Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert ajanljak annyian a Xiaomit?

Miert ajanljak annyian a Xiaomit?

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy jo ar/ertek aranyban, de nem tudom. Nem menozni akarok a telefonnal, es nem is vaganykodva mutogatom haveroknak, de azert annak ellenere, hogy pl nem vagyok sznob, adok annyira magamra, es a barati tarsasagombol is mindenki ad annyira magara, hogy az iPhone es a Samsung keszulekeit hasznalja mindenki, esetleg Sony. Elhiszem, hogy ar/ertek aranyban jok, de sok mas dologba is a markara torekszenek sokan, meg azert jo ha van neve, akkor teloba ilyen Vernee Thor, Meizu meg Xiaomit hogy tudnak hasznalni? Semmi premium kinezet, nincs meg a minoseg erzet stb. Es azt sem hiszem el, hogy csak a marketing sporolas miatt olcsok. Biztos, hogy kijon valami hiba idovel, meg nem mind b20-as lte, vagy van aprobb illesztesi, vagy hardveres hiba. Meg nem hiszem, hogy hozzak a neves gyarto szintjet. Ezt nem nagyzolasbol kerdezem, csak egyszeruen nem ertem ki hasznal ilyet, amikor sokkal jobb keszulekeket kapni. Meg azert aksrki akarmit mond, nem ettol tobb valaki, de azert megiscsak jobb erzes markas csucskeszuleket hasznalnimint kevesbe ismertet. Meg haveromnak is mutattam a xiaomit egybol kinevette a nevet. Tenyleg nem megszolas, csak nem ertem.

2016. nov. 7. 16:56
1 2 3 4
 31/31 Trevor. ***** válasza:

Végigolvastam az összes választ. Te kérdező kicsit fura vagy. Elismered, hogy a marketing befolyásoltsága miatt veszel Apple vagy Samsung telefont, de mégis ragaszkodsz a márkához és fizeted a felárat csak a név miatt. Sosem értettem ezt a márkaimádatot. Nike cipőm másfél évet bírt ki mielőtt elkezdett szétmenni. És állítólag ez minőség. Igaz, mindennap azt hordtam, lévén férfi vagyok és nekem bőven elég egy cipő, ahogy elég pl. egy farmer is, nem váltogatom.


A kérdésre válaszolva, nekem Xiaomi telefonom van és semmivel sem rosszabb, mint egy Huawei vagy Samsung. iPhone-al azért nem hasonlítanám össze, mert nekem Redmim van és szifonnal Mi-t lenne releváns összevetni. Nem költenek marketingre, ezáltal jóval olcsóbban megkapom ugyanazt a hardvert, amit egy Samsung vagy Sony drágábban ad. Noname telefont nem vennék, az ilyen Vernee, Oukitel, Elephone csodákban én sem bízok. De egy Xiaomi, Meizu, Oneplus, Oppo bármikor jöhet, mert ezek már bizonyítottak. És én pont azért érezném magam rosszabbul egy iPhone-al pl., mert tudom, hogy az árát nem érte meg. Inkább veszek olcsóbb, de megbízható kínait, mint túlárazott, de itthon ismert márkát.

2017. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!