Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm elhanyagol...

A legjobb barátnőm elhanyagol egy fiú miatt. Mit tegyek? 17L

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a probléma merült fel a legjobb barátnőmmel a barátságunkban, hogy mióta szerelmes teljesen elhanyagol. Félre ne értsetek én nagyon boldog vagyok, hogy ő boldog , ráadásul én is biztattam, hogy vágjon bele ebbe az egészbe. Szóval az egyik szemem sír, a másik nevet. Végső elkeseredettségemben írok már ide, mert nem tudom hogyan lehetne jobb a kapcsolatunk és hátha ti is jártatok már így és sikerült megoldani valahogy. Szóval a lényeg a lényeg a mi barátságunk nagyon erős volt, bármit megtudtunk beszélni , bármilyen hülyeségről órákat beszélgettünk, nevettünk a semmin meg ilyenek. Imádtam minden egyes pillanatot, amit vele töltöttem( és nagyon úgy nézett ki, hogy ő is). Aztán jött ez a fiú a képbe, az eddigi 0-24 órás beszélgetésünkből az lett, hogy van hogy több napon keresztül sem beszélünk. Vagy leláttamoz vagy meg sem nézi és ez nekem eléggé rosszul esik. Főleg ha látom, hogy egyébként elérhető. Nagyon keveset találkozunk, főleg ugye a korona miatt is. Ha szomorú, sír és ír én egyszerre válaszolok neki és mindent megpróbálok bevetni, hogy jobb kedve legyen vagy csupán csak meghallgatom ,ha éppen azt szeretné. Én ott vagyok akkor is neki amikor a fiú megbántja , vagy ha a fiú lemondja a találkozót ( általában olyan indokkal, hogy fàj a feje vagy nincs kedve). Viszont én most egy elég nehéz időszakon megyek keresztül, és ha sírva hívtam, mert szükségem volt rá a válasz annyi volt Bocsi most nem érek rá. Mióta kavargat a fiúval szinte nem is lehet vele kommunikálni. Nekem nagyon fontos ez a lány és nem szeretném egy fiú miatt elveszíteni. Tudom ,hogy nyilván nem kell 0-24 Ben beszélgetnünk, mert a fiúval is szeretne lenni. Én ezt megértem, de azt nem hogy napokig és hosszú órákig ignorál, főleg úgy, hogy elérhető . Szóval a lényeg a lényeg, hogy nem szeretném elveszíteni őt. És mielőtt valaki írná, hogy féltékeny vagyok rá mivel fiúzik, a válaszom : nem. Nem vagyok irigy se, féltékeny se. Csak csalódott.

Kérlek adjatok valami tanácsot .

Előre is köszönöm a válaszokat.

És köszönöm, hogy elolvastad, további szép napot.

Egy kétségbeesett lány.



2021. jan. 2. 01:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%

#9 oké akkor csináld a drámát és zárd le. ha az jobb neked. aztán majd ezt végig csinálhatod az összes barátoddal, amikor nekik is lesz olyan időszakuk, amikor nem rád figyelnek.


nincs mit feldobni. semmi baj nincs. csak mással foglalkozik épp. várd meg míg lesz több ideje erre felé is.


Mindenesetre az jól lejön, hogy nem voltál még szerelmes.

2021. jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nekem is van életem külön és neki is. Mindkettőnknek vannak külön barátai, és vannak közösek is. Élem az életem. De az életem sokkal jobb , ha ő is benne van. Ha beszélgetünk, találkozunk és ha hülyéskedünk. Nem fojtogatóan ragaszkodok szerintem hozzá , hanem meghagyom neki a magánszférát. Tisztában vagyok vele hogy valahonnan “el kell venni “ az időt . De ha fontos neki a barátságunk, akkor ő is keresne, nem?:(

Tudom hogy sosem lesz olyan a kapcsolatunk mint régen, de én már annak is örülnék ha beszélgetnénk egy kicsit . Ma mondtam neki hogy holnap hívjon fel , erre a válasz az volt, hogy nem akar szembenézni magával, ezért nem akar . Hogy utálja magát, amiért ilyen a kapcsolatunk . Akkor miért nem alkalmazkodik ő is ha tisztában van vele ?

2021. jan. 2. 02:00
 13/25 anonim ***** válasza:
35%
#10 olyanokat írsz, amiből az jön le, hogy itt az derül ki, hogy ez nem egy barátság sacc. tök rosszindulatú olvasatai annak ami történt. "Jó voltál időtöltésnek", "Ha éppen nincsen más, akkor jó vagy te is.", "szerencsésebb lenne, ha szereznél magadnak egy igazi barátot," stb.
2021. jan. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

#12 azért utálja magát, mert te így reagálsz és nem azt mondod, hogy csinálja amit most kell és hívjon ha majd tud.


(mindenesetre feladtam :D)

2021. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is volt már kapcsolatom és mégis közben minden másra is szakítottam időt :)
2021. jan. 2. 02:04
 16/25 Argloss ***** válasza:
46%

"Ha szomorú, sír és ír én egyszerre válaszolok neki "

"Vagy leláttamoz vagy meg sem nézi és ez nekem eléggé rosszul esik. Főleg ha látom, hogy egyébként elérhető."

"sírva hívtam, mert szükségem volt rá a válasz annyi volt Bocsi most nem érek rá."


Nekem ebből semmilyen pozitív gondolatom nem lett 02:01. Nekem ebből az jön le, hogy a kérdező orrba szájba nyomul, a barátja meg akkor reagál, ha neki van szüksége valamire.

2021. jan. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Miért baj az ha mindig ott vagyok neki ha szüksége van arra , hogy valakivel beszélgessen? Felfogtam hogy nem velem tölti minden egyes percét. Nem is kell. De olyan rossz ember lennék, hogyha én is beszélni szeretnék vele , amikor nekem van rá szükségem?
2021. jan. 2. 02:10
 18/25 anonim ***** válasza:
70%

Egy beszélgetés akkor történik meg, amikor két ember beszélgetni akar. De most ő nem akar. Ha akkor akarom, hogy a másik beszélgessem velem, amikor nem akar, akkor persze, hogy csalódok.


De ha tényleg nagyon fontos dologról van szó, akkor meg valahogy jelezd neki. Ha pl meghalt valakid, akkor azt írd meg, hogy lássa, hogy rendkívüli helyzet van.

2021. jan. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Beletrafáltál, amikor azt írtam hogy sírva hívtam fel és azt írta nem ér rá, akkor egy rokonom halt meg. Pontosan tudta , hogy fontos volt nekem. Ennek ellenére inkább egy olyan emberrel beszélgetett, aki éppen boldog volt. Mert nem szeret szomorú emberekkel beszélgetni. Csak én úgy gondolom, hogy ha valakit a legjobb barátodnak hivsz, azt nem véletlenül hivod úgy. És nem csak akkor kell a másikkal lenni, ha az éppen boldog . Vagy teljesen rosszul gondolom?
2021. jan. 2. 02:23
 20/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem ezt nem gondolod rosszul. De ez más mint a szerelem szál. Ha tudta, hogy meghalt valakid, aki neked fontos, és mégis inkább mással beszélt, az tényleg nem túl jó dolog. Ez tényleg okkal bánthat.
2021. jan. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!