Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Léteznek olyan heteroszexuális...

Léteznek olyan heteroszexuális férfiak, akik különösebb gond nélkül haverkodnak egy meleggel?

Figyelt kérdés

Rengetegszer kaptam már előitéletességet, távolságtartást, levegőnek nézést, miközben egy tök normális, átlagos srác vagyok, és nem pedig valami perverz kéjenc, mint akinek hiszik a magamfajtát...



30F



2020. ápr. 14. 22:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem látod a jövődet fényesen, ez nem jó. :( Az a baj, hogy hagytad lehúzni magadat és szépen ott is dagonyázol abban a lelkileg megtört állapotban.

30 éves vagy! Előtted még az élet, héééjjj! :)


"nem kaptam esélyt" JAJJJ megőrjítesz! :P

NEM!!!! NEM TE nem kaptál esélyt, hanem saját magadat vágod el az esélyek elől! :P Csak is rajtad múlik, hogy egy adott helyzetben, hogy döntesz. Változtatni sosem késő, először fejben kellene a higiéniát rendbe raknod és ha ez a sz*r elmúlik, akkor tessék visszarakni magadat a társkeresőre, szépen megfogalmazod amit itt, hogy CSAK is komolyat szeretnél, nem kalandozol és majd IRL is szépen eljárogatsz társaságba/rendezvényekre. (tudom, most meh)


Addig hajrá! Tessék csak ön-fejleszteni magadat. :P

Uff. :)

2020. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
(ja igen, most már látszik a nevem, én voltam visszafelé is, nah. xD )
2020. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

21 eves korom óta, amikor előszor regisztráltam, mindig is csak ilyen bemutatkozókkal voltam fenn. Az egyetlen "eredményem" egy 2 hónapig tartó kapcsolat lett, egy nárcisztikus pszichopatával, aki egy normális ismerkedést követően minden létező módon megalázott majd lecserélt.


ha gondolod, szivesen elküldöm neked privátban a bemutatkozómat. Akinek (nem melegnek, vagy nem párkeresési célzattal, csak hogy mondjon véleményt róla) eddig mutattam, mindig az volt az első kérdése, hogy hogyan lehetek még egyedül. De ha élesben felteszem, a kutyát sem érdeklem, holott állitólag átlagosan jóképű vagyok mellé...


szóval, igy megy ez, ott mindenkinek csak a szex kell. ennyi.


A heterok között meg... 80% csak a tömény, arctalan lenézésre képes, meg se akarja ismerni, hogy miyen ember vagyok, ott elakad, hogy esetlen nem vagyok hetero.


Én nem tudom, annyira nagy az egójuk, annyira önhittk, hogy azt hiszik, ha valaki meleg, akkor rögtön személy szerint ŐRÓLUK fantáziák, és személy szerint ŐVELÜK akar kezdeni? Csak mert ők képtelenek a nőkhöz hátsó szándék nélkül közeledni???



áhhh

szánalmas az egész

2020. ápr. 16. 15:23
 24/28 anonim ***** válasza:

Nagyon a melegség köré fonod a gondolataidat. Amikor valaki "levizsgázik" előtted vagy tesz olyan valamit amiben megbecsült lesz a szemedben, akkor nem a szexuális hovatartozása a lényeg, hanem, hogy milyen (a személyisége) ember, nem? :) Szerintem butaság erre kihegyezni a dolgot. :)


Volt pár rossz tapasztalatod, nekem is voltak, mindenkinek voltak, de én igyekszem nem általánosítani, mert akkor minden nő hűtlen lenne, érzelmileg és spiri szinten is kissé elhanyagolt lenne, ésatöbbi. Dőreség, egyszerűen még nem találkoztál olyannal akivel igazán passzolsz, tovább kell keresgélni, próbálkozni, NEM FELADNI. Ha én sem teszem közel 42 évesen, akkor neked sem kellene. :P

2020. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

42? Jéé! Stilusodból, meg a néha beleszőtt angol informatikai kifejezésekből, - amit néha csak kapizsgálok, hogy mire gondoltál éppen - kb. 17-nek saccoltalak :D

megleptél


Nem, félreértesz! Én nem fonok mindent a melegség köré, egy magamfajta ember, aki melegnek született DE vallásos hetero férfiként igyekszik élni DE lélekben nő, városi DE vidéki gyökerekkel, értelmiségi DE paraszti felmenőkkel, és még sorolhatnám tovább... egy ilyen ember nem is lehet szűk látókörű, vagy előitéletes.

Viszont mindenhonnan kilóg.


Amiket leirok, azok nem belső frusztrációk, hanem kivülről jövő pofonok, kirekesztések, tapasztalatok, nem a saját korlátoltságom, hanem a másoké...

2020. ápr. 16. 15:43
 26/28 anonim ***** válasza:

Hééékááás, nem vagyok 17!!! 18-20 közé tettek eddig név nélkül!!!

[link]

:D


"Amiket leirok, azok nem belső frusztrációk, hanem kivülről jövő pofonok, kirekesztések, tapasztalatok, nem a saját korlátoltságom, hanem a másoké..."


Mások korlátoltságán TE nem tudsz érdemben változtatni. (persze lehet, felvilágosítod és ha fogékony, akkor...)

Viszont azt tudod szabályozni, hogy ezt mennyire szívod mellre, mennyire emészted rajta magadat, mennyire lesz mentálisan ott az a kis légy aki kőrözget és idegesít. Ha ráfeszülsz a dologra, akkor persze, hogy bosszantani fog.

Kérdés tehát az, hogy mennyire engeded be az életedbe ezt a negatív és káros gondolkozást. Mert ha nem, akkor értelemszerűen jobb lesz, szvsz. :)

2020. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Te ilyen tipikus homofób meleg vagy "jajj, én nem barátkozok melegekkel mert az nem az én stílusom, de a heterók fogadjanak el". Mintha lenne egy olyan stílus, ami igaz az összes melegre...


A legjobb barátom heteró. Szóval lehet ilyen barátságokat kialakítani. De én se azzal kezdtem, hogy meleg vagyok, és fogadj el, mert én azokat nem fogadom el, akikkel egy körbe tartozok.


Azt mondod, nem hazudsz, mert tisztázod az elején, hogy meleg vagy. De azt is mondod, hogy próbálsz "heterós" életvitelt élni. Na elmondom, milyen a heteró életvitel: az, hogy csajokkal szexelsz. Ezt pedig te a büdös életben nem fogod tudni szívvel csinálni, úgyhogy ezzel a "úgy élek, mint egy heteró", csak magadat vered át. Magadnak hazudsz, ami még annál is rosszabb, mintha másoknak hazudnál.


A vallásosságot meg ne hozd nekem fel, én is hívő ember vagyok. A különbség viszont az, hogy a vallásosság neked csak egy ürügy, egy eszköz arra, hogy utáld, aki vagy. Hogy ne éld meg, aki vagy.


Hidd el, ha belül rendbe tennéd ezt a homofóbiát, és a korrektség és vallásosság álcájába bújtatott önutálatot, akkor sokkal könnyebben találnál barátokat. Heterót is, meleget is, biszexuálisat is.

2020. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Arra is kíváncsi lennék amúgy milyen a heteró öltözködés... nekem vannak heteró és meleg haverjaim is, és érdekes, nagyjából ugyanazokon a helyeket vásárolnak, és ugyanúgy öltözködnek. Durva internalizált homofóbia lehet benned, ha még az öltözködést is szexualizálod, és azzal is azt bizonygatod, hogy nem vagy az, ami.
2020. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!