Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem a koromnak megfelelő a...

Nem a koromnak megfelelő a felfogásom? Tényleg prűd lennék?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy nem éltem ki magam 23 évesen, mert nem jártam bulizni, mint a velem egykorúak. Nem iszok alkoholt, és nem is dohányzom. Nem veszek fel olyan ruhákat, amik közönségesnek hatnak. Nem szoktam csúnyán beszélni. Nem tudom normális-e hogy így viselkedek.
2014. aug. 25. 17:50
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom, feltűnt-e már valakinek: az emberek marhára nem egyformák. Vannak nyitott típusok, akik akkor érzik jól magukat, ha mindent mindenkinek elmondhatnak, dicsekedhetnek, arra vágynak, hogy mások csodálatát kiváltsák, meg vannak olyanok, akik inkább magukba fordulnak, elrejtik az érzelmeiket, semmi pénzért ki nem mozdulnának az érzelmi komfort zónájukból, mert ekkor érzik magukat biztonságban.
2014. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!