Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm reagálja túl,vagy...

A barátnőm reagálja túl,vagy én vagyok a b*nkó?

Figyelt kérdés
Mindketten 11.esek vagyunk,egy évfolyamba járunk,és ugyanazt a projektmunkát kaptuk egy tantárgycsoportból. Én mostanában elhanyagolom a sulit,se időm,se kedvem hozzá,a barátnőm pedig,hiába régebben kis szorgos volt,ugyanígy tesz mint én. Tegnap este 11 körül épp aludtam,mikor a barátnőm felhív,hogy adjam meg neki a diákig.számomat,mert megcsinálta nekem a projektmunkát,hadd küldje el a tanároknak. Nem volt kedvem felállni,de utánna eszembe jutott, szóval le tudtam diktálni. Másnap a barátnőm full megbántottan támad le,hogy mi az,hogy ő akkor is próbál nekem segíteni,mikor a legrosszabbul van és én annyit bírok csak mondani rá,hogy minek keltett fel. Elvileg azért esett neki rosszul,mert (depresszióval és szorongással diagnosztizálták pár hónapja)szeretett volna meglepni engem avval hogy besegít egy kicsit,én meg egy köszönömöt se tudtam neki mondani. Szerintem felfújja az egészet,jó persze kedves,hogy megcsinálta,de akkorse ekkora dolog. Ti mit gondoltok?

2021. máj. 1. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lusta és bunkó is vagy.
2021. máj. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Szerintem ha bevállalta hogy megcsinálja, akkor a minimum egy köszönöm.
2021. máj. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a bunkó.
2021. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Szoval ugy vetted fel a telefont, hogy "minek keltettél fel" és mikor helyetted megcsinált valami feladatot az elvileg szerelmed, akkor te még egy köszönömöt se tudtál mondani. Ok.
2021. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Fordított helyzetben te hogy éreznéd magad?
2021. máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Én ezt annyira nem értem. Én ebben a helyzetben valahogy így reagáltam volna: "De drága vagy, egyem a pocidat, de nem kellett volna, megcsináltam volna én! De nagyon köszönöm! :3 ❤️❤️", és legközelebb, amint lehet, meglepem én valami aprósággal.


Ez nem full alap? De konkrétan hasonló reakcióm lenne, ha csak sima barát csinál ilyet, nemám a szerelmem.


Szóval ja, eléggé nem volt kedves részedről. Nem is az a baj, hogy mondjuk megjegyzed neki, hogy miért fárasztja magát miattad, hanem, hogy ha már megtette, akkor elfogadod és megköszönöd. Másnap pedig hálaszex, de ezt gondolom nem kell mondani.


Lényeg a lényeg, hogy foglalkozz azzal a szegény lánnyal, ha már ő is foglalkozik veled!

2021. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi érzéketlen sutyerák tapló vagy, csodálkozom, hogy bárki barátkozik veled.
2021. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te a semmiért depis vagy, de a te viselkedésedtől ne legyenek azok :)

Szedd össze magad. Munkahelyen lehet napi szinten lesznek nehezebb feladatok, mint egy egyszerű projekt feladat. Legalább normálisan megköszönhetted volna, hogy szarul volt, de mégis megcsinálta neked.

2021. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó vagy
2021. máj. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, gondolom szép lepontozás jár majd érte, de ez van..

A köszönöm elég alap egy dolog, és engem nagyon tud idegesíteni, amikor valaki a másik helyett is dolgozik (pláne úgy, hogy nem is lenne kötelező) és megköszönni is nehezére esik az illetőnek, hogy az ő munkáját is elvégezte. Ha valami okból nem tud beletenni a közösbe, megértem, de a lustaság már egy teljesen más tészta.

Nekem idén egyetemen sikerült 2 olyan csoporttársat kifognom, akik semmit nem tettek a közös feladatért. Hetekig kértem őket (minden héten új feladat van), semmi, én meg dolgoztam lelkiismeretesen, ők még egy köszönömöt sem bírtak leírni. Amikor már ~1 hónapja ment, beírtam a csoportba, hogy vagy elkezdenek dolgozni, vagy nem kerül fel a nevük/Neptun kódjuk a feladatra, és érdekes mód rögtön nekiálltak.

Leírtad, tudsz róla, hogy depresszióval ÉS szorongással is küzd, és így viselkedsz vele..? Ne haragudj, de ez elég tapintatlan és bunkó egy dolog volt.

"Szerintem felfújja az egészet, jó persze kedves, hogy megcsinálta, de akkor se ekkora dolog." Ezt egy kicsit tiszteletlennek is érzem. Kedves volt, segített neked (úgy is, hogy kérned sem kellett), ilyenkor azért egy minimum lenne a köszönöm..

2021. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!