Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995 megéri? Hmm?

>_< kérdése:

Alcatel OT-995 megéri? Hmm?

Figyelt kérdés

Eredetileg 50-80 ezer körül terveztem venni valami jó kis telefont, de valaki ajánlására megnéztem ezt is. A Mobilarena tesztje alapján bőven megérné az árát, és jön rá hamarosan az ICS is.


Vélemények ? (lehetőleg olyan írjon, aki már látta élőben is...)



2012. máj. 9. 16:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 A kérdező kommentje:

Szerdán megérkezett a telefon, és NAGYON tetszik :D

Doboz tartalma: töltő, adatkábel, sztereo mikrofonos fülhalgató.

Az Android rendszer teljesen akadásmentesen fut rajta, és otthoni Wi-Fi hálózaton a net is nagyon gyors.

Játékokról annyit, hogy a 3D grafikákat elég jól megjeleníti, de a keményebb játékoknál már megadja magát.

A telefonról most ennyi jutott eszembe, a sok-sok alkalmazást, és egyéb Androidos telefonokra általában vonatkozó dolgot inkáb kihagynám, ezeket úgyis mindenki tudja... :)

2012. jún. 2. 16:31
 52/85 anonim válasza:
Azt szeretném megkérdezni akinek van hogy könnyen karcolódik a kijelző nem arra gondolok hogy ha elejted hanem a zsebedben mondjuk egy 10Ft-os megkarcolhatja?
2012. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél rá +1-2 ezerért egy fóliát, minthogy 15-20 ezerért cseréltesd a digitizert, ha egy '10 Ft-os' összekarcolta....Vagy tedd tokba, és úgy hordd a zsebedben.

Vagy ne pakolj semmit a zsebedbe a teló mellé.

Ezek a választási lehetőségeid leginkább.

2012. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim válasza:
és még azt szeretném meg kérdezni hogy a T-Mobilnál 49 000Ft-ba kerül és ha én azt meg veszem de mivel Telenoros vagyok kilehetne süttetni? Vagy azt ajánljátok hogy inkább ne?
2012. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim válasza:
21%
kinai gönc nekem belül körbe karcos kijelzővel küldték a kijelző ragasztása is engedett el az előlapi keret szintén ropog roszog nagyon szarul összerakott telefon életveszély az aksi vicc ne a semmiért enyi be kerül
2012. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim válasza:
Nekem is OT-995 van és nagyon megvagyok vele elégedve. Voltak vele kis gondok de jött rá frissítés és azóta tökéletesen megy. Én egy Galaxy S+ és Ace közt gondolkoztam de jobb, hogy ezt választottam. Nagyon sokat használom zseblámpaként, a kijelzőjét végig húztam párszor az asztalon ráraktam a távirányítót, leejtettem és még egy karc sincs rajta hál isten. Nem akarom tesztelni hogy mennyire bírja de az eddigi baleseteket nem simlette meg. Wifi, GPS, 3G nagyon jól megy és ügyebár USB és wifin keresztül meglehet osztani a 3G netet is. Viszonylag jól bírja az aksija is, ha az előző telomhoz Xperia x8hoz hasonlítom sokkal jobb mindenben. Suliban X8-al egy filmet megtudtam nézni ezzel meg 2öt vagy még egy 3ikat félig. Semmi más telóra nem cserélném max egy Galaxy S3ra de pénzt nem adnék érte mert azt se használnám másra mint ezt.
2012. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 A kérdező kommentje:

Hogy én is írjak még valamit róla:

Kezdetben iszonyatosan utáltam hogy játék közben nagyon gyorsan melegszik, és egyre jobban akad, végül lefagy. Rájöttem hogy a memória megtelése okozta a problémát, minnél többet játszok, annál jobban megelik, és pár perc után le is fagy. Erre a megoldás: rootolni kell, és titanium backup pro-val le kell fagyasztani néhány alkalmazást. ÉSSZEL !!! Ami sokat foglal a RAM-ból és biztonságosan fagyasztható: Beállítások, Facebook, Tvitter, Gmail, stb, ami t nem jelez pirossal a program. Így értem el az eredeti 80MB szabad RAM helyett 220MB-t azóta MINDEN játék akadás nélkül fut rajta, épp most fogok nagyobb SD kártyát venni, mert betelt játékokkal xD (kár hogy erre nyáriszüet végén sikerült rájönnöm -,-)

2012. aug. 17. 20:24
 58/85 kiss oliver ***** válasza:
100%
üdv mindenkinek! megrendeltem a nagy t-nél webshop-ban, 35000ft-ért!!!! és higyétek el nagyon nagyon megéri,sztem ennyi pénzért nem igazán kapunk jobb vasatt! tapasztalatok:sb shell 3d fos* egyből csere! szép nagy kijelző! netezésre kiválo, játék téren rádobtam a mass effect-et és nem szaggat lehet vele játszani!! gta3 tökéletesen fut! fifa 2012 csodálatos !! összehasonlitottam a psp-vel szinte ugyanaz!!!! szivessen válaszolok minden kérdésre
2012. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim válasza:
Sziasztok! Én is ot 995 user vagyok, az lenne a kérdésem, hogy nektek van már ICS frissítés? Kérem nehogy valaki belinkelje a facebook oldalt, mert ott azt írják szeptember végéig folyamatosan vagyis elméletileg már lehetne is... A másik pedig, hogyha ilyen tört játékokat teszek rá, mint az előző kmmentelő írta(gta, fifa, mass effect), akkor azzal elvesztem a garanciát?
2012. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 kiss oliver ***** válasza:
üdv! miért gondolod ugy hogy veszne a gari?????? bocs de ezt nemértem!!!!! ha például a market-ről töltesz le játékot, akkor ugyebár csak APK!!!!! TÖLTÖD LE!!! és wifi-vel a DATA-MAPÁTT! ami a mass effect-nél konkrétan kb 2,1 gb. ha azt wifi-vel le tudott tölteni gratulálok neked!!a fifa 1,6gb! vannak olyan oldalak ahol csak ilyen játékokat tudsz letőlteni! sok sikert
2012. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!