Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet kezdeni olyan...

Mit lehet kezdeni olyan emberrel, aki nagy dobra veri a szülenapi bulikat?

Figyelt kérdés

22 éves elmúltam.

A minap felhívott a haverom, aki szintèn ennyi idős, hogy valamikor nyáron, (nem tudom mar a pontos időpontot) vegyek ki kèt nap szabit, mert az egyik közös haverunknak lesz a születésnapi bulija. Mondtam neki, hogy ezért biztos, hogy nem fogok kivenni szabit meg eleve nem értem hogy minket két napokat rendezni, lagzi nem szokott eddig tartani. Mondtam neki, ha péntekre vagy szombatra szervezi akkor szívesen elmegyek, de akkor sem két napra. Aztàn megkaptam, hogy ennyire szarok bele a társaságba, bezzeg mikor nekem van születésnapom, akkor ők is eljöttek.

Èn soha nem szoktam könyörögni senkinek, megértem, ha valakinek dolga van vagy más programja van.

Amikor neki volt a születésnapja, akkor is össze vesztünk, mert kedden felhívott, hogy ő pénteken tarja a születèsnapját, mondtam neki, hogy màr van programom ès megkaptam, hogy ő neki egyszer van születésnapja egy évben.

Mindenből világra szóló bulit akar csinálni.. nyár záró buli, szilveszter, születésnapok. Az a màniàja, hogy béreljünk ki valami helyet.

Mondtam neki, hogy én már felnőtt ember vagyok néha benne vagyok egy jó buliba, de nekem nincs arra se kedvem se energiám, hogy minden héten bulizzak.



2020. máj. 1. 12:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ilyen, ha valaki nem akar felnőni. El fognak kopni ezek a barátságok, lesznek mások. Velem is így volt, szerencsére, megőrülnék, ha még most is heti szinten hivogatnának bulizni. 28/N
2020. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nyilvan zsizseg a vere es szeretne ha a baratai is ezen a hullamhosszon mukodjenek.

Anno en egyik legjobb baratnom mar azon is betudott ragni ha hetvegen nem volt kedvem bulizni. Nem kell ebbol ugyet csinalni es akkor nem lesz ugy. Mondd hogy ket napot nem tudsz most erre aldozni de szivesen mennel. Ha nem mennel szivesen mert faradt vagy, stb azzal sincs gond. De legalabb te ne vigyel erzelmet abba amit o eleve erzelembol tesz. ;) fogadd el hogy pikkel most rad. Nem lehet minden helyzetbol csak kizarolag jol kijonni, foleg ha mas az elvaras, igeny. :)

2020. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Még fiatalok vagytok. Majd átalakul a fontossági sorrend, kinél előbb, kinél később.

Én 30 éves vagyok és egyáltalán nem volt igényem a 30. születésnapom megünneplésére sem. Ellenben van a nagy baráti társaságunkban olyan, aki szintén ilyen idős és minden hónapban tartanak valami bulit. Az ő szülinapja, az ő névnapja, a párja szülinapja, a párja névnapja, mikulás buli, karácsonyi buli, halloween, nyárzáró, nyárnyitó, tavaszváró, húsvéti, blabla... Értelemszerűen ha lenne ennyi szabad szombatunk sem fordítanánk ennyi időt ivásra, bulizásra, szórakozásra. Nagy a baráti társaságunk, a családunk is országszerte, ígysem ülünk itthon sosem hétvégente, vagy ha még is, az általában már megváltás.

Őszintén szólva nem érdekel, hogy mit gondolnak. Érezhetően kevesebb helyre hívnak minket egy ideje és azokra általában el is megyünk, de ennél többre nincs igényünk. Amúgy is utálom, ha valaki ünnepelteti magát. Ha meg egyenesen kötelezővé akarja tenni a jelenlétet, akkor már csak azért sem.

2020. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!