Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tik sem kértek segítséget a...

Tik sem kértek segítséget a barátaitoktól, csak én vagyok ilyen "szerencsétlen" hogy szoktam?

Figyelt kérdés
Fura ez mert én szoktam. Jó mondjuk nem nagy dolgokat, pénzt nem kérnék, én ilyen kisebb dolgokat de abból szinte már minden barátomtól kertem nem is egyszer. Mondjuk hogy segítsen egy ügyintézésben amihez ő ért vagy ő már átment rajta. Leginkább ilyesmikkel fordulok a barátaimhoz. Viszont feltűnt hogy ők sose kérnek tőlem semmit, pedig lenne olyan amiben segítsegükre lehetnék de valahogy megoldják. Aztán én meg már kellemetlenül érzem magam hogy csak én kérek...
2020. dec. 28. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én sosem szoktam segítséget kérni. Nem akarom, hogy úgy érezzék, hogy kihasználom őket. Ha valamit egyedül nem tudok megcsinálni, akkor az ehhez megfelelő ember (nem ismerős) segítségét kérem. Például a fent említett ügyintézéskor, ha valamit nem tudom, hogy kell csinálni, akkor megkérdezem magát az ügyintézőt vagy az ügyfélszolgálatot, őket eleve ezért fizetik.
2020. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11. Ez nem olyan ügyintézés. Gondolom akkor a barátaim a családjukhoz fordul ilyen esetben 🤨
2020. dec. 28. 13:18
 13/13 anonim ***** válasza:
Dik ott egy tik
2021. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!