Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm simán befekszik a...

A barátnőm simán befekszik a férjem mellé az ágyba tv-t nézni. Illetve ha nálunk van, nem a fürdőben öltözik át, hanem a nappaliban, ahol simán járkálunk. Ez normális?

Figyelt kérdés
Előzménye, hogy nyáron a férjem és a barátja partiba akarták vágni. Ezt a barátnőm mondta el nekem. Állítólag nem volt semmi, a férjem az öklébe hajtotta a fejét, meg simogatni próbálta, de kirakta őket. Akkor ez a laza viselkedés a férjemmel mellett mi?? Ritkítsam a találkozást, vagy csak vaklárma van a barátnőmmel kapcsolatban a fejemben? Nem a házassággal kapcsolatos vélemények érdekelnek, hanem a barátnőmmel kapcsolatosak.

2020. jan. 4. 13:05
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Átlagos család vagyunk, igen. Nincs vagyon, jól érzed. De nem ő tart el. 25 év munkaviszony van mögöttem. Biztos nem lenne egyszerű egyedül eltartani a gyerekeket, aláírom, de nem lehetetlen. Nagyobb gond a család hiánya. Ketten nem bírtuk megoldani a nyári szünetet. Csak úgy, hogy az utolsó hónapban nem dolgozott. Egy hét qva tábor 25.000, egy hónap 100.000.-. Vajon egyedülállóként hogyan lehetne megoldani, ha ketten alig sikerült. Márpedig ha most lépek, amíg felügyeletre szorulnak, az apjuk tuti nem segít be a felügyeletbe, mert azt hiszi velem tolna ki, nem velük. Pedig a gyerekek innák meg a levét. Akkor kelés nekik mindennap hajnal fél 6-kor, és odaérek értük délután fél 6-kor. Nyáron meg maradnak egyedül a lakásban, míg én dolgozom? Egy óvodás és egy kisiskolás gyerekkel szép kis mutatvány lenne. Esetleg hagyjam ott a munkahelyem nyáron és menjek segélyre, mert 11 hétig tart egy kib..szott nyári szünet? Ja, persze, az egy hét önkormányzati tábort ne számoljuk bele... Barátok? Ismerősök? Ilyenkor mindenkinek sürgős homokoznivalója van. Ja, lehet, hogy csicska vagyok, egy rongy igen, de nem a férjemé. A gyerekeimé, akikért felelősséget vállaltam. Uram bocsá`, hogy inkább takarítok ki egy rib..cot, amennyiben tényleg az, minthogy veszélyeztessem a gyerekeimet, ja, igen, még egy darabig élveznem kell, hogy megaláznak, mert az annyira jó!
2020. jan. 6. 00:17
 42/47 anonim ***** válasza:
71%

Sok igazság van abban amit mondasz, nem szóltam hozzá eddig, csak olvastam a sorokat. Az utolsó reakciódra szeretnék reagálni.


Ez a megfogalmazás, hogy "megaláznak".


Két ember kell hozzá, de igazából csak azt lehet megalázni aki hagyja azt, hogy megalázzák. A helyes felfogás az volna,ha nem külső személyre hárítanád a megalázást, hanem saját magadra, te hagyod.


Bizony nem einfach az élet, megoldások szinte mindig vannak, attól mert nem látja az ember az nem jelenti azt, hogy nincsen. Kifogás az természetesen mindig van arra, hogy miért "kell" nyelni.


Attól mert te azt hiszed, hogy a gyerekek nem érzékelnek semmit sem belőle, attól még az nem lesz így. Viselkedési folyamatok eltanulják a szülőktől, ha abban a helyzetben lesz amiben te a gyereked, szinte biztos az, hogy ugyanezt fogja csinálni. Már van is egy kifogás, hogy miért nem kell nyelni.


Még annyi, hogy hiába dobod ki a barátnőt. A dugáshoz is két ember kell minimum. Ha elkergeted a barátnőd attól még a férjed nem változik, majd lesz egy következő barátnő aki erre a helyzetre vevő lesz, változatlan lesz minden.

2020. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdező , mi újság ? Kiderült valami azóta ? 👀
2020. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Válasz ugyan az előttem lévő hozzászólónak sem érkezett , de megkérdezem én is ugyanezt : Mi a helyzet ennyi idő távlatából ?
2021. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes olvasni a válaszokat, voltak benne egész sértőek, és olyanok is, amik a helyzet ellenére nagyon jól estek, ha már változtatni nem tudok. Illetve nem nem tudok, mert tudnék, ahogy az egyikőtök le is írta, csak a veszteségek lennének nagyobbak,ergo 22-es csapdája. Az a story ott befejeződött, mondhatni okafogyottá vált, a helyzet elcsitult, felváltotta más. Igen, úgy tűnik a barátnő bár lehet élvezte a helyzetet, de mára nyilvánvalóvá vált, hogy ha volt is bármi, arról a részről nincs vadászat. Köszönöm azoknak, akik tényleg azért írtak, hogy segítsenek, és nem azért hogy belém tapossanak. Egy előző kommentre válaszolva annyit reagálnék, hogy valóban nincs vagyon, de nem tart el a férjem, gyakorlatilag én vagyok az anyagi fix pont a családban. Azt is elmondhatom, hogy valóban nagy bajban lennék egy válás során, ugyanis a férjem adóssága miatt ellehetetlenülne a helyzetem a gyerekekkel, és még ott van mindig a felvigyázás kérdése is. Azt hiszem így sikerült megválaszolnom a kérdéseket. Emiatt a hezitálás a részemről. Nem, továbbra se tudnám kire bízni őket, és továbbra se lenne pénzem 11 hetet táboroztatni őket, egyedül pedig a fenti okok miatt még még megélni se nagyon. Esetleg otthagyni a munkahelyem, akkor a felvigyázás megoldódik, de akkor a megélhetésnek is lőttek. Mivel abban a korban vagyok, hogy a munkáltató már nem értem kapkodnának, főleg nem kiskorú gyerekek mellett, így a váltás sem opció. Ami pedig a férjem fa...ságait illeti, azok nem szűntek meg, sőt. Hát ennyit dióhéjban.
2021. márc. 1. 22:02
 46/47 anonim ***** válasza:
Summa summárum ismét egy olyan család, ahova nulla gyereket kellett volna csinálni. De az ország jobban teljesít
2021. márc. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Rengeteg a megalkuvó ember, ez pedig a kishitűségből ered és a gyávaságból. Ehhez pedig talál mindenki indokot, hogy miért kell, nyilvánvalóan.. semmi sem kötelező, választani mindig lehet.


Remélem sokan tanulnak a helyzetedből, örülök, hogy megosztottad.

2021. márc. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!