Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem keres a legjobb barátnőm/m...

Nem keres a legjobb barátnőm/munka társam.Ha szomorú vagyok,megsem kérdezi hogy vagyok,pedig lássa rajtam.Itt a vége? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve ismerem,már az elején meglepően megosztottunk egymással mindent,amúgy mind a ketten zárkózottak vagyunk idegenekkel..


Neki is van családja,nekem is van,sokszor hívtam hogy vigyük le a gyerekeket a parkba,vagy jöjjenek el hozzánk,vagy üljünk be valahova ketten,vagy hasonló dolgok,de mindig volt valami kifogása.

Volt olyan is hogy rossz passzban voltam,látta rajtam és megsem kérdezte hogy mi a baj,egy másik munkatársam jött oda hozzám beszélgetni.. Itt lakik tőlem 10 percre.. Kicsit kellemetlen vele dolgozni,és rosszul esik hogy ennyire lódít rám..

Ha problémája van,oda megyek megkérdezem hogy miben tudok segíteni, vagy beszéljünk, de mindig a válasz az,hogy semmi..

de a lelkem mélyén úgy érzem,le kell zárnom ezt a barátságot,hogy új barátokat szerezzek majd a jövőben.. de nem tudom helyes e ez az érzés,gondolat. Előre is thx



#barátság #Szeretet, #Nem keres a legjobb barátnőm #Vége a barátságnak #Nem tudom mi a helyes #Munka társ,barátság
2020. júl. 26. 01:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Még így ismeretlenül is zavaró, hogy 11-kor elengeded, aztán megint itt kattogsz...
2020. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

De mit akarsz végleg lezárni? Nincs itt semmi lezárni való, nem vagytok barátok, hiába szajkózod. Nem is voltatok, hiába itt a "lelki társazás" meg egyebek. Egy időben többet beszélgettetek, most meg már nem. Ennyi.


Képzeld el azt a teljesen képtelen szitut, hogy te "leülteted őt" és elmondod neki a hogyan továbbot! Csak egy újabb kellemetlen helyzetbe hoznád saját magadat, mert ő nem gondol rád barátként, nem is fogja érteni, hogy te mit akarsz, sőt, alighanem még bolondnak is néz majd, hogy miről beszélsz.

Hagyd már azt a szerencsétlen nőt, ne légy ennyire erőszakos és fejezd be a drámázást.

2020. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ha ő keres, akkor eldöntheted, hogy reagálsz, tartózkodóan-e vagy nyitottan, de én a helyedben ebben nem reménykednék. Viszont kérlek, ne nyomulj rá tovább.

Hidd el, tapasztalatból beszélek, mert én voltam már a helyzetedben, és még rágondolni is iszonyú kellemetlen. Mondjuk az is igaz, hogy a saját káromon tanultam meg, hogy ilyet soha többet, és azóta nem tapadok senkire.

2020. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!