Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995 megéri? Hmm?

>_< kérdése:

Alcatel OT-995 megéri? Hmm?

Figyelt kérdés

Eredetileg 50-80 ezer körül terveztem venni valami jó kis telefont, de valaki ajánlására megnéztem ezt is. A Mobilarena tesztje alapján bőven megérné az árát, és jön rá hamarosan az ICS is.


Vélemények ? (lehetőleg olyan írjon, aki már látta élőben is...)



2012. máj. 9. 16:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 A kérdező kommentje:

#20:

Itt olvashatsz a kamerájáról, és megnézheted az ezzel a telefonnal készített képeket is:

[link]

Kizárt hogy belevillanna a vaku, ekkora hibát csak a ZTE engedhet meg magának...



Megnéztem a ZTE Skate hátlapját: átlátszó műanyag fedi a vakut és a kamerát EGGYÜTT, és ez teszi lehetővé a fehér foltokat, ezen nem lehet segíteni... Ezt úgy tudom elképzelni, hogy a lapon megcsillanó fény telibe visszaverődik a kamerába... okos ötlet lehetett egy lap alá tenni -,-

2012. máj. 13. 19:06
 22/85 A kérdező kommentje:

Műanyaglap: lehet hogy én néztem félre, de ezen a képen nagyon úgy látszik, mintha egy lap fedné a kettőt eggyütt:


[link]

2012. máj. 13. 19:14
 23/85 anonim ***** válasza:
Láttam volt egy olyan kérdésed, hogy van e Magyar nyelvű OS a készüléken. Szerintem már van (ez a mobilarenas video februárban készült), tudtommal ezt a készüléket nem rég kezdték még csak értékesíteni. Bár én még csak a Tmobile oldalán néztem ahol nagyon baráti az ára előfizusan (de kártyásan is pénztárca barát az az 54.900ft -webshopon keresztül csak 49.500ft)
2012. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 A kérdező kommentje:
Azóta már néztem más videókat is, és láttam olyat haol magyar nyelvű volt :) A árát tudom, én valószínüleg 49500-ért fogom venni dominóban.
2012. máj. 14. 15:39
 25/85 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is gondolkozok a telefon megvételén. Szerintem a képek ami csinál a teló, a próbaképek alapján teljesen jó, nem tudom mi a bajuk vele:) nekem teljesen megfelel, a mostani 3,2 megapixeles kamerámhoz képest.


Az egyetlen dolog ami hátráltat az a márka, az alcatel, mint olyan számomra nem megbízhatóságot sugall. De ilyen áron nem találok hasonló jó telefont, úgyhogy lehet hogy megkockáztatom. Azt is el tudom képzelni, hogy ezzel a telefonnal az Alcatel nagyot fog előrelépni a piacon. ha ez tényleg olyan jó, amilyennek tűnik.


Itt van egy-két videó:


Ilyen a telefon menüje ( 2 fajta) http://www.youtube.com/watch?v=A47m-4Ypp7E&list=UUW9ncHoGdqe..


Ilyen videót csinál a telefon: http://www.youtube.com/watch?v=_TQWaUJBxUE&list=UUW9ncHoGdqe..

Szerintem elég jó minőségű ez a videó!!!:)


És így fut rajta a GTA:


http://www.youtube.com/watch?v=aWJHbmTgTdM&feature=relmfu

2012. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat, eszembejuttattad hogy még nem is néztem gameplay videókat ezen e mobilon. A GTA-t egy darabig bírta szépen, de néha eléggé megviselte :(

A másik videón láttam hogy launtchert váltott. Ezt mikor és melyik gombbal lehet megtenni ? Eddíg még sosem láttam hogy üzem közben lehet váltogatni, azt hittem hogy egyszerre csak 1 féle lehet fönt.

A menü gördülékenyen fut, ezzen nincs is progléma.


CPU húzással el lehet kerülni a GTA akadozását ?

2012. máj. 16. 13:35
 27/85 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy meglehetne oldani az akadásmentesítést a GTAnal. Bár ha jól megnézzük akkor gondolom nem ez a fő cél a telefon választásnál! :) Viszont ami engem jobban érdekelne az az, hogy a T-mobile elvileg mobil tv nézési lehetőséget biztosít egyes csomagokban. Valakinek van valami tapasztalata erről, hogy ez milyen formában és sebességgel oldható meg?!
2012. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 A kérdező kommentje:

utolsó:

légyszives, erről írj külön kérdést, vagy esetleg dobj ide egy linket a kérdésedről, de ne ebben a kérdésben próbálj más témát boncolgatni...

Általában válaszolni szokatm az ilyen kérdésekre, d most teljesen tanácstalan vagyok, gőzöm sincsen hogy melyik csomagban van ilyen...

2012. máj. 16. 19:25
 29/85 anonim ***** válasza:

Kérdező: Minek akarsz húzni egy 1.4 GHz-es processzort, ha 1 GHz-en is flottul fut minden?

Arra nem gondoltál esetleg, hogy nem a telefonra optimalizált GTA3 futott rajta, hanem csak gyorsan rádobtak valamit bemutató gyanánt?


Egyébként, ha kell, akkor akár 6-8 launchered is lehet egyszerre, csak akkor sosem kell kipiálni az alapértelmezést kiválasztás előtt, így ha 6-8 launchered van telepítve, akkor a home gomb megnyoásával mindig arra válthatsz, amelyikre akarsz.Nyilván ennek is megvan az értelme, csak én nem látom.


Kérdező előtti:


Ez már egy ideje nem az az Alcatel, amit régről ismersz, ezzel nem lesznek gondok.És csak azért ilyen kivételesen olcsó, hogy újra felfuttassák a nevet, újra legyen vásárlói tábor.Ha nagy név lenne, valószínű, hogy ez a darab a 70-80 ezres árkategóriában lenne, mert hardveresen, és tudást tekintve az OT-995 oda tartozik.Ezért olyan jó vétel.Semmi gond nincs a telefonnal.

Bár az átskinezett SPB Shell 3D-t én kapásból lecserélném egy másik launcherre, mert amiatt akadozik.

ADW, vagy GO mellett butter smooth lenne minden.

2012. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 A kérdező kommentje:

,,Arra nem gondoltál esetleg, hogy nem a telefonra optimalizált GTA3 futott rajta, hanem csak gyorsan rádobtak valamit bemutató gyanánt?"

Tehát a játékokat optimizálni szokták az adott telefonra ? Akkor honnan lehet erre a mobilra "optimizált" játékokat letölteni ? A marketen minden van, csak épp a típust nem lehet rajta megadni...

2012. máj. 16. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!