Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én tapasztalom, hogy idő...

Csak én tapasztalom, hogy idő múlásával mennyire lemorzsolódnak a volt gyerekkori barátaim ? Többi lent !

Figyelt kérdés
Egyik lefial, a másik asszonyt talál, aki " megfogja őt", a harmadik komplett elmebeteggé válik és besértődik valami piszlicsáré dolgon, a negyedik meg eltűnik, mint szürke szamár a ködben....

2021. jan. 2. 13:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az állítólagos barátaim mind leléptek, vagy le fognak lépni. Nem tudják, kik ők valójában.


Szóval szánni tudom őket. A múltjukat tagadják meg.

2021. jan. 2. 14:05
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Miért, mert élik az életüket? Talán a lelki világod miatt és a te elcseszett életed miatt ne éljenek, ne legyenek szerelmesek, ne házasodjanak össze és ne legyen gyerekük? Fogják a kezeded felnőtt létedre és dobjnak mindent félre egy ilyen "barátért", mint te vagy? Ne haragudj, de jobban is tették, hogy megszakították veled a kapcsolatot...
2021. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mert nem bírom az árulást.
2021. jan. 2. 14:22
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem árulás. Ez felnőtté válás. Neked is ideje lenne felnőnöd.
2021. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A te olvasatodban a felnőtté válás az, hogy tagadjuk meg a múltat és dobjuk el a barátainkat, 14-es ?
2021. jan. 2. 19:52
 16/16 anonim ***** válasza:
58%
Kár beléd a szó...bocsi, de aki ennyire debil, mint te, azon nem lehet segíteni.
2021. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!