Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm simán befekszik a...

A barátnőm simán befekszik a férjem mellé az ágyba tv-t nézni. Illetve ha nálunk van, nem a fürdőben öltözik át, hanem a nappaliban, ahol simán járkálunk. Ez normális?

Figyelt kérdés
Előzménye, hogy nyáron a férjem és a barátja partiba akarták vágni. Ezt a barátnőm mondta el nekem. Állítólag nem volt semmi, a férjem az öklébe hajtotta a fejét, meg simogatni próbálta, de kirakta őket. Akkor ez a laza viselkedés a férjemmel mellett mi?? Ritkítsam a találkozást, vagy csak vaklárma van a barátnőmmel kapcsolatban a fejemben? Nem a házassággal kapcsolatos vélemények érdekelnek, hanem a barátnőmmel kapcsolatosak.

2020. jan. 4. 13:05
1 2 3 4 5
 31/47 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Az egy dolog, hogy "szép kis barátnő", de milyen férj az, aki ezért nem szól? Nem neked kéne szólnod, hanem a férjednek már eleve úgy kéne vele viselkednie, hogy a barátnődnek még véletlenül se jusson eszébe ilyen. Az, hogy a barátnőd kényelmesen érzi magát ilyesmit csinálni vele/előtte, sokat elmond a párodról is. Vagy azt, hogy nincs ellenére a dolog, vagy azt, hogy egy mulya sz-r, aki nem meri kinyitni a száját.
2020. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom még mikor befeküdt a párod mellé a barátnőd te is befeküdtél jelzés kép? :O Hát én a hajánál fogva ráncigáltam volna ki az ágyból és ezzel együtt a lakásból is.


Mégis hány éves vagy?

2020. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Szívem szerint ezt tettem volna. Ennél higgadtabb vagyok. Figyelek. Az a típus vagyok, aki akkor üt vissza, amikor az fáj. Kérdésedre, nem a huszon-harminc kategóriát gyarapítom. Talán ezért tudok ennyire rideg fejjel figyelni. Ki fog borulni a bili, de ésszel kell borítanom.
2020. jan. 4. 19:06
 34/47 anonim ***** válasza:
79%

Ésszel? Ne haragudj de ez nem az ésszel kategória amit te csináltál. Nem is tudom minek nevezzem. Legalább mondhattad volna neki, hogy "ne haragudj, de mit képzelsz magadról, hogy a párom mellé fekszel?" na ez már talán az ésszel kategóriába tartozik és még talán észre is vette volna magát.


Legyen önbizalmad és ha jót akarsz magadnak takarítsd ki ezt a "barátnőt" az életedből!

2020. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben, mind a kettőt kivágnám. Őszintén kell ez neked? Kislányént ilyen házasságra vágytál? Miért nem akarsz boldog lenni, hm? Tudod te is nagyon jól, hogy hogyan lehetne elérni. A tényeket nézve, a "barátnőd" elakarja venni a férjedet. A férjed szúrja a barátnődet. Az a szomorú, ezt te is tudod. De fájdalmas beismerni. Az igazság fáj. De előbb utóbb szembe kell vele nézned. Nem menekülhetsz a félelmeid elől.


Hány éves vagy? 40 körüli? Van még durván 30 éved kb. élni. Nyugodtan eldobhatod ezeket az éveket. Pazarold csak az idődet. Csak a kidobott idő soha nem jön vissza. Inkább kezd el most rendezni az életedet, minthogy késöbb megbánd, hogy nem cselekedtél de tudtál volna csak nem mertél.


Tanácsom: Dobd ki a férjedet, utána a barátnődet. Te is egy gyönyörű nő vagy, megérdemled, hogy olyan férjed, és olyan barátnőd legyen aki tisztel, becsül, szeret. A legnagyobb dolog amit veszíthetsz a saját időd.

2020. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
33%

#35 "Kislányént ilyen házasságra vágytál? Miért nem akarsz boldog lenni, hm? "


Durva, de vannak olyan emberek akik élvezik ha hülyének nézik őket, megalázzák, kihasználják stb. A kérdező ékes példája ennek. 😒

2020. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Hmm. Az talán még egyik sértegető kedves embernek se jutott eszébe, hogy esetleg nem vagyok abban az élethelyzetben, amikor azonnal lépni tudnék. Ha csak magamat nézném, tudnék. De ha ezt most megteszem, a gyerekeim lesznek az áldozatok. Nem csak érzelmileg. Nem egy idióta csicska nő vagyok, aki élvezi ha etetik vele a szart. Anya vagyok. És elsősorban őket kell néznem. Aztán jövök én. Ők nem látják és nem érzik az én tyúkszaros életem problémáit, azt sem tudják, hogy az apjuk mekkora tróger. De ha ez jól esik, nyugodtan dobáljatok ti is a szarral, az talán boldoggá teszi a ti tyúkszaros életeteket. A többi kommentelőnek, akik valójában segíteni akartak azzal, hogy elmondták, ők hogy látják a barátnőt ebben az ügyben, nekik viszont köszönöm a segítséget.
2020. jan. 5. 18:15
 38/47 qkker1 ***** válasza:
64%

"Hehe... A barátnőd egy ribi, a férjed egy hűtlen kurafi, te pedig nem látod a fától az erdőt."


Vagy kitakarja a vagyon!

2020. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Nem nyertél.
2020. jan. 5. 21:18
 40/47 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nuku vagyon. Ami van az hitelből. Gondolom a kérdező a megfelelő anyagi háttér hiánya miatt nem tud lépni. Még azt is el tudom képzelni, hogy nincs saját keresete, a férje tartja el és emiatt marad ott a gyerekekkel. Egyedül nem tudná eltartani őket.
2020. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!