Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik éri meg jobban: az ÚJ...

Melyik éri meg jobban: az ÚJ Nexus 7 vagy egy iPad mini?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy hardveresen mennyire erős a két készülék, de hogy melyiket érné meg jobban kényelem és támogatottság szempontjából azt nem tudom. Egy kis probléma, hogy a Nexus 7 még nem kapható itthon, de remélem lesznek így is hasznos vélemények.

2013. aug. 20. 16:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim ***** válasza:
50%

Egyébként utálom az IOS-t. Nem tetszik a rendszer zártsága és hogy az ikonok húzogatásán kívül nem csinálhatsz mást, nincsenek widgetek stb. Ráadásul a jailbrake sokkal kockázatosabb mint a root. Na és ami az alkalmazásokat illeti, okosnak kell lenni egy kicsit hogy ne nyalj be vírust. Vegyen IOS-t az aki esztelenül töltöget le minden sz.rt, mert ÁLLÍTÓLAG az IOS-re nincs vírus. Amúgy most bizonyították nemrég hogy az android biztonságosabb mint az IOS.


[link]


Nyilván te is gazdag elfogult vagy aki nem ért semmihez és csak azért vesz tabletet hogy nyomja rajta a f @ szbookot meg az angry birdset.


De valami majdnem kimaradt. A felbontás. És most látom csak, a kérdező az ÚJ azaz 2013-as nexus-ra gondol, aminek mennyi is a felbontása? Ja igen 1200x1920. És az iPad mininek nagyobb képernyőn? 1024x768. Na ennyit erről.


Ja és a 2013-as nexus 2Gb rammal megy és azon már garantáltan nem szaggat egyik alkalmazás sem + 4x 1.5 GhZ proci. Na erre varjál gombot. Oké hogy az IOS-nek elég az 512 Mb ram meg a sz.r proci de minél erősebb annál jobb.


Egyébként te akartad fojtatni ezt a harcot, és én ezt nem fogom hagyni hogy ócsárold az androidot. Bocsi :)

2013. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 anonim ***** válasza:
43%

Jajj, cicaharc GYIK-en! Kicsi a rakás :)

SZUBJEKTÍV nézőpontom alapján (nem szeretnék senkit cáfolni, vitatkozni, csak bátorkodom elmondani a véleményem)

én iPad-et vennék, de nem a minit, hanem Airt vagy mini retinát. A nexus is nagyon jó, sőt, ha neked elég a 7", akkor mindenképp ajánlott sima mini helyett. Viszont a mini retina az annyira király lett (próbáltam, beleszerettem, de inkább Airt fogok venni), hogy azt választanám a Nexus helyett. Viszont az androidos tabletek között a Nexus 7-8"-on istenkirály lett, ráadásul olcsóbb is a mininél, és tetszőlegesen bővíthető. Ezek mind-mind mellette szólnak. Viszont az továbbra is az iOs előnye, hogy mivel kevesebb eszközre van optimalizálva, egy átlag felhasználónak sokkal kellemesebb élmény használni, maga az iOS (SZERINTEM) kidolgozottabb és gyorsabb. Viszont ha nem elég a 16 GB, csúnyán rá kell fizetni a plusz helyért :(

21/L


Könyörgöm, ne öljetek meg, csak egy egyszerű halandó vagyok o.O :))

2013. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 anonim ***** válasza:
73%

101,az android lovagja:D

Az android biztonságosabb mint az ios?

Év vicce ne röhögtessél már,erre belinkelsz egy cikket ahol a google volt vezére állítja ezt,ez külön a vicc kategória:,D

ha kicsit utána olvastál volna ennek láthatnád hogy ezen a kijelentésen röhög a fél világ:D

Nyilván azért jelennek meg sorra androidra a vírusírtók mert olyan rohadtul biztonságos,míg iosen nincs ilyenre szükség gondolkodjál már el könyörgöm

Az pedig rohadtul nem érdekel senkit hogy téged zavar a zártsága,ez nem érv

A felhasználók túlnyomó többségét baromira hidegen hagyja hogy nem bír csilivili widgeteket pakolni a főképernyőre,nyilván ennél nincsen fontosabb dolog a használat során

A 7colos fullhd kijelződet meg kenheted a hajadra,parasztvakítás

Szabad szemmel túl sok különbséget nem fogsz látni a hdval szemben ilyen kicsi kijelzőn

Egy 9col feletti tabon viszont már számítana

Szeretem az ilyen embereket mint te,ipadet még életbe nem fogott a kezébe viszont az össze vissza fröcsögés az megy hogy így szar úgy szar,a véleményed legkevésbé sem tekinthető relevánsnak,jobb lett volna ha nem is írsz

2013. dec. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:
62%

A 101-es mekkora sügér. Bakker te sem használtál még iOS-t és olyan hülye vagy a mobilokhoz, hogy azt "öröm" nézni.

Ne nyalj be vírust iOS-en? Röhög a vakbelem, pláne, hogy a droidra van jóval több vírus mivel a google nem ellenőrzi az appokat a feltöltés előtt, így bármilyen fost fel lehet rakni.

Gratulálok nem kicsit vagy sügér.

2013. dec. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:
62%

Biztonságosabb a droid! LOL

Az hát.

[link]

[link]

[link]

[link]


MArha biztonságos, tényleg. :) LOL

2013. dec. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 anonim ***** válasza:
100%

Hát én besz @ rok. MONDOM HOGY ÍZLÉSEK ÉS POFONOK! Nektek miért fáj az, hogy valakinek az android tetszik?


És ez most már NEM visszavágás de én ezért szeretem az androidot: http://www.youtube.com/watch?v=rcZaAhw4tOQ

A testreszabhatóság miatt.


Na mindegy én végeztem ezzel a vitával... További szép napot és kellemes Ünnepeket :)

2013. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!