Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Léteznek olyan heteroszexuális...

Léteznek olyan heteroszexuális férfiak, akik különösebb gond nélkül haverkodnak egy meleggel?

Figyelt kérdés

Rengetegszer kaptam már előitéletességet, távolságtartást, levegőnek nézést, miközben egy tök normális, átlagos srác vagyok, és nem pedig valami perverz kéjenc, mint akinek hiszik a magamfajtát...



30F



2020. ápr. 14. 22:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Léteznek, de sajnos nem vagyunk egyformák.
2020. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Eddigi válaszolók: mindenkinek köszönöm! Aki érez magáában esetleg késztetést, az irjon privátban, mert szeretnék elfogadó hetero barátokat, haverokat ... persze egy barátsághoz sok minden kell, de ha nem érzel rá sürgető késztetést hogy lezuhannyozzál, lehetőség szerint hypós vizben, miután kezet fogtál velem, vagy szóba álltál, az már jó kiindulási alap... sokan igy vannak a melegekkel...
2020. ápr. 15. 11:21
 13/28 A kérdező kommentje:
#10, nem skatulyázok, csak az eddigi tapasztalataim alapján a férfiak sosem néztek szimplán EMBERNEK. Vagy a "gyanús" rácot látták, bennem, akitől 10 lépés távolság, vagy, ha barátkoztak, végül mindig kiderült, hogy ők maguk is biszexek voltak, és rám mozdultak végül. Én meg ebben nem vagyok partner, mert egyrészt kizárólag a szerelmemmel, párkapcsolatban szeretkeznék, nem vagyok a kalandok embere, másrészt úgy hiszem, ha valaki biszex, akkor az éljen a lehetőségével, hogy normális, közmegbecsülésnek örvendő, előre mutató magánélete lehet, felesége, gyereke, és nem venném a lelkemre, hogy miattam válassza a nehéz, nyomorúságos, boldogtalansághoz vezető meleg utat. Kettős életben meg őszinte lelkű, vallásos gondolkodású emberként végképp nem lennék partner...
2020. ápr. 15. 11:28
 14/28 A kérdező kommentje:

nagyon szeretnék hobbiszintű hétvégi focihoz, kondihoz, teniszhez, lábtengóhoz, viváshoz partnert

nagyon szeretnék túrázáshoz, kiránduláshoz partnert

nagyon szeretnék gondolkodni, értelmes dolgokról dumálni, érdekel a csillagászat, vallástudomány, történelem, humántudományok. Reál tudományokban jártas embert csodálattal hallgatok, de hozzászólni a témához nem birok.

Szeretek viccelődni, zeretem az igényes humort, a szóvicceket, a morbid humort, a helyzetkomikumot. Aki ezekre vevő, azok szerint jó humorom van.

A szexuális és altesti humort viszont nem tartom viccesnek, sem a trágárságot, vagy mások gúnyolását.


Kb. ilyen vagyok, meg persze még rengeteg minden, de talán ezek barátkozás szempontjából a legfontosabb infók.

2020. ápr. 15. 11:45
 15/28 A kérdező kommentje:
#10 jellegű érzékeny, kedves pasikkal is szivesen barátkozom, csak ott necces, hogy esetleg tényleg beleszeretek menet közben, akaratlanul is, és akkor természetesen búcsút kellene inteni egymásnak.
2020. ápr. 15. 11:48
 16/28 anonim ***** válasza:

15: Ez megtörtént velem, miniben. ^^


Nagyon szeretem az ARPG stílust és éppen publikoztam nemzetközi játékostársakkal. (Sokkal jobb partyban játszani :P)

Elsütöttek egy obszcén, kirekesztő szösszenetet. Nem voltak türelmesek a többiek a negyedik sráccal én meg kikértem magamnak és szépen le is írtam a nemtetszésemet, hogy a melegséggel nem illik poénkodni, meg úgy 'en bloc legyenek már türelmesek... (Igen, szoktam szósölvorriőrködni, mert nem tudom megállni, hogy ha bunkók) A negyedik tag rám írt privátban, hogy nagyon kedves voltam, hogy kiálltam a meleg "poén" ellen. Ki is léptünk és privátban írogattunk úgy sacc/ 1-1.5 óráig. :D Hogy én mennyire szimpi vagyok neki és szívesen megismerkedne meg minden. Kiderült, hogy a srác meleg volt. ^^

Mondtam neki, ha esetleg magyar honban jár a közeljövőben, akkor nagyon szívesen sörözök vele barátilag, tök szomorú volt, hogy hetero vagyok. :( :)


Amúgy milyenek (ha vannak, persze) a tapasztalataid meleg társkeresőkkel kapcsolatosan?

2020. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Nem igazán vannak. Mindössze egyet ismerek, de arra is ötévenként egyszer regisztrálok föl, aztán, miután belátom, hogy úgyis reménytelen rátalálni a szerelemre, vagy belefutok valami kiéhezett kéjenc egyénbe, törlöm magamat...


Nem az én világom. Hetero férfiak között érezném jól magamat, haverként, barátként is, de szerelmes is eddig még mindig hetero srácba lettem (2-szer életemben), persze viszonzatlanul.

2020. ápr. 15. 15:24
 18/28 anonim ***** válasza:

17: Ohh, sorry, valahogy gondoltam, hogy nem jött be annyira a társkeresős rész. :( Maximálisan átérzem a viszonzatlan szerelmes részt. :(


De fel a fejjel, ki kell bírni ezt az elbaltázott helyzetet és utána újult erővel akár oda is visszaregizni (meg nyitott szemmel járni élőben majd!), HÁTHA jön a tuti! ^^

Én is leszedtem magamat még a "dili" előtt, kicsit besokalltam, volt jó pár randim, meg próbálkozásom, de én voltam a hülye, hogy szakítottam, ezért is szedtem le magamat, mert észrevettem, hogy mentálisan nem vagyok még kész a dologra, csak pusholtam azt, így fair, nem akarom senki idejét feleslegesen rabolni...


Kitartást, drukkolok! :)

2020. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm, rendes tőled, de nekem már nincsenek illúzióim. Meg tudod, igy 30 fölött az ember már ha kényszerből is, de megszokja a magányt, a szingli életet, és ilyenkor máregyre inkább mérlegre kerül, hogy valóban hiányzik-e nekem, hogy valaki belemásszon a jól megszokott életembe...


igy lesz egy egészésges, szeretetet adni-kapni vágyó emberből magának való aggastyán... Csak mert nem kapott esléyt. Ez ilyen.



Ami inkább fájó, zavaró, az a barátok, haverok hiánya, hiszen igy se párkapcsolat, se haverok, se együtt tölthető szabadidős programok, hiszen nincs kivel.

A kettő együtt már nagyon nyomasztó.

2020. ápr. 15. 15:49
 20/28 A kérdező kommentje:
Én gyakorlatilag meg sem érzem a kijárási tilalmat, vagy hogy bármi változott volna körülöttem, mert az elmúlt 10 évem minden napja pontosan úgy telt, mintha karanténban éltem volna. Ez van.
2020. ápr. 15. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!