Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik éri meg jobban: az ÚJ...

Melyik éri meg jobban: az ÚJ Nexus 7 vagy egy iPad mini?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy hardveresen mennyire erős a két készülék, de hogy melyiket érné meg jobban kényelem és támogatottság szempontjából azt nem tudom. Egy kis probléma, hogy a Nexus 7 még nem kapható itthon, de remélem lesznek így is hasznos vélemények.

2013. aug. 20. 16:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 Osynho ***** válasza:
85%
Én mindenképpen a Nexust venném.
2013. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
85%
iPad mini hogy tudjál rajta zongorázni mint a reklámban. xD
2013. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 anonim ***** válasza:
82%
persze, hogy a nexus 7 . amúgy az ipad mini egyáltalán nem erős hardverileg (nexus 7hez képest) csak baszott jól van ráoptimalizálva az ios rendszer. a nexus 7-nek szebb a kijelzője hardvere erősebb . tán még a kamerája is jobb ezt nem tudom biztosan
2013. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 A kérdező kommentje:

#3:


Az iPad-et azért vettem be a pakliba mert - ahogy Te is említed - eszméletlenül jól van optimalizálva a rendszer a tabletre, ezért érintett úgymond meg igazán. Hiába, Apple termék. 1-2 képet láttam milyet készítenek, de nincs átütő különbség a kettő között. Talán a Nexus fele hajlok egy kicsit.


Köszönöm a véleményeket!

2013. aug. 20. 19:44
 5/106 anonim ***** válasza:
38%

Ez most kérdés? Még hogy jobb az iPad, igaz a ram-ja egy picit gyengébb mint a Nexus-é de nagyobb a kijelzője,

hátlapi kamerája is van, ellenben a Nexus-szal, auto fókuszos, (iPad) tudsz rajta videót készíteni, (iPad)

és a hátlapi kamera is 5 mp, ami szerintem egy "tabletra" tökéletesen megfelel, és nagyobb a wi-fi hatótávolsága.


Dizájnról csak annyit: Sokkal vékonyabb, és könnyebb is!


Operációs rendeszerről: Sokkal megbízhatóbb, letisztultabb, ellenben a bonyolult androiddal (droid fanok nem kell támadni!) Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy egy telefon/tablet legyen könnyen használható, stílusos, és minőségi. Mind ez megvan egy Apple termékben!:)

Droidot azért nem szeretem, mert rengeteg fake App van rajta ami azért rossz, mert ha letöltesz egyet, 40%-a annak az esélye, hogy vírust is szedsz le! Tapasztalatból írom, mert nem egy ilyen alkalmazással találkoztam már, és szoftverfrissítést kellett csinálnom! Az iOS esetében ez ki van zárva! Nyilván te döntésed, de most pl Media Markt-ban csak 90k az iPad mini!:) Szerintem rohadtul megéri 2 év garancia! Meglátod a tablet, tablet marad 3 év után is ! (itt iPad-re gondolok) Sok sikert a választáshoz! :)

2013. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 anonim ***** válasza:
73%
Egy apple fan vallomását hallottuk tele fél igazságokkal. xD
2013. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:
31%
Elmondanád mi ebben ami hazugság?:)))) Nyugodtan utána lehet nézni!;)
2013. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
75%

"hátlapi kamerája is van, ellenben a Nexus-szal" - nexusban is van

"auto fókuszos" - nexus is

"és a hátlapi kamera is 5 mp" - nexusban is

"és nagyobb a wi-fi hatótávolsága" - erről majd ha lemérted nyilatkozz

"Operációs rendeszerről: Sokkal megbízhatóbb, letisztultabb, ellenben a bonyolult androiddal" - egy nexusos androidnál nem hiszem hogy van letisztultabb

"Droidot azért nem szeretem, mert rengeteg fake App van rajta ami azért rossz, mert ha letöltesz egyet, 40%-a annak az esélye, hogy vírust is szedsz le" - ez megint csak a te személyes véleményed

"Az iOS esetében ez ki van zárva!" van itt épp elég iosos kérdés fagyással kapcsolatban.


Ezen kivül az ipad 30al drágább is.

2013. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 anonim ***** válasza:
82%
Nem csodálom, hogy 35%os vagy, téves információkat adsz. Az új nexus 7-ben van kamera xD. Felbontás is jobb pixelsűrűség is. Aztán mivan akkor ha 1-2 collal nagyobb az ipad. Azon már lehet akkor paprikát szeletelni :O ( am nem vagyok se droid se apple fan)
2013. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/106 anonim ***** válasza:
41%

Esetleg tudod is bizonyítani az állításod ? :))))))

[link]


Nem értem miért ennyire elfogultak az emberek.:p

2013. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!