Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik éri meg jobban: az ÚJ...

Melyik éri meg jobban: az ÚJ Nexus 7 vagy egy iPad mini?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy hardveresen mennyire erős a két készülék, de hogy melyiket érné meg jobban kényelem és támogatottság szempontjából azt nem tudom. Egy kis probléma, hogy a Nexus 7 még nem kapható itthon, de remélem lesznek így is hasznos vélemények.

2013. aug. 20. 16:07
 61/106 anonim ***** válasza:
30%
HAHAHAHAHA ... Istenem.. pont ez az!:) Idióta Androidosok! Mikor kijött a Galaxy S! egyből mindenki az iPhone 5-höz hasonlította, pedig k**vára nem ahhoz kellett volna, mert egyáltalán nem 1 időben jöttek ki.. Mindegy, Apple a nyerő!:)
2013. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/106 anonim ***** válasza:
71%

#57: "De ugye aki lúzer és nem telik neki netre?! :D LOL"


Te kis butus csimpánz. Ha ennyire tudni akarod, a telefonom 4g/LTE hálózatot használ, amit a csöves szifonodon valószínűleg nem ismersz. Gyorsabb a mobilnetem, mint a te otthonid. ;) Az otthoni netem meg 100 megabit, ha ennyire nagyon érdekel. Egy filmet kevesebb, mint 2 perc alatt letöltök.


Azt hiszem minden kérdésedre, mondatodra válaszoltam... agyhalott. Majd ha dolgozol, rájössz... akkor már nem anyuci fogja venni neked a szifont és majd mi fogunk rajtad röhögni.;)


ONTOPIC: Amúgy még midnig nem írtátok le, miért jobb a minisz*r, mint az új Nexus 7. Jah, mert feleannyira sem jó. Na mindegy...

2013. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/106 anonim ***** válasza:
31%

Időpont ma 09:17

Figyelj te lúzer. Leírtam, hogy a szüleim elhunytak és ők nem vesznek nekem semmit. De csak te lehetsz ennyire agyhalott, aki szeirnt egy képmegosztáshoz iTunes kell, hogy ezt nem vagy képes felfogni te szerencsétlen.

Az otthoni netet, meg a telefont is biztosan anyádék fizetik.


Akinek van netje az nem bohóckodik BT-al, tehát kamu vagy, csak nem tudod a kisebbségi komplexusodat kezelni. Ezért vagy ennyire lúzer.

2013. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/106 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem fogod fel, hogy valaki csak WiFit használ, mert nincs neki pénze mobilnetre?
2013. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/106 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg, akinek van bluetooth-a, az nem bohóckodik nettel. :D Mint írtam bluetooth-on alig pár másodperc átküldeni egy képet. :/


Amúgy nem javítgat a szifon (android javítja)? Borzalmas a helyesírásod... szinte biztos, hogy egy unatkozó kis óvodás vagy.


De szöveget értelmezni sem segít (próbáld ki Siri-vel, bár az sem működik rendesen és amúgyis "sz*r" google-t használ... na mindegy)... én a kép számítógépre való másolását írtam és hasonlítottam egy androidoshoz. De hát neked van iphone-od, te tudod... :D

2013. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/106 anonim ***** válasza:
75%

#64 Nem fogja fel, mert primitív, buta. Nézd csak meg, ahogy ír... Rossz olvasni, egy mondatot nem tud leírni helyesen.


De neki van biztos mobilnete (netJe, ahogy írta), csak épp nem tudja, hogy bizony ha elfogy az a párszáz mega (1 giga), akkor belassítják nagyon és szinte használhatatlan lesz.


Akinek van esze nem töltögetésre használja a mobilnetét... de ez csak játssza az eszét, trollkodik, nem kell vele foglalkozni. Mobilnetről is csak a tv-ből hallott.

2013. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/106 anonim ***** válasza:
15%
Jól van ülj vissza az általános iskolába, mert mindkét alak helyes, te szerencsétlen.
2013. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 anonim ***** válasza:
17%

ma 12:36

Amúgy meg én trollkodok te primitív hülye? Te mész az összes Apple témához fröcsögni, te sötét.

Mivel a komplexusodból kifolyólag nem vagy képes feldolgozni, hogy van akinek nem a droid jön be és mindenkit meg akarsz téríteni. Szánalmas egy lúzer vagy az életben is.

2013. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/106 anonim ***** válasza:
14%

A telefonomon meg még sosem használtam el a mobilnetet, tudod mert telik rá. Igaz céges csomagban jóval olcsóbb, mint az ilyen mezei lúzereknek, mint te. Igen mert vállalkozásom van.

Ha meg valóban tájékozott lennél, akkor tudnád, hogy az i5 is tudja az LTE-t, szóval hiába vered itt magad te lúzer.

2013. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/106 anonim ***** válasza:
90%
Erről beszélünk, itt fikázod a szegényebbeket! Szánalmas p*cs!
2013. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!