Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik éri meg jobban: az ÚJ...

Melyik éri meg jobban: az ÚJ Nexus 7 vagy egy iPad mini?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy hardveresen mennyire erős a két készülék, de hogy melyiket érné meg jobban kényelem és támogatottság szempontjából azt nem tudom. Egy kis probléma, hogy a Nexus 7 még nem kapható itthon, de remélem lesznek így is hasznos vélemények.

2013. aug. 20. 16:07
 51/106 anonim ***** válasza:
82%

50-es te pont ilyen kisiskolás vagy, akinek a szülei vettek sokszázezerért iphone-t és társait...


Az meg, hogy neked nincsenek barátaid, se barátnőd, akinek tudnál képet küldeni bluetooth-on, az egy dolog... Mi pl. buli után sokszor küldözgetjük egymásnak a képeket, amiket csináltunk, mondjuk 1-2 sör + hambi mellett. Számodra ez ismeretlen, mert te a fészbúk mellett élsz.


A múltkor barátnőmnek küldtem át pl. képet, amit kettőnkről csináltam. Így volt a leggyorsabb, mint feldugni gépre, felmásolni gépre, lehúzni gépről, majd feltenni az ő telóját, behúzni rá a képet, levenni az ő telóját (bár így is gyorsabb lett volna, mint itunes-szal:DDD). Ez egy jó pár perces művelet lett volna, bluetooth-on viszont megkapta pár másodperc alatt. ;))


Az a kijelentésed meg, hogy "csövesnek nincs net" szánalmas. Nem mindenkinek olyan gazdagok a szülei (vagy nem keres annyit), hogy iphone-ot, meg ipadot és a többi sz*rt meg bírják venni mozaik xxxxxl csomaggal 2 évre (több százezer forint), havi 50ezerért és egész nap menjen a youtube meg töltögetés. Majd ha fogsz dolgozni, akkor megtudod...

2013. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/106 anonim ***** válasza:
69%

És az okoskodó Apple fannak:

[link]


Ez az új Nexus 7, ezzel hasonlítgass, ne a régivel!!!


Amúgy az új Nexus 7 itthon 76.000 forinttól indul, Amerikában meg 51.000 forintért l lehet hozni, ez azért kicsit sok különbség sajnos...

2013. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 anonim ***** válasza:
31%

Annyira látszik hogy habzik az Android fanok szája :)) Édeseim ti nagyon félre vagytok informálódva! iPhone-on a van Bluetooth, csak egy másik Apple termékkel lehet használni, többi ratyi telefonnal viszont nem!:)


Az Apple biztos nem fog lealacsonyodni a nyomi droid használók szintjére;)


Az meg hogy az előző előtti előtti hozzászóló mit mondott, .. Te honnan tudod hogy nem saját pénzből vette?? Honnan tudod hogy a szülei vették neki? Elfogult majmok vagytok, a majmos kis droid világotokban!:) De ez nyilván nem baj, csak nem kéne senkinek sem leszólni az Apple-t! Majd akkor szóld le, ha majd olyan szinten leszel, mint aki azokat a termékeket (Apple) 'szerkesztette' meg számítógépen!

2013. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/106 anonim ***** válasza:
69%
Mi szóljuk le az Apple-t? Vedd már észre magad, egy rossz szót nem mondtunk az almáról, de te itt sz*rozod le az Androidot!
2013. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 anonim ***** válasza:
17%

Amit küldtél link alapján:


Lássuk csak! iPad 4-ben:


-jobb processzor (iPad: 1.5gHz, Nexus: 1.2gHz)

-nagyobb a kijelző (iPad: 9.7", Nexus: 7")

-jobb/nagyobb kijelző felbontás (iPad: 2048 x 1536, Nexus: 1200 x 1920 pixel)

-jobb kamera

-szebb dizájn

-biztonságosabb O.p.

-3 év garancia iPad 4-re!


Röviden és tömören ennyit tudtam írni, a viszont nemlátásra!

2013. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 anonim ***** válasza:
30%

ma 13:41

Miért kéne iTunes egy képmegosztáshoz te szerencsétlen?? Látszik, hogy mennyire hülye vagy az iOS-hez. Gratulálok.

Az összes telefonomat a saját keresetemből vettem. Főleg, hogy a szüleim már rég elhunytak sajnos egy balesetben. Gyökér!

2013. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/106 anonim ***** válasza:
15%
A hülye értelmetlen leiszom magam bulizásból már rég kinőttem. Tudod én minőségi emberekkel és minőségi tevékenységgel töltöm az időmet. De a buli képeket sem BT-on küldi egy normális ember hanem neten osztja meg. De ugye aki lúzer és nem telik neki netre?! :D LOL
2013. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 anonim ***** válasza:
10%
Teeeeeljesen igazad van utolsó, és utolsó előtti!!:DD
2013. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/106 A kérdező kommentje:

Hát srácok, most néztem fel és látom, hogy rengeteg a hozzászólás. Mondom magamba "mi lehet itt", ennyi segítőkész ember volna?

És hát azt látom, hogy egy-két ember összeszólalkozott és egymást győzködik, hogy iOS vagy Android pedig én csak annyit kérdeztem, hogy az új Nexus 7 vagy az iPad mini.

Persze azért voltak olyan kommentek is amiket érdemes volt elolvasni, köszönöm nekik.

2013. aug. 22. 21:03
 60/106 anonim ***** válasza:
81%
Nem az iPad 4-gyel kéne hasonlítgatni, hanem a minivel. Utána legyen nagy a szátok !
2013. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!