Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik éri meg jobban: az ÚJ...

Melyik éri meg jobban: az ÚJ Nexus 7 vagy egy iPad mini?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy hardveresen mennyire erős a két készülék, de hogy melyiket érné meg jobban kényelem és támogatottság szempontjából azt nem tudom. Egy kis probléma, hogy a Nexus 7 még nem kapható itthon, de remélem lesznek így is hasznos vélemények.

2013. aug. 20. 16:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
11%
annyit mondanék, hogy az android alsó és középkategóriában egy nagy darab sz@r . de felsőkategóriában már elég jók . tableteknél meg legtöbb "szegény" embernek csak androidosra van pénze, tehát ott is adott az alap
2013. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 anonim ***** válasza:
30%

De vicces hogy még mindig ezen vitáztok :))) pedig már leírtam szinte egy oldalnyi regényt, hogy nincs értelme... TI tudjátok. De szerintem csak be kéne látni, hogy okos enged szamár szenved, és mindenkinek igaza van!:)


Tudjátok: Kinek a Papp kinek a Pappné ;))

2013. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/106 anonim ***** válasza:
14%

"Na erről beszélek! :D Ne egy sok éves telefon alapján ítélj meg egy rendszert. És ne egy 30 ezres androidos telefont mérj egy iphone-hoz. :) "


Ne forgasd ki a szavaimat!!! Leírtam, hogy milyen telefonjaim voltak és azokhoz hasonlítom az iPhone-t, tapasztalatból beszélek!!

2013. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 anonim ***** válasza:
5%
Egyértelmű :) iPad minit vegyél ;)
2013. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 anonim ***** válasza:
64%
Vicces, hogy az Apple fanok szokásukhoz híven egy pozitvumot sem írtak az androiddal szemben, én viszont vagy 2 oldalon írtam, miért jobb a nexus 7, mint az ipad. :)) Hajrá, lehet megcáfolni, megírni, miért jobb az ipad, mint a Nexus!
2013. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 anonim ***** válasza:
81%

Én is beszállok a vitába, eddig Android fan voltam, most az iOS is kezd megtetszeni, mert kaptam egy iPad 3-at.


Számomra a 10.1 colos tabletek az ideálisak. A 8 colos tényleg jobb mint a 7. A 7" kicsi a 10" meg majdnem nagy.


Az iOS jobban tetszene ha nem lenne az iTunes. Minden fizetős rá, Androidot meg csak rárakod a PC-re és annyi zenét raksz rá, amennyit akarsz.


A Bluetooth "hiánya" az iOS-en óriási hiba. Nem lehet képeket, zenéket, appokat küldeni (legalábbis én nem tudtam). Androidon meg zenét, képet csak kijelölöd és már küldöd is. Ha valamelyik ismerősöd megvesz pl. egy fizetős játékot, azt is át tudja küldeni egy jó fájlkezelővel és máris féláron megvettétek az alkalmazást (iPaden "fiókcserével" lehet ezt megoldani, de az Androidé egyszerűbb :) ).


Az Apple és a Nexus cuccok nagyon sokáig támogatottak, úgyhogy ezen a téren mindegy, hogy melyiket veszed.


Az Apple cuccok nagyon drágák, míg a Nexus az olcsóságáról híres.


Én ezek közül 100%, hogy a Nexust venném, mert:


+jobb kijelző

+erősebb hardver

+gyári Android (ami nagyon jó!)

+olcsóbb


amiért nem:

-csak 7"

-az iPad szebb

-gyengébb kamera

2013. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 anonim ***** válasza:
15%

Tényleg ennyire az őskorban élnek egyesek, hogy bluetooth-t használnak fájl küldésre??? LOL

Amikor droidom volt, akkor sem használtam, mert rohadt lassú és nem is működött rendesen.

Már 2013-at írunk és alap, hogy van mobilnet, persze aki csóró az biztos bt-al bohóckodik.


40%-os: Nem írtunk pozitívumot?? Ha ennyire elvakult vagy, akkor nem is látod. De te bezzeg írtál, egy rakás baromságot az iOS-ről. Gratulálok.

2013. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 anonim ***** válasza:
15%

ma 10:59

Ismét ez a rossz hülye duma, hogy iTunes-on minden fizetős. LOL Neked sincs iPad-ed csak ide jöttél kamuzni.

2013. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/106 anonim ***** válasza:
86%

"Tényleg ennyire az őskorban élnek egyesek, hogy bluetooth-t használnak fájl küldésre??? LOL

Amikor droidom volt, akkor sem használtam, mert rohadt lassú és nem is működött rendesen.

Már 2013-at írunk és alap, hogy van mobilnet, persze aki csóró az biztos bt-al bohóckodik."

A mai napig a legegyszerűbb dolog két telefon között a bluetoothos fájlküldés. És igen az öskorban lassabb volt,de ma már nem. És igen 2013ban többet használják a fiatalok mert egyre több játék van aminél bluetoothon keresztül tudnak egymás ellen játszani.

2013. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 anonim ***** válasza:
18%

ma 12:22

Már nem emlékszem, hogy az SGS2-vel vagy a 3-al próbáltam utóljára használni, de egy kaka volt az biztos. Az meg nem az őskorban volt. A technológia viszont az.

A kisiskolásoknak akiknek apuci megveszi a drága cuccot de netet már nem vesz hozzá nekik tényleg jó lehet játékra.

2013. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!