Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik éri meg jobban: az ÚJ...

Melyik éri meg jobban: az ÚJ Nexus 7 vagy egy iPad mini?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy hardveresen mennyire erős a két készülék, de hogy melyiket érné meg jobban kényelem és támogatottság szempontjából azt nem tudom. Egy kis probléma, hogy a Nexus 7 még nem kapható itthon, de remélem lesznek így is hasznos vélemények.

2013. aug. 20. 16:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/106 anonim ***** válasza:
58%
Már elnézést de az 512 Mb ram nagyon kevés. Ez tény és való, de egy apple fan megint megszólalt. Mondjuk én android párti vagyok, de nincs bajom az IOS-szel sem. A készülékkel van bajom, egyszerűen majdnem hogy felháborító, hogy egy hardverileg ilyen gyenge készülékért, mint az iPad Mini, képesek elkérni 90 000+ et. Ráadásul (és ezzel most nem az iOs-t fikázom) de az android egy sokkal szabadabb rendszer, több app, és kétlem hogy a nexus 7-re tudván hogy google referenciamodell, ne lenne jól ráoptimalizálva a rendszer.
2013. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/106 anonim ***** válasza:
100%

Előző,droid oldalon sem kéne átesni a ló túloldalára...:)

Az IOS egy más világ,egyáltalán nem kevés az 512mb ram,a rendszer sokkal jobban optimalizált,gyönyörűen akadás nélkül visz mindent,a legdurvább játékokat is

És nem 90k-ba kerül,"csak" 72000

Az hogy sokkal szabadabb droidon a rendszer pedig egyeseknek előny,de hátrányai is vannak,pl rohamosan kezdenek terjedni a vírusok mint pc-n

Ios-en engem pedig a zártságot tekintve egyedül az zavar,hogy nem férek hozzá a gép fájlrendszeréhez,egyébként torrenttől kezdve mindent meglehet rajta oldani amit droidon is

Ez pedig hülyeség hogy droidra több az app,sokkal több az ipadre optimalizált minőségi app,mint a google playen a tabra optimalizáltak

Különösen játékoknál szembetűnő a különbség

2013. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/106 anonim ***** válasza:
62%

ma 19:17

Azért, mert a fosdroidnak nem elég az 512, attól még az nem kevés.

Inkább az a gáz, hogy 80e-ért droidból nem lehet normális tabot venni.

De ha meg már az Air-t meg a mini retinát nézzük, akkor magasan verik a droidos tabokat ár/érték arányban.


És az appokat meg inkább hagyjuk is. droidon ritka fosok az appok a tabokon. Egyik ismerősöm most kapott egy droidos tabot és arra kellett neki feltenni programokat, hát kb hányinger a minőségük az iOS appok után.

2013. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/106 anonim ***** válasza:
69%

Viszont az Apple termékek eszméletlenül túl vannak árazva és oké tévedtem nem 90 000 csak 80 000 [link]


Ezzel ellenben a baromi erős nexus 7 négy maggal 1,2 GhZ procival és 1 Gb rammal már 50 000 (igaz refurbished)

2013. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/106 anonim ***** válasza:
62%

A legtöbb apple termék valóban túl van árazva,de ez a kijelentés az ipadeknél pont nem állja meg a helyét

Ipad 4(112000),ipad air (130000),a hasonló tudású droidos tabok 140000nél kezdődnek,samu galaxy tab 10.1(145000),sony tablet z(138000) erről ennyit

Ezt a hardver alapon történő felszínes összehasonlítást meg felejtsétek már el,hiába van benne 4 meg 8 magos xy izomproci meg egy gb ram ha így is alig hozza azt a szintet mint akár az ipad mini

2013. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/106 anonim ***** válasza:
69%
Na jó szerintem ezt a vitát zárjuk le mert ízlések és pofonok de egyet kérek, a galaxy tabot hagyjuk ki mert az a tabletok szégyene. Árához képest nagyon gyenge. Ha egy noname gyártó forgalmazná őket akkor max 50 000 be kerülne a legjobb samsung tab
2013. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/106 anonim ***** válasza:
62%

ma 21:14

És mi a francnak az a "bivaly" cucc, hogyha a droid rosszul van optimalizálva és csak azért kell neki a hw, mert 512 vagy 1024 megával durván lagol???

Egy Air szintű tablet jóval többe kerül droidosból. Ennyit a túlárazásról. Pont a iPadek amik sokkal jobbak ár/érték arányban mint a droidos tabletek.

2013. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/106 anonim ***** válasza:
62%

ma 22:11

De te csak gerjedjél a hw konfigurációra én meg röhögök azon, hogy a jóval erősebb hardveren nem képes a droid normálisan futni.

Kösz szépen, de én inkább a megbízhatóságot választom meg a kitűnő app kínálatot, minthogy nézzem a felnagyított gagyi appokat, meg azon szívjam fel magam, hogy miért szarakodik már megint a droid valamin amin az iOS nem.

2013. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/106 anonim ***** válasza:
69%
Elmondtam, ezt a vitát zárjuk le, ízlések és pofonok. De ebből látszik, hogy mennyire elfogult vagy, hogy még abba sem tudsz beletörődni, hogy másoknak nem a drága IOS-ed jön be...
2013. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/106 anonim ***** válasza:
69%
(a drágát nem ár értelemben mondom)
2013. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!