Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek hogy esne, ha a gyerekk...

Nektek hogy esne, ha a gyerekkori barátotok nem hívna el az esküvőjére?

Figyelt kérdés

Nyolcadik osztályig voltunk osztálytársak, meg legjobb barátnők is, sokszor összejártunk. Miután elkerült másik suliba akkor csökkent a találkák száma, de ha összefutottunk valahol akkor nagyon jókat beszélgettünk (nem egy nagy városban lakunk, előfordul, hogy az ember akarva akaratlanul találkozik a másikkal).

Nem bántottam meg semmivel, ő se engem, nem mondtam semmi rosszat (miért és mit mondtam volna?). Nem gondoltam volna, hogy kihagyna a nagy napjából, de ezek szerint mégis. Más közös barátunkat se hívta meg, szóval nem én lennék az egyetlen, de van olyan akivel még annyira se tartotta a kapcsolatot, mint velem mégis ott lesz.


2020. márc. 7. 09:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

biztos léteznek fontossági sorrendek az életében. én is csak a facebook-os képekről vettem tudomást arról, hogy összeházasodott a barátnőjével a hasonló barátom. mi még középsuliban is évfolyamtársak voltunk, tehát lényegében még ott is napi szinten találkoztunk, beszéltünk.

az ottani osztályából ismerte meg a barátnőjét is, illetve osztálytársait is hívott meg onnan, annak ellenére, hogy leginkább cikizték őt non-stop.


nyilván én ettől függetlenül nem problémázok ezen, az elmúlt 1-2 évben nem is nagyon beszéltünk, ő elköltözött másik városba, majd visszajött...én nem rágódnék a múlton ennyire.

2020. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Más az, ha összefutottatok valahol és jókat beszélgettetek, és az, ha vannak olyan barátai, akikkel napi, heti szinten beszél/találkozik/tartja a kapcsolatot. Te már nem a barát kategória vagy.
2020. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!