Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm simán befekszik a...

A barátnőm simán befekszik a férjem mellé az ágyba tv-t nézni. Illetve ha nálunk van, nem a fürdőben öltözik át, hanem a nappaliban, ahol simán járkálunk. Ez normális?

Figyelt kérdés
Előzménye, hogy nyáron a férjem és a barátja partiba akarták vágni. Ezt a barátnőm mondta el nekem. Állítólag nem volt semmi, a férjem az öklébe hajtotta a fejét, meg simogatni próbálta, de kirakta őket. Akkor ez a laza viselkedés a férjemmel mellett mi?? Ritkítsam a találkozást, vagy csak vaklárma van a barátnőmmel kapcsolatban a fejemben? Nem a házassággal kapcsolatos vélemények érdekelnek, hanem a barátnőmmel kapcsolatosak.

2020. jan. 4. 13:05
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "barátnőt" egy percig nem tűrném meg, de azért a férjed se kutya. Egy valamire való férfitől, aki szeret engem, az lenne a számomra normális reakció, hogy nem engedné, hogy a barátnő odatolakodjon mellé, hanem arrébb küldené vagy valahogyan karakán módon kezelné ezt a helyzetet.
2020. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
80%

Az hogy egy pasi meg egy nő egy ágyon tv-zik az nem akkor nagy dolog szerintem, még az öltözködés se ha biztos vagy benne, hogy egyikük se érdeklődik a másik iránt.

A férjeddel beszéltél erről, hogy a barátnőd azt állítja, hogy meg akarta húzni? Mert szerintem ezt akkor ott kellett volna tisztázni.

2020. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben, igen, hogy az egész kitaláció, így akar éket verni közénk, mert esetleg látja, hogy a bomba teste bejön a férjemnek, és ha én dobom, mert besokallok, akkor jön ő. Nekünk is van két kicsi gyerekünk, a csajnak is egy kicsi és nagyobb.
2020. jan. 4. 13:59
 14/47 anonim ***** válasza:
97%

A férjnek biztos bejön a hàrem hogy két nö is èrte van oda.

Ez abszolut nem egészséges igy beengedni az intimszfèràba bàrkit.

Ennyi erövel gruppenezhetnétek is, szerintem csak rajtad mulik a történetben.

Ez nem a normàlis kategoria.

2020. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Igen, szimplán az egész lehet nem érintett volna ennyire érzékenyen, ha nem tudnám a partit. Nem vagyok egy féltékeny típus. Annyira. Volt már, hogy a férjem ittasan megcsöcsörészte a barátnőmet, akivel épp egymással szemben táncoltunk. Szintén nyáron történt. Akkor a csaj arcán őszinte döbbenet és felháborodás volt.
2020. jan. 4. 14:06
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt csinálnám hogy tálalnék mindent, meg mondanám nekik hogy 1 óra múlva vissza jövök addig beszéljék meg. Közbe a telefon videó felvevőét bekapcsolnam, és vissza hallgatnám.
2020. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
84%

Van egy játék a PH-n lassan külön kategóra lesz, bár csak két ilyet találtam. A sztori annyi a férfi középen ül jobbján a csaja; balján a csaja barátnője. Tv-t néznek, rágcsálnak...és a csaja barátnője úgy lepipázza, hogy erről a csaja semmit sem vesz észre. Többféle forgatókönyv van, pl. a csaja a könyhában ügyködik néha benéz a szobába, vagy beszól nekik "két cukorral iszod úgye?" Ezeknél már behatolás (dugást) történik.


Ez egyből megragadta a figyelmem "


férjem az öklébe hajtotta a fejét," Azok a szerepjátékok is így kezdődnek, mert a szája közel kerül a nemi szervéhez, először simogatja, a pasi zavarban és persze nem ellenkezik és a kövi pillanatban a csaj már kiveszi a kemény dákot, amit élvezésig szop.


Természetesen azt a csajt távolítsd el onnan minél gyorsabban, örökre.

2020. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek erről, és ki-ki menjen, ahova akar, azzal, akiivel akar.
2020. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
18%
Vállalva a kiröhögést a tudatlanságom miatt, a "partiba vágni" azt jelenti, hogy a férjed meg a haverja meg akarták erőszakolni a nőt?
2020. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Amúgy szilveszter este volt a tv nézés. Ahogy bevágta magát mellé, tüntetőleg befeküdtem közéjük. Jelzés értékkel. Háromszor is. Mert háromszor kötött ki az este folyamán a helyemen. Reggel meg előadta, hogy én rosszul látom a férjemet. Szűrőn keresztül nézem őt, mert sokszor mérges vagyok rá.
2020. jan. 4. 14:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!