Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995 megéri? Hmm?

>_< kérdése:

Alcatel OT-995 megéri? Hmm?

Figyelt kérdés

Eredetileg 50-80 ezer körül terveztem venni valami jó kis telefont, de valaki ajánlására megnéztem ezt is. A Mobilarena tesztje alapján bőven megérné az árát, és jön rá hamarosan az ICS is.


Vélemények ? (lehetőleg olyan írjon, aki már látta élőben is...)



2012. máj. 9. 16:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:

[link]


Mihez tartás végett itt van egy elég érdekes teszt a Super amoled és az LCD panel közötti részletekről, nyálazd végig.

2012. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 A kérdező kommentje:

Ezt a tesztet már olvastam. Tehát az OT az LCD kategóriába tartozik, és nem pentitle matrix-os ? Ez esetben könnyebb lenne dönteni :)

Mobilarena-n megnéztem a készített fotókat, és rájöttem, hogy ami másnak nem jó, az nekem tökéletesen megfelel. Az én régi Nokia N73-asom kamerája ehhez képest nulla.

Ma még fogok róla videókat nézni, de amit eddíg láttam, az alapján a felülete akad.

2012. máj. 10. 20:57
 13/85 anonim válasza:

Én is ezt a telefont néztem ki csak azt mondják,hogy az Alcatel nem valami megbízható(hamar elromlik stb...)Érdekelne hogy ez igaz.


Előre is köszi a Választ

2012. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 A kérdező kommentje:

Ez engem is érdekelne...

,,1 év teljes körű garancia + 1 év készülékgarancia"


Ez most mit jelent pontosan ??? Magyarul 2 év garim lenne rá ?

2012. máj. 10. 21:00
 15/85 A kérdező kommentje:
Azt írják hogy van rajta HDMI, és ezt láttam videókon is. De hol van a micro USB ?
2012. máj. 10. 21:05
 16/85 anonim ***** válasza:

@ Balogh Imre:


Ma már nincs gond az Alcatelekkel, ugyanúgy bírják, mint minden másik telefon.


@ kérdező:


Igen, az OT-995 TFT LCD.Nem IPS TFT LCD (retina display az iphone-ból), de a technológia ugyanaz.

A Super Amoled, meg bármelyik telefonból is szeded ki, ugyanúgy Pentile matrix technológiás lesz.


Az utolsó kérdésedre válaszolva meg igen: 2 év garancia, csak az első évben a teljes körűben mindent cserélnek, ha gond van: füles, adatkábel, telefon javítás, a második év viszont már csak a telefonra vonatkozik.

2012. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:

[link]


4. képen: a Bal oldal alján.

2012. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, azt hiszem, hogy már 100%-ban el van döntve: ezt fogom megvenni :D

Esetleg akinek kedve van a HDMI-vel kapcsolatban, van itt még egy kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

2012. máj. 10. 21:17
 19/85 A kérdező kommentje:

Még egy záró kérdés a mobillal kapcsolatosan: rengeteg videót néztem már róla, de mindíg csak Angol nyelvű OS-t látok rajta. Ugya van Magyar is ?

egy példa: http://www.youtube.com/watch?v=dVtCtKOS0cQ

2012. máj. 10. 21:23
 20/85 anonim válasza:
Gondolkodom én is, hogy ilyet vegyek de többen írták ,hogy gyenge a kamera.Ez mit takar?Mennyire gyenge?Skate-em van na azon gyenge ,belevillant a fotofény a lencsébe és sokszor fehér foltot csinál.Ez is vagy miért gyenge?
2012. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!