Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megutálnak a haverjaim és...

Megutálnak a haverjaim és idegbeteget csinálok belőlük mert rossz vagyok egy játékban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hagyjam ott őket? Másfél éve a barátaim az interneten, de már mindannyian "utáljuk egymást" és rosszul vagyunk egymástól. Másfél éve minden nap 10+ órákat beszélünk és játszunk különböző játékokkal. Viszpmt van egy játék ami a fő játékunk, és abban nem hogy fejlődtem volna, inkább rosszabb lettem sokkal, pedig azzal tényleg minden nap 4-5 órát játszunk. És már gyűlölnek érte. Egyszerűen nekem ég a pofám, amikor játszunk. Egyszerűen olyan hibákat vétek, amik miatt élvezhetetetlenné teszem a játékunkat. Pedig szeretnénk jó játékosok lenni, versenyekre járni, ha már az életünket a gép előtt tötltjük, legalább kis pénzt nyerni vele. De nem lehet, mert olyan idegbetegek tőlem, ordibálnak velem, a földig szidnak, halálomat kívánják.... MInden este hajnali 3-kor végzünk és rosszul vagyok, hányingerrel és 200-as pulzussal megyek aludni. Rossz érzés másnap feljönni hozzájuk beszélni vagy játszani, de alami miatt függője vagyok a mérgező társaságnak és a megalázásoknak. Sírhatnékom van, pedig csak 1 gombnyomás lenne leválnom. De ha leválnék, senkim nem maradna. 20 éveseket már nem találok, akik nyíltak új emberekre, mindenhol zárt társaságok vannak. De ez sem jó, hogy mindenki üvöltözik mindenkivel és mindenkinek 200-as szívverése van a másiktól. 10-en üvöltözünk egymással, és szidjuk a másikat. Mint az állatok. Hagyjam a fenébe az egészet? Vagy maradjak, ha úgy sincs más?

2020. márc. 18. 00:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
csak azt nem értem, hogyha tényleg nem vagy benne jó, akkor minek húzod őket? az összes négy legjobb barátom iszonyúan jó játékos, nekem az egérrel helyes gombbal klikkelni is nehézséget okoz, éppen ezért ha játszunk is együtt, azt hobbiként, tét nélkül, de ranked matchekbe nem megyek be velük, nem akarom elcseszni a statisztikáikat.
2020. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

Figyu én is kockulok, igaz most már inkább vállalkozásban utazok s élvezem.


Anno top 10-es voltam 2 MMORPG-ben is.


Egyiken 4év másikon 3év.

S ez nem úgy, mint a nyomiknál "2éve játszok..." Majd kiderül hébe-hóba...

A-a , napi szinten tartva a maxot 👌


Aki nem állta a helyék dobtam friend-ből és a csapatból is.


Sose szerettem, ha hátráltattak s az a csapatnak se jó.


Ahogy tapasztalhatod.


Valaki annyit se tudott megcsinálni, hogy egy helyben álljon, amikor idő van...

Nemhogy a pálya/boss megöléséhez a taktikát csinálni.


Nekem akkor pattant el az agyam, amikor szájhős volt az egyik...

Észrevettem nem csinálja az orb block-t se.

3 ember feladatát csináltam egyedül.


Loot osztáskor roll megy, amint s olyan ember dobott nagyot, aki helyett csináltam a dolgokat...


S ment a hiszti, hogy jár neki.

Mondom: tényleg?


Beküldtem discordba a videómat.


Még mindig úgy gondolod, hogy igazad van?


Felháborodva kilépett, nem izgat.


Ha tudod, hogy valami nem megy hagyd.

Magadat is lejáratod s másokat ingerelsz.


Barátkozni pedig lehet ugyan úgy...

Csak az emberek zöme életképtelen a barátkozás/kommunikáció terén.


+ Game mellett a real képességeidet csiszold, mert különben az életben is alul fogsz maradni, ha nem ismered meg önmagad és képességeid.


Játékban is gáz, ha valaki saját karakterét se ismerni s nem tudja kihozni a maxot vagy legalább a jó teljesítményt.


Ugyanez igaz a real life-ra is.

😁👌


Ismerd meg önmagad.


A valóságbeli "karaktered" ismerete pedig ezerszer fontosabb.


Vagy rájössz vagy nem.


Volt pár ember, akikkel duót, triót alkotva állatkodtunk.

Egyik megkérdezte tőlem:

Nem érzed, hogy sok felesleges időt ölsz játékba?


Ez az érzés volt benne.

Válaszom: napi átlag 3 órával lazán tartom a maxot, mert tudatosan ésszel csinálok mindent s nem is maradok le semmiről.

+ Nem mindegy az, hogy elfilmezem vagy játszom az időt?


Sőt film alatt csak zombi az ember, míg játékban logika, reakció, taktika stb van.


A kivételes napok pedig jók voltak.

Pl pvp 6v6 100 win bedarálása event miatt.

Akartam a skint.


Ha realban elmennél mellettem, meg nem mondanád, hogy :

kocka vagyok

vállalkozó

grafikus

szobrász

tetováló

fodrász (de csak már ismiknek, nem szerettem a pletyis női réteg vendégeket)


S a barkácsolást is szeretem és sportolok.


27/N 👌

2020. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12# önfényezésből jeles ;) "elmennék melletted, hidd el, hogy látszódna :D"

Nagyot lendítettél a kérdezőn, köszi minden szóért :D

2020. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

12#

"Ha tudod, hogy valami nem megy hagyd."


Nem mindenki veszi véresen komolyan a játékokat, sőt a legtöbb embernek csak a szórakozásról szólnak.

Én például war thundereztem. A repülőkkel jó voltam, szinte minden menetben a lista tetején álltam, sokszor volt, hogy még magasabb szinteken is dupla annyi killem volt, mint az egész csapatnak együttvéve. Viszont a tankokhoz nem értettem, mégis tankoztam, mert élveztem.

Repülőzéskor sem kaptam idegbajt, ha valaki bénázott, véletlenül rammolt, esetleg a saját csapattarsam meglőtt, mert fel tudtam fogni, hogy ez csak egy játék és nem történik semmi, ha meghalok benne.

Szeretem a stratégiai jákékokat is, viszont abban tényleg nagyon béna vagyok. Általában a legkönnyebb módban is küszködök, de élvezem. Sokszor az a vége, hogy rengeteg dolgot átírok a játékban(végtelen pénzt, végtelen számú embert, 10-100×-os támadási as védekezési erőt a katonáimnak...stb), és szimplán csak elfoglalom a világot, és jól szórakozom közben.


A legundorítóbb fajta a hozzád hasonló játékos. Miattatok játszhatatlan WOW és a lol is. Azt hiszitek, hogy mindenki olyan, mint ti, hogy a sz_ros kis játékukon kívül semmi sikerélményük nincs, ezért leugattok mindenkit, aki még tanuljz a dolgokat, esetleg hibazik. De én mindig jót röhögtem, amikor láttam, hogy ha nem sikerült egy-egy boss, az nektek olyan volt, mintha a való életben is meghaltatok volna. Ott sipákoltok, sírtok, meg örjöngtök a chat-ben, mint az óvodások. Röhejes, hogy felnőtt emberek így tudnak viselkedni egy játék miatt.

2020. márc. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nagyon szépen leírtad az én gondolataimat is. Szintén olyan játékos voltam, aki csak a szórakozásért csinálta. Meg is őrültem volna napi 3 órát a gép előtt. (Van hogy eltöltök ennyi időt a monitor előtt de nem mindennap) Muonline-al játszottam. Úgy volt megcsinálva a játék hogy kezdő szinten csak egy darabig élvezetes, utána nagyon hosszú ideig unalmas, amíg fel nem fejlődsz oda ahol újra érdekes. Ehhez be kellett volna társulni a nagyok közé, és tényleg egy napi minimumot tartani. Abba is hagytam, mert nekem ne egy játék ossza be a szabadidőmet. Nem fogok az eventek előtt csücsülni szorgalmasan várakozva, mint a diákok 7:50-kor az iskolában.


Amúgy jó volna egy olyan mmo, ami szórakoztató annak is, aki nem akar olysn sokat játszani.

2020. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bizony jó volna!

Undorító, hogy mindig csak bizonyos idő múlva fog történni valami, soha sincs elég (nevezzük)pénzed, ez és az a dolog csak ennyi óra-nap múlva lesz kész-használható stb...

Meg ezek a minimumok...

Öljél ennyit, rakj be ennyit a közösbe, játsz ennyi órát stb.

Miért ?

Nem lesz tőle egyáltalán élvezetes a játék, a "nagyok" a kockák, meg mindig okoskodnak, kijavítanak, az internetről leszednek "oktató videókat", hogy Te hogyan csinálnd... Szuper!

De hol marad a játék, s az élvezet ?

És ahogy írtátok, tele van idegbeteggel :D

Semmi jó élmény nem lesz pár nap, pár hét múlva, mert ezek mindig ezt csinálják, ezek mindig előfordulnak.

Unalmas, és undorító, és unintelligens (hogy meglegyen a 3db u :D)


Olyan játékba még nem voltam, hogy játsz szabadon.

Élvezd, nem gáz ha meghalunk.

Mindenhol csak szövetség, meg hasonló sz.-ságok.


Ha valakinek van kedve, egy "laza szövetséget" csinálni, ahol NEM gáz, ha jól érezzük magunkat, akkor szóljon, örömmel csatlakoznék, hiszen, emiatt nem játszok semmi ilyesmivel.

Max. io-s játékokkal :D

A gilisztással, meg a helikopteressel, stb :D

2020. márc. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

gondolom nem 140 kg-osan születtél, hanem évek alatt szedted fel. lefogyni se egy nap alatt fogsz... de ahogy írtad, ha 4 évig tart, akkor ha minél előbb nekiállsz, annál hamarabb sikerül.

és utána lesz önbizalmad, mehetsz bulizni, szerezhetsz normális barátokat, barátnőt. aki csak a gép előtt fekszik egész nap, éjjel, már eleve sokan elítélik, lustának gondolják, stb. ezért változz, menj el kirándulni, túrázni, biciklizni és folyamatosan legyen része az életednek a mozgás. nem kell egyből drasztikus diétába kezdeni. de így biztos nem fogsz normális társaságot találni

2020. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!