Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem keres a legjobb barátnőm/m...

Nem keres a legjobb barátnőm/munka társam.Ha szomorú vagyok,megsem kérdezi hogy vagyok,pedig lássa rajtam.Itt a vége? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve ismerem,már az elején meglepően megosztottunk egymással mindent,amúgy mind a ketten zárkózottak vagyunk idegenekkel..


Neki is van családja,nekem is van,sokszor hívtam hogy vigyük le a gyerekeket a parkba,vagy jöjjenek el hozzánk,vagy üljünk be valahova ketten,vagy hasonló dolgok,de mindig volt valami kifogása.

Volt olyan is hogy rossz passzban voltam,látta rajtam és megsem kérdezte hogy mi a baj,egy másik munkatársam jött oda hozzám beszélgetni.. Itt lakik tőlem 10 percre.. Kicsit kellemetlen vele dolgozni,és rosszul esik hogy ennyire lódít rám..

Ha problémája van,oda megyek megkérdezem hogy miben tudok segíteni, vagy beszéljünk, de mindig a válasz az,hogy semmi..

de a lelkem mélyén úgy érzem,le kell zárnom ezt a barátságot,hogy új barátokat szerezzek majd a jövőben.. de nem tudom helyes e ez az érzés,gondolat. Előre is thx



#barátság #Szeretet, #Nem keres a legjobb barátnőm #Vége a barátságnak #Nem tudom mi a helyes #Munka társ,barátság
2020. júl. 26. 01:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a barátnőd. Nem is volt az.
2020. júl. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Neki te cdak egy vagy a munkatársak közül, lépj tovább.
2020. júl. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ő már elengedett téged, csak valamiért nem akarod észrevenni. Nem is értem, minek járkálsz a nyakára, csoda, hogy nem küldött el.
2020. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

A múltban esetleg nem volt közös pasi amit nem tudott megemészteni? Vagy azt hitte hogy pedig dehogy. Ha nem volt oka rá akkor mégsem volt olyan legjobb barátnő. Vagy valami lett vele lelkileg vagy csak szimplán eltávolodtatok vagy csúnyán hangzik de megunta. Ha meg sem próbálta beszélni ezt és te se akkor úgy nem egyszerű és kellemetlen a helyzet.


Azt érteném ha egy helyen dolgoztok és ennyi és a másik akarna ismerkedni de akivel akar nem akar azt tisztelni kell és nem nyaggatni látszólagosan szótlanul vagy szóval mert az a zaklatas tárgyköre. Munkahelyen és lakóközösségben is élnek egymás mellett emberek úgy hogy nem ismerik egymást és nem is kötelező egymást ismerni de nálatok volt barátság.


Szerintem ha szeretnéd tartani a kapcsolatot próbáld megbeszélni vele egyszer ha hárít hagyd és keress másik barátot. Vagy ha nem szeretnéd tisztázni vele és új barátot szeretnél keresni akkor a kérdés értelmetlen volt.


Mi nem tudhatjuk mi az oka lehet csak elhidegült, lehet hisz valamit rólad de az is lehet hogy van valami problémája amit nem akar megosztani veled. Ha megprobaltad tisztazni akkor tiszteld hogy nem akarja ennyi. Keress masik baratot.

2020. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
14, nem kell ehhez közös pasi. A kérdező nem veszi észre, hogy csak ő akar barátkozni. Egy darabig udvarias volt a kolléganő, de gondolom, megunta a nyomulást, ami érthető.
2020. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az történt, hogy eleinte szimpatikus voltál neki, azért beszélgettetek jókat, de ez a szimpátia egy idő után részéről elmúlt. Talán azért, mert túlzottan nyomultál, talán mas miatt, nem tudjuk.

El kell engedned, már így is elég kellemetlen helyzetbe hoztad magad a ragaszkodásoddal. Ne menj oda hozzá, ne kezdeményezz beszélgetést, ha ő szól hozzád, válaszolj minél tömörebben - de ne sértődötten! -, szóval tegyél meg mindent, hogy minél kevesebb közötök legyen egymáshoz. Pár hónap alatt túl fogsz rajta jutni.

A jövőre nézve pedig a tanulság, hogy ha eg, barátság kezdeti szakaszában az első programajánlatodra a másik bármilyen indokkal nemet mond, várd ki, amíg legközelebb ő kezdeményez! Ha valós volt a kifogás, hamarosan úgyis be akarja pótolni, ha pedig csak udvariasan hárított, akkor nem kell magadat a továbbiakban kellemetlen helyzetekbe sodorni.

2020. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Neki biztosan nem ugyanazt jelenti már a köztetek levő kapcsolat, mint neked. Nagyon nehéz és fájdalmas, de engedd el. Ha érdekelnéd, akkor keresne, érdeklődne. Lépj tovább. Ő úgy tűnik, ezt már régen megtette.

Nehéz, de tudomásul kell venni, hogy az emberek változnak. És változnak velük az emberi kapcsolatok is. Mindig jönnek más igények, más élethelyzetek, más prioritások. És ezzel szükségszerűen együtt jár az is, hogy idővel kevésbé legyünk másoknak fontosak. Igen-igen rossz érzés, de tudni kell elfogadni.

2020. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.

Így éreztem én is,de nem voltam benne biztos.

Nem volt közös pasi,férjnél vagyunk :) akkor romlott meg a kapcsolatunk először,mikor elmentek nyaralni a férjével tavaly,és mondta hogy olyan furcsán viselkedett a férje,majd hozzá vágta viccből,hogy lehet valamit csinált.. Utána elkezdett magába forduln,el lökött mindenkit maga körül..

Vannak még barátaim,de ő maga mondta,hogy olyan mintha lelki társak lennénk.. A nyaralás előtt keresett,irt,akkor még másik városba laktunk.. A férjével sem találkoztam ,csak idén.. Nem értem,de elengedem

2020. júl. 26. 11:05
 19/23 A kérdező kommentje:
Illene leültetnem, és elmondjam neki hogyan tovább,vagy csak hagyjam,ne keressem? Nem voltam még ilyen helyzetbe,ezért nem tudom.. Csak ha nem keresem,lehet ő keresne, és ezt végleg szeretném lezárni
2020. júl. 26. 16:39
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már békén szegényt! Erről nem kell elbeszélgetni. Ez volt-nincs. Lehet 2 év múlva újra keresni fog, de lehet soha. Engedd el.
2020. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!