Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik éri meg jobban: az ÚJ...

Melyik éri meg jobban: az ÚJ Nexus 7 vagy egy iPad mini?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy hardveresen mennyire erős a két készülék, de hogy melyiket érné meg jobban kényelem és támogatottság szempontjából azt nem tudom. Egy kis probléma, hogy a Nexus 7 még nem kapható itthon, de remélem lesznek így is hasznos vélemények.

2013. aug. 20. 16:07
 71/106 anonim ***** válasza:
14%

ma 13:18

Tévedsz nem a szegényebbeket fikázom, hanem az ilyen lúzereket. Nem mellesleg igencsak alulról kezdtem. Semmim nem volt.

2013. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/106 anonim ***** válasza:
71%

Szörnyen buta vagy és roppant műveletlen. Csak egy szót ismersz: lúzer. Ráadásul "loser"-nek, kell írni... te loser. :))


Megnéztem, mit ír a telefonom (tudod, azaz androidos sz*r, amit úgy rühellnek az apple-ösök) a lúzer javítására: lézer, loser... kínos. Ez az, amikor a telefon okosabb, mint Te. :D

2013. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/106 anonim ***** válasza:
33%

IIIIISTENEM FEJEZZÉTEK MÁR BE! SZERENCSÉTLEN KÉRDEZŐ, CSAK AZT AKARJA TUDNI HOGY IPAD MINI VAGY NEXUS... Nektek nem mindegy hogy milyet vesz? Nem ti költitek rá a pénzt. Ez megy Magyarországon már évezredek óta.. Csak az irigység, meg az irigység. Szánalmasak vagytok. Ahelyett hogy elmennétek csajozni itt veritek magatokat gusztustalan népség.. Ne írjon senki sem tovább válaszokat, mert már elegem van abból, hogy folyton csak azt látom, hogy egyre több válasza érkezett szerencsétlen kérdezőnek. Fontosabb dolgokkal foglalkozzatok már..


Apple fanok nem vettétek még észre h a Droidosok nem adják fel SOHA???


Droid fanok nem vettétek még észre h az Apple-ösök nem adják fel SOHA???


Nem kell megkérdezni miért írtam le 2szer! Na helló!

2013. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 anonim ***** válasza:
65%

Akkor tanítsd meg a telefonodat a helyesírásra, mert nem megy ez neki. Neked még a telefonod is buta nem csak te.

[link]

2013. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/106 A kérdező kommentje:

#72 Hát látod mi megy itt, nem nagyon tudok ellene mit csinálni, max törlöm a topikot, azt meg nem igazán szeretném.


Az OFFOLÁST meg rendezzétek le privátban! Csak az oldalt szennyezitek, mocskoljátok be vele.


Visszafogottan, ha lehet!!! Köszönöm.

2013. aug. 23. 16:11
 76/106 A kérdező kommentje:
Közben az Origo-n egy Nexus 7 vs iPad mini cikk: [link]
2013. aug. 24. 16:50
 77/106 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy a képernyő miatt lehet érdemesebb a minit venni. Vagy megvárni a Retina változatot. De a 8 col a legjobb.
2013. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 A kérdező kommentje:

#77


Hát igen, meglehet. Én is azt olvasom néhány helyen, hogy a 8 col az ami a legelfogathatóbb, a 7 col kicsi a 10 meg már nagy. Szal a 8 col és a 4:3-as képarány az ami a mini mellett szólhat.

2013. aug. 24. 20:21
 79/106 anonim ***** válasza:

Igen, amúgy van a családban mini, a képernyője a 3-nak szebb, de a mini se rossz. Amit a cikkben is írtak, hogy a videónézésnél a rossz minőségű elfogadhatóbb az iPaden. Én megnézném ezt is: [link]


8 col, Android, olcsóbb.

2013. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/106 anonim ***** válasza:
77%

Nem olvasom végig az előző hozzászólásokat, de látom, nagy a vita :)

Szerinem tökéletes hülyeség a két táblagépet összehasonlítani. Az iPad mini belseje ugyanaz, mint az iPad 2-é, ami egy 2011-es megjelenésű gép. Tehát mondhatjuk, hogy az iPad mini már akkor sem volt "új", amikor megjelent. A Nexus 7 kijelzője kisebb, ami engem zavarna, azonban szoftveresen oda-vissza veri a minit, jelenleg ebben a méretben az egyik legerősebb a piacon. Tehát ha együtt tudsz élni a 7"-os kijelzővel, akkor ennyi pénzért (többért sem nagyon) nem kapsz. Ha viszont kicsi a kijelzője, akkor teljesen mindegy. Én is akartam minit venni, de rájöttem, hogy baromi drága a tudásához képest. Úgyhogy én még várok a számomra tökéletes tabletre :)

2013. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!