Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm elhanyagol...

A legjobb barátnőm elhanyagol egy fiú miatt. Mit tegyek? 17L

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a probléma merült fel a legjobb barátnőmmel a barátságunkban, hogy mióta szerelmes teljesen elhanyagol. Félre ne értsetek én nagyon boldog vagyok, hogy ő boldog , ráadásul én is biztattam, hogy vágjon bele ebbe az egészbe. Szóval az egyik szemem sír, a másik nevet. Végső elkeseredettségemben írok már ide, mert nem tudom hogyan lehetne jobb a kapcsolatunk és hátha ti is jártatok már így és sikerült megoldani valahogy. Szóval a lényeg a lényeg a mi barátságunk nagyon erős volt, bármit megtudtunk beszélni , bármilyen hülyeségről órákat beszélgettünk, nevettünk a semmin meg ilyenek. Imádtam minden egyes pillanatot, amit vele töltöttem( és nagyon úgy nézett ki, hogy ő is). Aztán jött ez a fiú a képbe, az eddigi 0-24 órás beszélgetésünkből az lett, hogy van hogy több napon keresztül sem beszélünk. Vagy leláttamoz vagy meg sem nézi és ez nekem eléggé rosszul esik. Főleg ha látom, hogy egyébként elérhető. Nagyon keveset találkozunk, főleg ugye a korona miatt is. Ha szomorú, sír és ír én egyszerre válaszolok neki és mindent megpróbálok bevetni, hogy jobb kedve legyen vagy csupán csak meghallgatom ,ha éppen azt szeretné. Én ott vagyok akkor is neki amikor a fiú megbántja , vagy ha a fiú lemondja a találkozót ( általában olyan indokkal, hogy fàj a feje vagy nincs kedve). Viszont én most egy elég nehéz időszakon megyek keresztül, és ha sírva hívtam, mert szükségem volt rá a válasz annyi volt Bocsi most nem érek rá. Mióta kavargat a fiúval szinte nem is lehet vele kommunikálni. Nekem nagyon fontos ez a lány és nem szeretném egy fiú miatt elveszíteni. Tudom ,hogy nyilván nem kell 0-24 Ben beszélgetnünk, mert a fiúval is szeretne lenni. Én ezt megértem, de azt nem hogy napokig és hosszú órákig ignorál, főleg úgy, hogy elérhető . Szóval a lényeg a lényeg, hogy nem szeretném elveszíteni őt. És mielőtt valaki írná, hogy féltékeny vagyok rá mivel fiúzik, a válaszom : nem. Nem vagyok irigy se, féltékeny se. Csak csalódott.

Kérlek adjatok valami tanácsot .

Előre is köszönöm a válaszokat.

És köszönöm, hogy elolvastad, további szép napot.

Egy kétségbeesett lány.



2021. jan. 2. 01:10
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Én tényleg próbáltam vele beszélgetni, de elég egyoldalú volt. Szóba jött, hogy nem tudja mit akar kezdeni a barátságunkkal. Szóval nem tudom, hogy ez most jó vagy rossz . Mert ha annyira baj lenne már csak teljesen ignorált volna, viszont ha fontos lenne neki akkor meg nem gondolkodna:(
2021. jan. 3. 01:30
 22/25 Argloss ***** válasza:

Megeshet, hogy ameddig döcögős a kapcsolata a szerelmével addig minden más nehézséget likvidálni akar az életéből és egy mentsük meg a barátságunkat lelkizés már nem fér bele az energiáiba.

Ez a barátság szerintem úgy tudna megmaradni, ha elfogadnád az egyoldalúságot egy időre, vagy háttérbe vonulnál és nem erőltetnéd ezt az egészet ameddig rendezi a gondolatait. Esetleg ha lenne neked is barátod és négyesben mennétek randizgatni az működőképessé tehetné a dolgot.

2021. jan. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ne facebookon v. hol írogass neki, hanem időnként hívd fel, mondjuk 2 hetenként,hogy hogy van, és biztassad, majd ha elmúlik a járvány, jöjjetek össze egy kis beszélgetésre. Most már nem lesz olyan a kapcsolat, mint volt, erre ne számíts, de ahogy múlik az idő, és megszokja a fiút, és esetleg lesznek problémái is, akkor majd újból neked fogja elpanaszolni a bajait. Ne erőltessed a kapcsolatot, csak ritkábban hívjad.Azt mondhatod neki, hogy örülnél, ha ő is jelentkezne néha.
2021. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Pont ez a főprobléma nem szeret hívásozni. Mondtam neki, hogy néha ő is kereshetne engem, nem esne rosszul . Erre a válasz az volt, hogy neki nem megy. Én próbálkozok tényleg. Többször is próbáltam már hogy találkozzunk, de mindig van kifogás. A szülei sem könnyítik meg a dolgunkat. De ha visszamegyünk suliba, talán van remény . Bár gondolom ott is inkább a fiúval lesz.
2021. jan. 3. 16:11
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia :)


Szerintem teljesen normálisan fogod fel a dolgokat, talán csak a tapasztalat hiányzik mindkettőtök oldaláról.


Barátnőd éppen a felhők felett jár és -mint írtad- boldog, és ilyenkor képesek vagyunk elhanyagolni a barátnőmet. Első párkapcsolatomnál én is randiztam az akkori barátommal, amennyit csak tudtam, nagyon új volt az érzés, hogy ilyen fontos vagyok valakinek az ellenkező nemből.De egy idő után persze elkezdték hiányozni a barátnőm és a tiéd is vissza fog térni, ne aggódj :)


A te oldaladról meg az a tapasztalathiány, hogy nem voltál még ilyen helyzetben és talán te is első komolyabb kapcsolat előtt állsz, így nehezebben érzed át az ő helyzetét, de ez nem baj!


Szerintem beszélj a barátnőddel, hogy hiányolod és hogy mióta nem beszéltetek, de közben utalj arra, hogy nem a barátjával van a bajod, csak azzal,hogy hirtelen eltűnt az életemből. Talán nem érti meg ténylegesen kapásból, kell egy kis idő, de vissza fog jönni :)

2021. jan. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!