hosszú hétvégét.


A fizetésünkből mentünk sok helyre. Van, aki egy év alatt eliszik és elszív háromszázezer forintot. Ennél kevesebből kijött a párizsi hétvégénk.

2014. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!