Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek vissza régi...

Hogyan szerezzek vissza régi barátokat ill. újjakat? Nagy barátszerző akcióba léptem (több lent)

Figyelt kérdés

1.Van 1-2 olyan ismerősöm akikkel gyerek korunkba elég jóba voltunk és még utána is de már nem beszélünk nem volt se vita se elköltözés semmi csak egyszerűen külön utakra fújt minket a szél és én ezen szeretnék változtatni mert hiányoznak a beszélgetések.


2.És vannak olyanok akiket pár éve ismertem meg másokon keresztül 1-2x találkoztunk (egy adott eseményen pl de 2-esbe még sose) viszont nagyon szimpatikusak és szeretnék velük barátkozni.


A baj ott kezdődik mind két esetben hogy amikor rájuk írok, vagy nem írnak vissza xy napig, vagy egyáltalán vagy pedig pár sort váltunk és utána abba marad a beszélgetés aztán megint nekem kell írni mert ők nem keresnek


Szívesen barkácsolok a közös ismerősökön keresztül ezt megtudták és ők is kértek tőlem valamit amit aztán ajándékba tudtak adni viszont a beszélgetés addig tartott amíg a részleteket megbeszéltük


A másik probléma hogy van olyan aki a közös ismerőssel se beszél nemhogy velem



Tehát mit csináljak hogy érdekesebb legyek vagy jobban megszeressenek, hogy érjem el hogy ők is keressenek?


Hogy lehet szinte a 0-ról barátságot kiépíteni?


27/L


2020. aug. 17. 14:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok a régi barátoktól semmit.


Egy nagyon jó gyerekkori barátom volt akit nagyon szerettem. Igazából igaz barátnak tartottam. Akiről már vagy 30 éve nem tudtam semmit nagy nehezen megtalaltam nagyon örült nekem érdeklődött hogy velem mi van de miután írtam választ már nem válaszolt. Tudomásul vettem!


Figyi ha nem reagálnak, ha a fejed tetejére állsz akkor se fognak. Szerintem lépj tovább!

2020. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Most mát biztos megfogadom a tanácsot köszönöm
2020. aug. 22. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!