Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995 megéri? Hmm?

>_< kérdése:

Alcatel OT-995 megéri? Hmm?

Figyelt kérdés

Eredetileg 50-80 ezer körül terveztem venni valami jó kis telefont, de valaki ajánlására megnéztem ezt is. A Mobilarena tesztje alapján bőven megérné az árát, és jön rá hamarosan az ICS is.


Vélemények ? (lehetőleg olyan írjon, aki már látta élőben is...)



2012. máj. 9. 16:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
A függetlenekre lehet megjött már, neked utolsó várnod kell.A szolgáltató ellenőrzi, csiszolgatja, ha valam inem tetszik neki, akkor visszaküldi, stb.Általában 2-3-4 hét csúszással kapják a szolgáltatósok az updatet, elvileg okt közepe-vége felé már neked is fent lesz a telón. (:
2012. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim válasza:
Én is ilyen telefont szeretnék. ^^ Először Samsungra voksoltam, de annyira nem jó. Alcatel meg olyan izé volt, de rábeszéltek, és már nagyon várom. ICS, hatalmas kijelző, rengeteg érv szól mellette. Most megyek koleszba (jövőre), van WiFi is, szóval kész ajándék ennyiért. :))
2012. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
Kiscsaj létedre(még ha rá is beszéltek) jobban gondolkozol/és értelmesebb érvekkel/, mint pár 10-20+ évvel nálad idősebb férfi...le a kalappal.
2012. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 A kérdező kommentje:

MUHAHAHAA :D Felraktam a Franciaországban kiadott ICS-t, és nagyon meg vagyok vele elégedve ! Sokkal gyorsab lett, és az aksi is tovább kitart, készenléti módban 8 óra alatt csak 7-8%-al megy lejjebb az aksi !

Remélem hamarosan kiadják a hivatalos Magyar változazot is, addíg is jó telefonozgatást :)

2012. okt. 26. 16:08
 75/85 anonim ***** válasza:

Több, mint egy éve Alcatelezek.

990-esem van, tehát az első szériás Telenor One Touch. Hardveresen király a gép, Samsung Galaxy Ace-t és hasonló mainstream telefonokat körberöhögi.

Viszont a gyári 2.2 anno igen szar volt, mikor kijött a 2.3.4, kb másfélszeresére nőtt a készenléti időm.

Aztán utána rootoltam, elkezdtem Qltsar ROM-jait használni. ( [link] )

Ég és föld. ÉS ha jól értesültem, lesz 995-re is Qltsar ROM, szóval azt majd rakjátok fel.

Megszerettem az Alcatelt. :D Az enyém most a gyári 600 helyett 787 MHz-en ketyeg, teljesen stabilan.

Lehet karácsonyra beújítok egy 995-öst.

2012. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 peti831214 ***** válasza:
Nekem volt Alcatel OT-995-öm! Hát nagyon rosszul van optimalizálva! Állandóan akadozik és lefagy! Szervizbe is felküldte a T Pestre! Tettek rá egy új szoftvert azt kész, de azzal is ugyan olyan gönc volt! És ezzel a problémával rengeteg fórumon találkoztam! Az ICS is a levegőben lóg még, holott augusztusra ígérték! Csak jelzem,h lassan november van! Szal én nem ajánlom, mert sok gond van vele! Inkább A ZTE Grand X IN-t ajánlanám inkább!
2012. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, akkor persze hogy csak a gond van vele.
2012. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 A kérdező kommentje:

Peti, nekem már október óta fent van az ICS, és nagyon sokat javult a Gingerbread-hoz képest.


Telepítési útmutató: [link]


Rootolás: [link]


Nem kell tőle megijedni, nekem elsőre sikerült, eggyáltalán nem bonyolult !

2012. nov. 6. 15:29
 79/85 anonim ***** válasza:

Grand X IN-t, ja...ott meg majd az Intel soc miatt az alkalmazás kompatibilitással fogsz szopni...

Akkor már inkább a Tegra 2-es Grand X, akárkinek is ajánlottad, Peti...

2012. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 SoundLine válasza:

Hali!


Nagyon sokat szemeztem ezzel az Alcatel OT995 készülékkel, elolvastam rengeteg pozitív, illetve negatív dolgot.

Végtére is úgy mentem be a T-Mobile-ba, hogy vagy ezt kérem, vagy a SONY Xperia S-t.

Nos, az Alcatelről gyorsan lebeszélt az eladó, hogy szerinte nem lenne a legjobb vétel. Nagyon sok készüléket vittek vissza oda garanciába a következő, úgymond nem javíthat hibákkal:

- rosszul ragasztott előlap (a kijelző alatt kilátszott a kijelző világítása)

- nem kezeli a SIM kártya adatait

- nem illeszkedő hátlap (kotyog, lötyög, recseg, ropog)

- stb stb stb...

Ezt úgy mondta, hogy nem mindegyik volt ilyen, de sok.

A SONY Xperia S modellről pedig annyit, hogy jelleméhez és megjelenésének idejéhez képest még mindig drága.

Ajánlotta a SAMSUNG Galaxy S Advance készüléket, ami jelen esetben 65ezer magyar forint, múlt hónapban ez még 89ezer volt. Illetve biztos megbízhatóbb mint egy Alacatel.

Tovvábbá még elmondanám, hogy azóta megszerettem ezt a SAMSUNGot (hozzáteszem sosem szerettem a SAMSUNG Mobilokat), de elég csak ránézni picikére, már megszereti az ember. Amúgy jól működik, gyors, gyönyörű a kijelzője, és nagyon tetszik a gyárilag kettéosztott memória. Egyik fele a telepitett appoknak van, másikkal meg azt csinálok, amit csak akarok. Persze 3500 forintért vettem hozzá még egy Kingston 16GB MicroSD-t, így a memórával nekem már nem lesz gondom.


De aki jelen esetben még azon gondolkozik, hogy megvegye e ezt a 45ezer forintos Alcatel OT995-öt, annak csak annyit mondhatok tiszta szívvel, hogy ne sajnálja már azt a további 20ezret. A SAMSUNG Galaxy S Advance biztos nem hagyja cserben :)

2012. nov. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!