Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm reagálja túl,vagy...

A barátnőm reagálja túl,vagy én vagyok a b*nkó?

Figyelt kérdés
Mindketten 11.esek vagyunk,egy évfolyamba járunk,és ugyanazt a projektmunkát kaptuk egy tantárgycsoportból. Én mostanában elhanyagolom a sulit,se időm,se kedvem hozzá,a barátnőm pedig,hiába régebben kis szorgos volt,ugyanígy tesz mint én. Tegnap este 11 körül épp aludtam,mikor a barátnőm felhív,hogy adjam meg neki a diákig.számomat,mert megcsinálta nekem a projektmunkát,hadd küldje el a tanároknak. Nem volt kedvem felállni,de utánna eszembe jutott, szóval le tudtam diktálni. Másnap a barátnőm full megbántottan támad le,hogy mi az,hogy ő akkor is próbál nekem segíteni,mikor a legrosszabbul van és én annyit bírok csak mondani rá,hogy minek keltett fel. Elvileg azért esett neki rosszul,mert (depresszióval és szorongással diagnosztizálták pár hónapja)szeretett volna meglepni engem avval hogy besegít egy kicsit,én meg egy köszönömöt se tudtam neki mondani. Szerintem felfújja az egészet,jó persze kedves,hogy megcsinálta,de akkorse ekkora dolog. Ti mit gondoltok?

2021. máj. 1. 00:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a 10-es nézeteit. Máskor legalább ne azt mondd, hogy minek keltett fel, hanem köszönd meg neki. Vagy háláld meg valami kis dologgal.

Amúgy 4-es, 6-os honnan veszitek, hogy a kérdező fiú?

2021. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Remélem kihajint.
2021. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi most látom a tageket, hogy párkapcsolat. Akkor semmi. 11-es voltam.
2021. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De legalább most mondanád neki hogy: Köszi,és bocsi. Ennyi.
2021. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!