Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az életcélja annak, aki...

Mi az életcélja annak, aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Manapság divatos kezd lenni az, hogy valaki szándékosan nem akar gyereket egész életében.


Mivel a genetikai és a biológia arra programozott minden élőlényt, hogy próbáljon minél több utódot hagyni maga után, sokan azt mondják, hogy ez nem normális.


Ha neked korlátlan anyagi lehetőségeid lennének, és tökéletes stabil párod, akkor akarnál gyereket? Ha nem, akkor miért?


Van olyan ember, akinek csak annyi az életcélja, hogy jól érezze magát, bulizzon, utazgasson, stb és ezt akadályozná egy gyerek?


Vagy aki azt gondolja, hogy olyan munkát végez, hogy az annyira fontos és értékes, hogy emiatt nincsen ideje gyerekre?


Köszi, aki válaszol.



2016. nov. 26. 19:18
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem mi a francot akarsz. Miért fáj az neked ha valak nem akar gyereket? Semmi közöd hozzá.. Vagy netán te is a Budaházy Edda agymosott követője vagy?
2018. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim válasza:
100%
Kedves 14es! Megis milyen pluszt ad egy gyerek. A vegen ugyis egyedul oregszunk meg mert a gyerekednek lesz sajat csaladja'es nem lesz ideje rad. Talan bedug egy idosek otthonaba es kesz. Mitol jobb ha van gyerek. Sztem semmitol. En szeretem a gyerekeket de szulni nem szeretnek mert felek a fajdalomtol. Kulfoldon elek' apam alkoholista nem tudom ugy tamogatni ahogy akarom. Anyam meg elvan a sajat gondjaval(az orgedes tudata) nem beszelgetunk'mint regen anya es lanya. Rajta segithenek de makacs.
2018. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
9%

Ezért hal ki a magyarság: az utazgatók, állandóan csak az életet élvezők és az inkább kutyát tartók miatt.

Persze azért Erdély, a terület az kéne vissza.

Még szerencse, hogy a cigányság nem így gondolkodik.

Azok nyomatják kifelé a gyerekeket az utazgatás és egyéb divatos dolgok helyett.

2018. dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért hal ki a magyarság: az utazgatók, állandóan csak az életet élvezők és az inkább kutyát tartók miatt."


Elnézésedet kérem hogy az amúgy is rövid életünket (Ugyanis EU-s átlagban a magyar hal leghamarabb. Nézz utána ha nem hiszed.) az EU egyik legrosszabb országában nem kívánjuk gyerekezésre áldozni.


Az emberek kb fele így is őrül h él. Annyira jók a fizetések h 1/8-át kapjuk ugyanazért a munkáért mint más EU-s országban. De te még mások utazását is elvennéd mer lehetne inkább gyerekezni.


Hát azt majd te, ok.


Erdélyt meg szívesen elcserélem Dubaj-ra vagy Monaco-ra.

2018. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért hal ki a magyarság"

VÉGRE kezdünk VISSZAFOGYNI egy élhető népsűrűségre, mert pl. az 1700-as évek 3 milliós népességéhez képest brutálisan elleptük a (sokkal kisebb!) területet.


"az utazgatók, állandóan csak az életet élvezők és az inkább kutyát tartók miatt."

Ahha...szóval "dögöljön meg a szomszéd tehene is" - he te rosszul döntöttél és szívsz, szívjon más is.

Megjegyzem, speciel szerintem egyáltalán nem egy nagy élvezet az élet, bármelyik pillanatban szívesen itthagyom, úgyhogy eszem ágában sincs kitolni a nem létező gyerekemmel - elég, ha anyámék megtették velem.


"Persze azért Erdély, a terület az kéne vissza."

Ezt ti, szaporodáspártiak hangoztatjátok lépten nyomon - magyarkodva a nokedlis turulpörkölt mellett. A német újraegyesítés példájából leszűrhető a tanulság, hogy látványos összeomlás lenne a következménye Erdély visszacsatolásának. A legjobb út a jelenlegi: Európai Uniós tagság, szabad határok - sőt, ha Orbániáda nem teszi tönkre, akkor pár évtized múlva létrejönnek az Európai Egyesült Államok, és teljességgel lényegtelenné válik, hogy hol született valaki.


"Még szerencse, hogy a cigányság nem így gondolkodik."

Ezzel sikerült is egy brilliáns példát hozni arról, hogy a minőség és a szaporaság bizony fordítottan arányos. Semmilyen tekintetben nem példakép.

2018. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
... s ha már kihaló magyarságot vizionálsz, szólok, hogy a sintértelepen nem lehet olyan összevissza mixelt keverékekek találni, mint amilyen a magyar lakosok származása. Úgy 100 évre visszamenőleg is csak nagyjából tudom a családfámat, de vagy 5 féle náció vére csörgedezik az ereimben... a török hódoltság idején a janicsárokkal még szaracének is figyelhetnek bárkinél, a kissé hátrább található mongolokról nem is beszélve.
2018. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
3%

"Erdélyt meg szívesen elcserélem Dubaj-ra vagy Monaco-ra."

Hát ez itt a gond, hogy nem értékeled azt amit az ősök hagytak.

Dubai és Monaco a közelébe nem ér Erdélynek sem építészetileg sem történelmileg.



"minőség és a szaporaság bizony fordítottan arányos"

A ki nem haló népből még lehet "minőség" akármit is jelentsen

de abból a népból ami kihal abból nem lesz már semmi.



Valóban a legjobb út az uniós tagság de ha nincs elég magyar akivel feltöltenék a területeket akkor még a jelenlegi magyar területek is elmagyartalanodnak.


Igen, kevert nép de ha valakinek magyar az anyanyelve és/vagy fontos neki a magyar kultúra akkor az én szerintem már magyar.

2018. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy mit hagytak az ősök? Jövőbe vetett hit, nem a múltba való visszarévedés jelenti a progressziót. Én személy szerint azt mondom, hogy csessze meg mindegyik, akit te, drága turulvértől felizzott testvérem, "őseinknek" nevezel.
2019. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
12%

Aki a múltját nem értékeli annak jövője se sok van.

Örülhetsz, hogy nem a kirgíz pusztába születtél. Van iskolarendszer,orvosi ellátás, internet, közlekedés és egy elég jó kultúrális hagyaték. Ezt mind az ősöknek köszönheted.

2019. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
95%

"Örülhetsz, hogy nem a kirgíz pusztába születtél"


Bogaram ! Ha megválasztható lenne a születés senki nem lenne olyan ostoba hogy magyarnak szülessen.

Ez az ország jelen állapotában egy tragédia.

Mit gondolsz mér van kivándorlás ?


Átlag mindenki Dubaji meg Amerikai akarna lenni.

Mivel előző fél milla passzív jövedelem, utóbbi pedig a

(jelenlegi) világnyelv.


Ne tegyünk már úgy mint ha MO az EU legfejlettebb országa lenne. Az bőven elég a propagandából 0-24.


Egyébként meg ha te egy tolószékben ülő nyomorék vagy akkor örülnél annak hogy legalább vak vagy fogyatékos nem ? Mer jelenleg MO kb így néz ki.

Az hogy Észak Koreában mi van, az engem nem vigasztal.


Ha még most sem értenéd, hogy ide mér nincs gyerek.

2019. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!