Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfi és nő közötti barátság?

Férfi és nő közötti barátság?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol, létezik ilyen? Mi az ami belefér egy ilyen kapcsolatba? Azt értem milyen beszéd témák férhetnek bele.

Vagy ez ki van zárva?

Esetleg ha van párkapcsolat, biztosan meg fogja sínyleni a párkapcsolatot?



2021. jan. 8. 10:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
Primitív, félteszocializált ösztönlényeknél nincs, normális, tudatos emebreknél van. Ennyire egyszerű.
2021. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Karinthy: Van-e barátság férfi és nő között? Ha igen, miért nem?
2021. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy a "nincs" nem is opció. Annak ellenére, hogy az a kiírt kérdés. Nobazmeg.
2021. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
46%
Ha párkapcsolatban van/vannak, lehet, akkor is jelentkezni fog, hogy egyik többet akar, em biztos. Ha az illetőnek van kellő önismerete, beismeri és remélhetőleg helyesen reagál,de ekkor már túllépett a barátságon.Ha stabil mindkettőnek a párkapcsolata, és érett, erős személyiségek, akkor lehet. Mindenki döntse el maga meddig mehet el a barátkozásban. Én beleestem a csapdába...
2021. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!