Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik éri meg jobban: az ÚJ...

Melyik éri meg jobban: az ÚJ Nexus 7 vagy egy iPad mini?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy hardveresen mennyire erős a két készülék, de hogy melyiket érné meg jobban kényelem és támogatottság szempontjából azt nem tudom. Egy kis probléma, hogy a Nexus 7 még nem kapható itthon, de remélem lesznek így is hasznos vélemények.

2013. aug. 20. 16:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 Osynho ***** válasza:
68%
Ezt is buktad. :D Jó a vergődésed :D
2013. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 anonim ***** válasza:
0%
:)))))))))))
2013. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 anonim ***** válasza:
65%
Ami még Nexus mellett szól: nincs itunes, hanem rádugod gépre és felismeri, mint tárhelyet, és húzhatod rá a képeket ,vidiket, zenét, stb, míg Apple terméken azaz idióta itunes van, anélkül a gép fel sem ismeri, ráadásul csak egy gépre regisztrálhatod a készüléked, magyarul haverodnál már nem ismeri fel, hiába van itunes-a, így együtt nem tudtok másolgatni, küldözgeti cuccokat. Na meg a bluetooth küldés sincs itermékeken (ugye másra nem lehet küldeni), végülis nehogymár egy király bulifotót átküldj spanodnak pár másodperc alatt... neeeem, hazamész, feltöltöd netre és majd letölti ha akarja. Rengeteg negatívum szól az Apple cuccok ellen, csak épp a felhasználók elvakultak és nem veszik ezeket számításba... Ráadásul piszkosul túlárazottak, A nexus olyan 90-100 rongyért megkapható (az új is hasonló árban lesz), míg az Apple tabek..húúú.. több havi fizetés. És semmit sem kapsz a pénzedért.
2013. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 anonim ***** válasza:
0%
Jah és mondtam már, hogy ha már megveszed több százezerért az Apple cuccot, hogy egyáltalán valamit kezdhess vele (mondjuk valami értelmes témát csinálj), fel kell törni? Jailbreak... tök jó, hogyha megveszel egy iphone-t 200ezerért az első dolgod az, hogy törd fel, ha használni is szeretnéd, csak ugye garancia bukta. Törés után meg már oda a fene nagy gördülékenység, "nem szaggatás, csak android szaggat fujj", utána bizony hajlamos lesz lefagyni, megakadni. Hát... kínos. Kinek a pap, kinek a papné. :))
2013. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 anonim ***** válasza:
18%

ma 12:40

Látszik, hogy még sosem használtál iOS-t csak osztod itt az észt és írkálod a baromságaidat. Annyira szánalmas amit itt művelsz.

2013. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:
33%

Több havi fizetés? iPad mini most csak 90.000Ft :))) Lényegtelen igazából. Nekem az Apple jobban tetszik és egyáltalán nem arról van szó hogy a Nexus-t nem szeretem! Szeretem, és azzal is tisztában vagyok, hogy többe tud az iPad mini-nél (Ezek a hasonlatok, mint pl S4-et összehasonlítanának egy i4-gyel.. mindegy lényegtelen)

Vannak emberek akiknek az Apple termékek jönnek be, és vannak emberek akiknek az Androidos cuccok jönnek be. Ez sajnos örök háború lesz, hogy ezen vitatkozunk. Lehet hogy többet tud több más androidos telefon/tablet.. De kit érdekel? Nyilván azért veszi meg az illető, mert egy olyan telefont akar, és nem azért hogy játsszon egy telefonon mint a hülye gyerekek. Egy telefonon nem játszani kell, meg meg internetezni (jó még a net belefér) Egy telefonon telefonálni kell, sms-ezni kell, zenét hallgatni és fotózni ami érdekesnek tűnik, no meg persze egy-két videó telefonálás is beleférhet!


Van akinek sok pénze van, van akinek kevés. De kit érdekel? Nem a telefon/tablet teszi az embert, egyáltalán.

Senkit sem érdekel hogy mit veszel, az a lényeg hogy neked jó legyen, és tetsszen! Rengeteg ember van aki iOS párti és rengeteg van aki Android. Ez van.


Én személy szerint Apple párti vagyok, és egyáltalán nem érdekel más véleménye! Az sem érdekel hogy drágább. Senkinek semmi köze nincs hozzá hogy én mennyiért, és melyik telefont veszem meg!Lehet hogy kisebb benne a mag-szám. Lehet hogy gyengébb benne a RAM. De ez sem igazán érdekel, mert ha játszani akarok, vagy netezni itt van a számítógépem, az tökéletes a célnak!


Csak arról szól ez az egész telefon mánia, hogy nekem legyel a legjobb, most kijön ez, azonnal megveszem ezt meg ezek.. Tévedésben él az ember!


Telefon: telefonálásra való

Fényképező: fényképezésre való

Számitógép: netezésre, játékra szerkesztésre jó

Tablet: filmetzézni gyengébb játékokra, esetleg netezésre jó


Itt most az a gond, hogy mindenki azt akarja hogy egy telefonba/tabletbe legyen benne az összes egyszerre! és Lehet hogy már benne van, mert hogy a kényelem a komfortérzet a cél, de attól még annyira de annyira nem lesz valaki menő ha egy olyan termékkel mászkál az utcán vagy akárhol ami ezeket tudja! Ja és nem félre érteni hog nekem van egy iPhone-om és én villogok vele! Egyáltalán nem! El nem fogjátok hinni, csak telefonálni használom, meg zenét hallgatok néha! Tudom, lehet hogy hülye vagyok, hogy kiadtam annyi pénzt és ugyan ennyiért tudtam volna 5000 forintért is venni, de mint már említettem, nem érdekel, mert én vettem a saját pénzemből, és szerintem ne más mondja meg, hogy "de hülye vagy annyi pénzért vehettél volna 5ször jobb telefont, meg isten**sza.." Az ilyen embereket utálom. Mi közük van ahogy hogy mit csinálok a saját pénzemmel? Ha pedig kényelmi "ok" miatt akarsz Tabletet, akkor mindegy hogy melyiket veszed. Amelyik neked tetszik!


Mindegy. Egyszóval szerintem ha van számítógéped, tv a szobádban, és telefonod jobb ha azokat használod, én nem szórod ki feleslegesen a pénzed! Ez csak egy tanács nyilván és sem szólok bele a dolgodba! Ahogy akarod, azt veszel meg és azt választod amit akarsz!


Bocs hogy nem teljesen ide tartozott, de már leírtam nem törlöm ki :) Sok sikert!

2013. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:
27%

Vajon mikor szopják be nagyon csúnyán a droid userek a sok vírust? Egyre közelebb van a dátum amikor megjelenik a cikk, hogy x ezer banki adatot loptak el és szedték le a pénzt a droid userek telefonjainak segítségével.

[link]

2013. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
6%
Hahahaha majd jól beszopják a droidosok! Ennyi volt vége az Androidnak iOS a csúcson mint mindig!
2013. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 anonim ***** válasza:
23%

Újabb ok az ANDROIDOSOKNAK!!!! olvassátok csak!:)

[link]

2013. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/106 anonim ***** válasza:
26%

A másik kérdés, hogyha annyira baromira sok droid tábla meg eszköz van, akkor vajon azokat miért nem használják a userek? Ha annyira király cuccok?


A kanyarban nincs a droid. Megveszik rájönnek, hogy sz* r aztán ott pihen a fiókban.

Forrás: www.netmarketshare.com

[link]


Az oldalon az összes adat szerint az iOS eszközök használata 57-60% körül mozog. Hol vannak azok a nagy droidos táborok amikről folyton hallani? Egyszerű nem használják az eszközöket. Miért? Mert a nagy részük egy rakás kaka.


A szoftverek nagy része sokkal jobb minőségű iOS-re, mint droidra, még az ingyenesek is.

Amikor váltottam ledöbbentem, hogy azok az apook amiket droidon használtam mennyivel több funkciót tudnak iOS-en és főleg mennyivel igényesebben voltak elkészítve. Igaz volt amelyiket csak fizetősen tudtam megvenni, de rá kellett költeni kb 3000Ft-ot és ezért sokkal jobb appokat kaptam. Főleg nem volt tele b* zi reklámokkal.


A mininek 36%-al nagyobb a kijelzője, ráadásul az embereknek is jobban bejön és használhatóbb a 8".

[link]


A Nexus 7 nem az kaka, de nem is ezekből adják el a legtöbbet. Viszont az iPad és az iOS sokkal jobban használható főleg a nagyobb kijelző miatt.

De ha neked az a lényeg, hogy állandóan mókoljál, akkor vegyél droidot, viszont ott eleve jóval kisebb lesz a kijelző, ami a használhatóságot igencsak korlátozza.

2013. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!