Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lenne a helyes, mondjam el...

Mi lenne a helyes, mondjam el vagy vigyem a sírba?

Figyelt kérdés

Volt egy baráti kapcsolatom, ami elég csúnyán ért véget. Nincs bennem bosszúvágy mielőtt bárki ezt gondolná, egyszerűen csak a lelkiismeretem nem hagy nyugodni.


Szóval a történet. Egy elég hosszú barátságról beszélünk, teljesen random találkoztunk körülbelül egy éve. Eleinte nagyon megkedveltem, különleges személyisége volt. Nincs mit tagadni belezúgtam. Aztán csak későn derült ki, hogy baratnője van és ő nem úgy közeledik felém mint én. De egy kis idő múlva teljesen megváltozott minden. Jött egy pont amikor már annyit tudtunk a másikról, hogy mindkettőnkben erős lett a kísértés és lefeküdt velem. Ezt követően körülbelül hetente találkoztunk és nem volt olyan alkalom, hogy ne lett volna több. Szóval kialakult egy barátság extrákkal kapcsolat míg neki barátnője van jelenleg is. Megértem, hogy nem voltam elég jó ahhoz, hogy egy biztos dolgot feláldozzon azért, amit tőlem kap, és megtartottam a titkot mivel a barátomnak tekintettem és nem akartam rosszat. Véget ért ez az egész úgy egy hónapja. Még mindig együtt van a lánnyal, és mit sem sejt szegény. Emiatt egy hatalmas bűntudat van bennem. Nem akartam szeretővé válni, mégis az lettem. A napokban elgondolkoztam azon, hogy el kellene mondanom neki, ugyanis ismerem a lányt is. Buliztunk együtt párszor és minden egyes alkalommal, mikor a hűség szóba jött egyszerűen szégyelltem magam. De belezúgtam a srácba és nem tudtam tiszta fejjel gondolkozni. Ma már nem tudom mit tegyek. A lelkiismeretem azt súgja, hogy az igazság fontos, viszont lehetnek a srác kezében olyan dolgok, amikkel keresztbe tehet nekem és ezt azért szeretném elkerülni. Szerintetek beszéljek a lánnyal vagy egyszerűen csak tegyek egy pontot a végére és zárjam le így a múltat?


Apró tény, azóta van egy elég komoly párkapcsolatom, szóval nagyrészt lezártam, csak a lelkiismeretem az egyetlen ami visszahúz.



2020. máj. 19. 15:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Mi a francert rugozol ezen a dolgon? Allitolag nem a bosszu hajt. Allitolag mar van uj kapcsolatod. Minek foglalkozol meg mindig a sraccal?


Szoljal ne szoljal? Mit ernel el vele? Mi ertelme lenne? Jobb lesz tole barkinek is?

2020. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
5# vagyok , elnézést kérek mert ez már másként fest . akkor ez nem gond , felejtsd el .
2020. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igazából.. aki kérdezte, hogy miért rugózok ezen.. Engem is csaltak már meg, és nekem jobb volt, hogy tudtam róla. Szerintem a csaj is gyanakszik. Ezért nem tudom. Nem akarok senkinek sem rosszat és hibásnak érzem magam.
2020. máj. 19. 18:27
 14/18 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meg mondd el, annak a lánynak joga van ahhoz hogy olyna kapcsolatban éljen ahol tényleg hűséges hozzá a barátja. Gondold el kitudja hányszor csalta már meg másokkal is. Mondd el neki
2020. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem az az érdekes ebben a sztoriban, hogy amikor összejártatok dugni, akkor nem volt lelkiismereted. Amikor te kerültél lapátra, akkor hirtelen kifejlődött benned az emberség és borítani akarod az egészet.


Szerintem ne avatkozz bele, kevered a lelkiismeretességet az önérzettel.


A pasi meg úgyis kefélget a nője mellett mást is, előbb-utóbb lebukik magától is.

2020. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
MONDD EL NEKI! hívd el kávézni , vagy egy nyugis helyre. A BArátja nem volt hűséges meg hasonlók.... Ne a te lelked bánja azt h belement. Voltam hasonló helyzetben , mondd el neki, de figyelmeztesd h sokkolni fog. Nem tesz jót senkinek ha nem mndod el. És ha eredetileg még haragszik is majd megbocsat a csajszi, csak bízz magadba , mi veszteni valód van ? semmi, úgyhogy hajrá <3
2020. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalásod, te nem szándékosan kevertél be. Azonban jobban járnál, ha a párkapcsolatodra forditanád az energiád. Sértődött vagy és foglalkoztad még téged az a tahó.
2020. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A lány helyében én örülnék, ha megtudnám. Inkább előbb, mint később. Hogy ne vesztegessem az időm egy ilyen emberre.
2020. jún. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!